Arkadaşlar ikiz hamilelik dönemi nasıl geçiyor?

annem kafayı yedi çocukları zabdedemiyormuşşş çıldırdıı kadınnn o böle derse ben ne yapemm

sıkma canını sakın uzanma yukarı...

uzanmadım canım. zaten sandalyeye çıkmam lazım onda da kıçımı kaldırana kadar iftar olur zaten. bide korktum çıkmaya:sinifsinif:
serpilim üzüldüğün şeye bak boşverrrr yemeyin pilavv

makarna koydum ocağa. adamın içinde makarna ağacı çıkacakkaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3
kızlarrr annem varya deli oluyorr zor geliyor iki bebeğe bakmakk sinirden başım ağrıdı diyooo

o böle diyoo bide beni düşününnn

annem sırtına bağlamışşş ömerii

ayy varya gözümün önüne geldi birdenkaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3
annemde bana ne var bakarım sen bakamazsan diyor ve bacağı rahatsısz aqnnemin. bende görürürüz diyomkaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3

Ben şundan emin oldum ki kim bakarım derse inandırıcı değil...Bizden başka kimse çekemez bence...annem inş. yanımda olacak ama....ya tansiyonu tavan yapacak ya kaçacak....Kimden duysam öyle...kaydirigubbakcemile3

hııııııııııııııııııı şekeri şimdi anladımmm..ne bileyim cahillik işte..
ya benim şu ciğer geliştiricileri hiç sormayoınn..mıçım delik deşik..ben daha olmak istemiyorummmmmmmmmmmmmmmmmm yeter

canbebeeeeek bugün ankarada sışarı çıkmak için çk kötü bir gün bence,burdaki seli kıyameti tahmin edemzsin,ve ankaarada bugün buraya düşenin 1.5 katı fazla yağmur düşecekmişşş,gitmeeeeeeeeee:gitme:

ayol hymarry ne ankarası kuzum... ben felaketin göbeğinde yaşıyorum.... ben tekirdağda oturuyorum ayol.... bugün yağmur yokta bir nefes alayım bari dedim..... ama akşama başlıycakmış

ohhhhh çok sevindim arkadaşım

ayyyy bu çocuklara robot lazımmm hızına yetişemiyorum edepsiz ömerr babası ile mercimek çorbası içtii.................

ve artıık herşeyi anlıyolarr ona göre tepki veriyolar

sütlaç yedirdim iftardan önce son kaşığı verdimmmmm pufff yaptııııı ağzındakini suratıma püskürdüüüüüüüüüüü

kızlar biz geldiiiiiik , pcm olduuuu yuppiiiiiyyyhh :lepi:

angel nerdesin kuşşşşşşşuuuuuum,
ne bi telefon numarası ne bişey geberticem seni nanÇok üzgünüm çoook

benim de bozuktu ne zamandır biliyormusun kaçak göçek giriyordum bir yerlerden amele gibi,ama çok merak ettim seni,bayaa da ilerlemişsin maşallah yaaa,,

biz de 35 i geçtik işte çok şükür,24üne randevu verdi artık doktorumuz,37 yi bitiricez kısmetse,iyiyiz hamdolsun,,

sen nasılsıınn canım yaa,cidden meraktaydık,artık doğuma kadar burda mesaidesin ona göre:mymeka:

canım masallah.................ınş doğumun kolaycacık gecer.............sonra herkes sırayla gelır arkandan...................

burdayım burdayım inş... bebişlerin odasını düzüyoruz işte bende haftaya gidicem inş... ben herhalde 35.ci hafta aldırırım ya dayanamıyorum sen nasılsın

canım masallah.................ınş doğumun kolaycacık gecer.............sonra herkes sırayla gelır arkandan...................
inşallah canım,iyiyiz elhamdülillahh,inşallah hepimizin yavruları sırayla sağlıkla gelir koca teyzesiikaydirigubbakcemile3
burdayım burdayım inş... bebişlerin odasını düzüyoruz işte bende haftaya gidicem inş... ben herhalde 35.ci hafta aldırırım ya dayanamıyorum sen nasılsın
ona göreisabah 8.30 da burdayız artık doğurana kadar,o akadar sıkıldım ki evdeeee,,
ayyy odayı yeni mi yapıyonuz kuzum,kocaman olduk artık,oturup kalkabiliyonmu bari oda yapıcak kadar maşşallhh,
dayanamıyorum dediğin ne,sabırsızlık mı,ağırlık mı,yav ben ne kadar kalırlarsa o kadar iyi diyorum ama,,gittikçe kocaman oluyorum:kedi:
doktor bize 25 eylülü verdi randevu,biz bazı sebeplerle 24 ü olsun diyelim diyoruz eşimle,ona bile çekiniyoruz,bi gün daha kalsalar mı falan diye..
sıcaklar geçti mi sıcaklar,ah ne kadar oldu görüşmeyeliiiii

canım belim agrıyo artık benim yaaa dr dedi 34.cü haftayı gecerse rahat rahat alırız dedi kuveze girmezlermiş seninkilerin kiloları kac

inşallah bebişim,şu pc m de yapıldı yaaa,
daha doğursam da gam yemem muhahahahkaydirigubbakcemile3

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…