Arkadaşlar ikiz hamilelik dönemi nasıl geçiyor?

serkan bey..o varya kiloya takık..daha ilk zamanlarımdı. poğaça yiyen incecik hemşireye dedi ki kantinde...ye bakalım sen daha ye o yedğin pöğaça insanoğlunun başına gelen en büyük felaketlerden sırf yağ deposu,yoksa kilolu olursun hiç sevmem şişkoları dedi.zemuszemus zönk...çok da umrumdu zemuszemussevmezsen sevme...kaydirigubbakcemile3

İnş. bizimkilerde öyle olur dırımım..12 saat arayla 2 şer doz,yani 4 doz olacakmışım.Senin dozunda öylemiydi.Sıkıntın oldumu vurulduktan sonra..

evet cnm yok bee tatlım ne sıkınttıısııı yakıyor azcık o kadar ben o iğneyi oldum sabah ikinci dozunu oldumm 2 saat sonra sancılandım doğumhaneye girdim doktor bacaklarımdan tuttu doğuraCAKsın ama şimdi değillllllllllll:1shok:iğneler işe yaramaz yoksa 24 saat geçmeliymişşş

dedim ki açlığım 82 çıktı yüklemede sınırdaydı hem geç verdim ben tahlilimi belki sonuç doğru değildir dedim.Yok diyor sende kesin vardır...:dilcikar:

şükürr canım şükürr..çok sağol dileklerin için..kalkma boşver.çıkar keyfini..ben 28.haftadan itibaren vuruldum.ben 28 29 30 31 32 yani 5 hafta vuruldum.benim dr bu iğnelerin etkisinin geçici olduğunu söyledi ve her pzt yaptı..benim mıçım delik deşik oldu..delikafadulden

dedim ki açlığım 82 çıktı yüklemede sınırdaydı hem geç verdim ben tahlilimi belki sonuç doğru değildir dedim.Yok diyor sende kesin vardır...:dilcikar:
kıs yaptır 100 lük yüklemeyi sok ..:dilcikar: töbe töbe valla azımı bozackalar yaa
bu serdarlar serkanlar takık heralde benimki 100lük iyi çıkmasına rağmen datlu yok dedi gıcıkkklülülülülülü

kısss kaswa senin bu dr yanlışlıkla kadın doğumcu olmuş. diyetisyen olsaymış..beni ilk 4 ay bir dr strese soktu 8 kilo verdim abartısız..kendilerine baksınlar..

ay geberdim gülmekten kaydirigubbakcemile3 en büyük hayalim o wavy im eğer çıkmazsa bir şey kapıyı sert bir şekilde açacağım, o masada otururken yüzüne tahlil sonucunu fırlatacağım ve diyeceğim ki....ÇABUK ÖZÜR DİLE ŞİŞKODAN.....kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3:roflol::roflol:

o kendi karısına baksınnn heheheee

kızımmm banada latif dediki bastannn cinsiyetleri göbüşündeki yağdan göremiyom dedi

sonrada iyiki kiloluymuşsunuz yoksa bu kadar kusmaya çökerdiniz dedii....

sana bişiii diimm ben 84 le hamiş kaldım 95 dim 27 haftamda en az 2 kiloda yatarken alsam dedim 97 ile doğuma girdim eve geldim 82 kiloydumm 50 lilik şekerim yüksek 100 lük riskli çıktı aslında şeker yok ama bebekler 3 hafta önden gelişttiğinden şekerden şüphe duydularr....neysem buna istinaden diyet verdiler bir prof dosyama Baktı şeker sonucuma baktı ve dediki ikİZE göre değerlerin normal yok sana diyet miyet dedi...gürbüz gördüler diyetmi verdiler dediiii...bende hee dedim (ama çikolarıı hep götürdümmm)çünki açlık şekerim 60 çıkıyorduuu

kısss kaswa senin bu dr yanlışlıkla kadın doğumcu olmuş. diyetisyen olsaymış..beni ilk 4 ay bir dr strese soktu 8 kilo verdim abartısız..kendilerine baksınlar..

sinir seyler...Aman derdim değil ne klamış şurda..Bide ameliyat masasın yattığımda narkoz için kilon kaç sorusunu atlatayım umrumdu...zemuszemus Ama bir kez vurmak yetreli değilmi celestonu bebişim ben bilmiyorum bunu

öle şey olurmu cnm yaaaa ben 1 ay yattım hiç öle bişey olmadııı

benim 50 likte 116-130 çıktı iyi dedi.. bu nasıl işşş

canım 50 likte 140 altı iyi sayılıyor. kaswa nın 85 dediği açlık şekeri yani ytüklemeden önceki değer..

:roflol::roflol::roflol::roflol: hayali bile süpper valla:lepi:

neeeeeeeeee ay manyak bunlar ya geberiyorum burda gülmekten...demek yağdan görememiş,sonra da iyi ki kiloluymuşsun ölemi.....delikafadulden aaa dırım kız bende sen gibiyim işte 84 le kaldım hamile 27. haftamda 92 yim ay çok utanıyorum :kedi::kedi::kedi:
iyiki yemişsin kız çikolataları alkisalkisalkiskaydirigubbakcemile3bence de o dr haklı alkisalkisalkis

oo doktor meşur fahri ölçer cnm medicalparkdada çalışıyor kadındoğum katında

o adam geldimi,temizlikcisinden hemşiresine esas duruşa geçerdiiii heryere lazım öle bir profff

kıslar bazen hareketlerim kısıtlanınca delü oluyorum. elimin altındaki pirinç bitmiş. büyük kavanozdaki de rafın en üstünde ve sandalyesiz almama mümkün değil. iftara şurda ne kaldı ve ben daha pilavımı yapamadım. eşiminde gelmeyeceği tuttu dün bu saatlerde evdeydi:gitme:

sıkma canını sakın uzanma yukarı...

kızlarrr annem varya deli oluyorr zor geliyor iki bebeğe bakmakk sinirden başım ağrıdı diyooo

o böle diyoo bide beni düşününnn

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…