Arkadaşlar ikiz hamilelik dönemi nasıl geçiyor?

iyi olmana sevindim..ama senin morelinin çok bozukmuşgibi hissediyorum..
ben buradayımmmmmmmmmmmmmmmmmmm
dırım bekliyorum aslancıklarııı

canbebekk cnm günaydınnnnn

günaydın dırımım nasılsın bugün?

canım bebeğim seni ben nasıl ankarayla karışıtrdım hala uyuzum kendime-tatlicadiarzu-,
sele felan kapılmadın dimi Allah korusun,çıkma bi yereyasakkelime..
ağırlaşıyon mu yavaş yavaş kuzummkaydirigubbakcemile3

olsun önemli değil doğum yerim ankara.... oradan yırttın bak.... kız ağacı sökerde sel beni yerimden kıpırdatamaz.... :icecream: maşallahım var... :CüvCüv:

ya benim kasıkların adet olacalmış gibi ağrımıyoda acıyor resmen...... oturup kalkarken...

ben geldiiimm.. nbrsiniz kızlar? geçmişi okuyamadım ama herkes ii sanırsam ohh maşallah...

canım dırımmmm çok şekerler bu aslanşlarrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr..yarabbimmmm nazarlardan esirge

girip çıkıyorum kızlar arada..
şu alinin bakışa bak yaaaaaa muhahahah :roflol:

moralin bozuk gibi hissediyorum diye bana mı söyledin bebişim?

canbebek kurtarmışım cidden ankara olayını Allah için,
ama sen yine de sele-suya güvenme,biliyorsun derenin intikamı acı olur muhahah kaydirigubbakcemile3
bebeğim canım sadece kasık ağrısı yorgunluk yada idrar yolu iltihabı belirtisi olabiliyor,bi baktırsan idrar yollarına canım..

kevserim nasılsın canımm?

idrar yollarına yeni baktırdım canım temiz çıktı... aslında ben biliyorum neden oldu..... dün biraz fazla gezdimde.... :kedi:

yokk marry canbebeğe söyledimm...

hıı banamı söyledin bebişim yaa... ben anlamamışım... yooo aslında moralim falan bozuk değil.... allahıma şükür... sadece herşey o kadar rutin gidiyorki belki o can sıkıntısı yansımıştır....bu aralar kocişimde saat gece 1-2 gibi geliyor işler yoğun biraz... onu özlüyorum... annemle babam bende kalıyor.. ama onlarada zor oluyor... annem tutturdu pazartesiden sonra bizde kalalım doğuma kadar diyor... bende laf arasında çok evcimenimdir.. kendi yatağımı çok ararım... onuda kırmak da istemiyorum... amannn tek derdim bu allahıma şükür bu aralar başka bişey yok canım be....

idrar yollarına yeni baktırdım canım temiz çıktı... aslında ben biliyorum neden oldu..... dün biraz fazla gezdimde.... :kedi:

:mymeka:
gez gez valla,ben son zamana kadar gezdim bak 1 haftadır evdeyim,ilerleyince çıkamıyorsun malum,
ama yine de çok abartma canım yaa..
idrar yolunda enfeksiyon çıkmamışsa yorgunluk dinlenince geçer canım..

varsın öyle olsun canbebeğim,Allah cümlemize iyilik versin
ben de evimden başka yerde olamıyorum,
onlar da sende rahat edemezler gerçi,
ben şimdi doğumdan sonra annemlerde kalıcam bir hafta on gün yaralarım biraz düzelene kadar,mecbur,ama nasıl olcek onu düşünüyorum..

günde 3 kez aldığım magnezyum diaspoalim bitti dün,unuttuk alamadık,unuttuk,kaldı:kedi:,
şimdi karnım tepe yapıyor,ödüm kopuyor bişey olucak diye yaaaaww:bbo:,
ilaca bağımlı oldum psikolojik olarak

mennn geldimmm yawwwwww bu çocuklar çok alem beraber uyudular beraber kalktılarrrr

sohbet ediyorr

hymary nasıl gıdıyo az kaldı ınş................dırım nasıl oldun..............herkes ıyı ınş kaswa wavy ve herkes nasılsınız...........burda şimsek cakıyooooooooo gok gurkuyooooooooo anneeeeeeeeeeeeeeeee .....................hava karardı..............yağmur ıyı dokecek gıbı....................

hymary nasıl gıdıyo az kaldı ınş................dırım nasıl oldun..............herkes ıyı ınş kaswa wavy ve herkes nasılsınız...........burda şimsek cakıyooooooooo gok gurkuyooooooooo anneeeeeeeeeeeeeeeee .....................hava karardı..............yağmur ıyı dokecek gıbı....................

anaaaaaaaaaaaa kızlarrrr kaçmışşşş

maryy kocası evdeeee ondan heraldee kopuyorrrr

X