Arkadaşlar ikiz hamilelik dönemi nasıl geçiyor?

muallimim az kaldı inşallah,şöyle bavulumla sakin sakin gidebilirsem çok güzel olucak inşallahhh..
bugün iiçn karşıdan yani sizin ordan başlayacak bir yağmuru haber verdi meteoroloji zaten,dikkat et canım,penecreler açık kalmasın.Ben gece pencereleri açık bırakıp yatıyroum,geçen sel gecesi yağmur yağınca içeri yağmur girmiş,parkelerim kabarmış..
akannehiranaaaam burda da gök gürledi şimdi vallaha da..

onun dışında iyiyim,iştahım açık,evde kocam var doğrudur dırımım ondan pek giremiyorum,girip çıkıyorum,kaç gündür evde sıkıldım,dışarı çıkalım serinlikte dedim eşime,ama şimdi gök gürültüsünden sonra çıkmaz sanırım offf poooffff afra tafra:umursamaz:

slm kızlar ben geldim.... bizde ikiziz artık... diğer ikisini rabbime teslim ettik... mecbur kaldık yani... inşallah bunlar tutunurlar anacıklarınada.....

selam ben de geldim üçüzden ikize indik bir meleğim iki kardeşine paylaştırdı hayatını inşallah

dırımkızı bu oglanları kaparlar canım benım.....bole guzel guzel gıyıdrme...............41 kere masallah allah bagıslasın

aman sorma valla, ben bide başak burcuyum ya, düzenim bozulsun hiç istemem.... yerimi yadırgıyorum zaten... bu seferde ben burada kalayım dediğim zaman üzülüyor.... ben bu konuda kılım biraz ne yapayım. tatile giderken bile yastığını götüren bir insanım ben... offfff bide bunun doğum sonrası var.... o diyecek bize gidelim ben diyecem burada kalalım... ikiz olunca bırakmazda hemen... aslında bırakmaması avantajıma ama napayım... en azından ikiz tecrübesi var kardeşlerimden....

selam ben de geldim üçüzden ikize indik bir meleğim iki kardeşine paylaştırdı hayatını inşallah

allah bunlara ömür versin... sağlıkla kucağına alırsın inşallah.... benimde ilk üçüzle başladı hamileliğim, benim meleğimde gitti şimdi iki haylaz karnımda futbol oynuyor valla...

naberrr cadılarrrr

kız cadı sen nerelerdesin... adaşımmm..

kızlar bu arda fıkırlerınıze ihtiyacım var isim konusnda benım adam isim begenmıyor .............bana yardımcı olun bıraz .................

slm kızlar ben geldim.... bizde ikiziz artık... diğer ikisini rabbime teslim ettik... mecbur kaldık yani... inşallah bunlar tutunurlar anacıklarınada.....

canlarrr,hoşgeldiniiiizzzzbuyrunnnnnnnnn
sağlıkla hayırlı uğurlu biçimde rahat bir hamilelikle tamamlarsınız inşallahh,
topiğimizin ilk sayfasında ikiz annelerimizn listesi var,bilgilarinizi bana yazarsanız sizi de ekleyelim artıka.s.

dırımkızı bu oglanları kaparlar canım benım.....bole guzel guzel gıyıdrme...............41 kere masallah allah bagıslasın

sağol cnm kimsee kapamaz ben veririm ancakkkk maryy teyzesinde çektik bunlarıııı kısçelerin oto koltuğunun siftahınıda biz yaptık

sağol hoşbulduk bu güzel miniklerin annesi :dance:
zemuszemus

tutunurlarrr cnmm

hymarry ben yazayım sana bilgilerimi
SAT 15 haziran 2009 Muh. Doğ. Tar. 22 mart 2010 (40 hafta) mikroenjeksiyon cinsiyetleri bilmiyoruz henüz ve de Trabzon dayım canım

özgecim kuşum eşin isim beğenmiyorsa,isimleri hep sen seçiyorsun gibi geldi bana,
o zaman ona söyle kendi seçsin bir isim,kendi koysun dimi,yerimseniben
buna biz nasıl yardımcı olalım bebeğiimmsengözlerimebaksanab

selinius ekledim seni canım,hayırlı olsun inşallahh

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…