Arkadaşlar ikiz hamilelik dönemi nasıl geçiyor?

canım belim agrıyo artık benim yaaa dr dedi 34.cü haftayı gecerse rahat rahat alırız dedi kuveze girmezlermiş seninkilerin kiloları kac

canım en son tam 2 hafta önce girdik usg ye,şimdi ptesi tekrar giricez son kez kısmetse,
yani 33+1 dik sanırım,tam hatırlamaya çalışıyım,o zaman biri 2080 gr-biri 1970 gr idi..
Ama bu haftaya kadar güzel kilo almışlardır inşallah.Bu yüzden biraz daha kalmaları lazım canıma.s..
Seninkilerin kilo alması iyi demek ki ki,alırız diyor doktor öyle mi,seninkilerin kiloları nasıl:sm_confused:?

ben 30+0 gittim en son birisi 1600 digeri 1700 olmustu canım hayırlısından 2500 olsalar yeter haftaya bakalım ne kadar olucaklar

haftalarına göre kiloları harika maşallahh,benim o haftalarda nasıldı hatırlamıyorum,
haftalar ilerledikçe kilolarda artıyor tabi,o zaman nerden baksan beraber doğurucaz biz kıızz

zemuszemus inşallahhh nannn anammm düsünsene aynı anda hahahhahayyyy ayyy beni şimdide sezeryan düsüncesi aldı içleniyom heppp bakalım o gün ne yaparımm

yani mantıken benim 2 haftam var-yok,
sen de 32yi geçmişsin,34ü geçince alıcaksa doktor senin de iki haftan var yok anaaaaaammmakannehir
ne yapıcaksın sezeryan olayını,
biz spinal anestezi olarak yapıcakmışız kısmetse,sen uyuycakmısın tamamen?

angel nan en sonunda gelebildin mi kısslülülülülülü
hymarry yavrus kurtardın mı pc yi en sonunda. bilgileri kurtardılar dimivereliniortak

ben tamamen uyucam yaaa dayanamam dogumdan sonra topluyamam kednimi kısss yarı uyanık kalırsam o sesler amannnnn en iyisi uyu uyanınca yavrular yanında demi ama

vawyyyy geldim geldim anammm kac aydır kıss demi özleedim vallahi nannn pc beni mahvetti evde kafayı yedim nasılsın anammm yavrular nasıl

vawyyyy geldim geldim anammm kac aydır kıss demi özleedim vallahi nannn pc beni mahvetti evde kafayı yedim nasılsın anammm yavrular nasıl

özlenmezmi kıs hep evde bide insan daralır. valla pc olmasa ben heralade bunalıma girerdim:kedi:
bizler iyiyiz canım büyüyo minnoşlar yuavaş yavaş.opuyorumnanaktan
oyşş anamm kıs az kaldı seninde hymarry nindelaelaelaelaelae

wavycim tanıdık kazığı yiyiyorduk resmen,,
40 liraya kurtardılar,kopyaladılarivirüs programını da koydular,amma da hızlı olmuş pc hayretim şaştı yani,oldu artık oldduuuu,,
seni arıycaktım bugün canım,ama hergün hergün utandım vazgeçtim vallaha..

anegl seninle de özelden yazışalım da doğurusan falan haberimiz olsun,geçmiş olsunlaşalım
ay angel im evde insan pc olmadan kafayı yiyiyor,
gündüz kuşağı programları insanı ya pskiyatrik yapar,ya embesil,kusura bakmasın kimse dee..

ayyy kurtuldum yaaa,,

he kızz heyecanı basladı bende yerimde duramıyom elimden gelse yataklarında yatıcam odadan cıkamıyorummm bebek şekerleri ne alemde ben malzeme aldım bu hafta yapmaya baslıyozzz

bak dedim sana. işten anlamayınca kazıklamaya çalışıyolar adamı. bide hard disc değişcekmiş.pis fırsatçılar. çok sevindim canım..opuyorumnanaktan

ben tamamen uyucam yaaa dayanamam dogumdan sonra topluyamam kednimi kısss yarı uyanık kalırsam o sesler amannnnn en iyisi uyu uyanınca yavrular yanında demi ama

tabi olabilir canım saygı duyarımmbuyrunnnnnnnnn
ben hani bebekleri ilk kez göriyim,ilk ağlamalarını duyayım,hemen uyanmayı beklemeden emzirebiliyim die istiyorum kısmetse..

bak dedim sana. işten anlamayınca kazıklamaya çalışıyolar adamı. bide hard disc değişcekmiş.pis fırsatçılar. çok sevindim canım..opuyorumnanaktan

aynen canım aynen,dırımımla sen yardımcı oldunuz da geri aldık,yoksa pek inanamasamda vericektim yapıcaklardı sonuçta,illallah demiştim artık,

oldu çok şükür canım,çok sağolun yineŞeniz

Arkadaşlar yardımınıza ihtiyacım var, cevap verirseniz çok sevinirim...Benim 4+0 daki hcg değerim 763 çıkmış...Beklenen adetten 2 gün önceki değerim bu...Acaba ikiz olabilir mi? Sizlerin değerine yakınmı?

cnm benim çoğumuz tedavi ile kaldığımızdan doğal süreçteki kan değerine pek yorum yapamayız......sağlıklı olmaz çünki senin ne zaman yumurtladığına ve ne zaman döllenme olduğuna bağlı ...

Anladım tatlım , teşekkü ederim ...Hayırlısı olsun inşaallah...Ailemizde ikiz çok ta , o yüzden şüphelendim birden...

canım bu son adet tarihine göre belirlenmiş bir 4+0 sanırım..
doğal yolla mı hamile kaldın?
çift olmayabilir açıkçası benim tahminime göre,,
Allah gönlüne göre versinisonuç ne olursa olsun bizimle burda paylaş olur mıu canım?

evet canım adete göre 4+0...Normalde 16. gün yumurtluyorum ben...
Döllenmeden sonraki 12. gün beta hcg 763 oluyor yani...
Sonucu mutlaka açıklarım sizlere...Bilmiyorum ama ikiz gibi hissediyorum , ailede çok olduğu için galiba...Ablamın ve 3 kuzenimin ikizleri var , normal yolla hepsi...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…