Arkadaşlar ikiz hamilelik dönemi nasıl geçiyor?

5 kilo almış mış hıh :dilcikar:
vallaha varımı yoğumu koyarım ortaya o göbeğimi estetik yaptırırım vallaha,ama önce başka bebek yapmamaya kesin karar vermiş olmak lazım

çekirgem nasılsın canımmm?

ıyıyız cok sukur,napalım ıste sagdan sola donmek tek hareketım,,,:çok üzgünüm:
sende ıyısın masallahh,,oh ohhh ne guzel,,,
agzımızın tadı bozulmasın ınsallah,,,

kızlar bu gobıslerı toparlamak ıcın yaglara kremlere devam dogumdan sonra,,,
aksatmak yok,,,:eek:klava:
ayrıca ınsan sadece sıserken degıl ınerkende catlıyabılıyor bılıyorsunuz degılmı,,,kaydirigubbakcemile2

ıyıyız cok sukur,napalım ıste sagdan sola donmek tek hareketım,,,:çok üzgünüm:

Canım cumartesi günü değil mi randevun?İnş.İyi sonuçlarla geleceksin tatlım.Bakalım benimde çarşamba ne diyecek?Senin doktorun 2.8 den daha yukarı çıkabileceğini söyledi mi canım sana rahim boyunun..

bu mustafa beyde pek dakik anam hymarry kaçmışşşşşşşşşşşşş goncası geldiii

Canım cumartesi günü değil mi randevun?İnş.İyi sonuçlarla geleceksin tatlım.Bakalım benimde çarşamba ne diyecek?Senin doktorun 2.8 den daha yukarı çıkabileceğini söyledi mi canım sana rahim boyunun..

kaswa canım benim en son devlet hastanesinde baktıklarında 2.8 miş canım. usg fotosunda öyle yazıyor. ve bu hafta kendi doktorum ölçtü 3.6 yani bol bol dinlenirsen değerler düzeliyor canım. uzat pamuk ayaklarını dinlen canım..

işsizlik sigortası almaya hak kazanmışım kızlarrrr:lepi:
hem de 8 ay...
yavrular bereketleriyle geliyor vallahaa...

hem de 8 ay...

ayyyyyyyyyyyyyyyy o kadar mutlu oldumkiiii kendim kazanmış gibi yaaaa

süperrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr bebelerin mama parası bez parası çıktı işteeee 8 aydaa zaten mama masrafı azalırrr ayyyyyyyyyy ne güselll

kaswa canım benim en son devlet hastanesinde baktıklarında 2.8 miş canım. usg fotosunda öyle yazıyor. ve bu hafta kendi doktorum ölçtü 3.6 yani bol bol dinlenirsen değerler düzeliyor canım. uzat pamuk ayaklarını dinlen canım..

İNş. canım inş.Ne tatlı dillisin sen wavyim ya...Allah gönlüne göre versin...

telefon kızlar telefoooonn,hiç bitmiyor ki anammmm..
ama şimdi çıkıyorum..
akşama iftarta davetliyiz söylemeiş ayıp,ütü yapmam lazım,,

çekirgecim o nasıl laf yaaa,
inerken nasıl çatlıyor insan yaaaa,
krem mrem de hak getire o çatlaklara ayrıca,gün be gün ağzıma kadar çatladım..

ayyyyyyyyyyyyyyyy o kadar mutlu oldumkiiii kendim kazanmış gibi yaaaa

süperrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr bebelerin mama parası bez parası çıktı işteeee 8 aydaa zaten mama masrafı azalırrr ayyyyyyyyyy ne güselll

opuyorumnanaktan canımmm çok teşekkür ederimm,
rabbim yavruları olup ta sıkıntıda olan herkese bereketli kapılar açsın inşallahhhhhh:Saruboceq::Saruboceq:

teşekkür ederim kaswamm
ev hanımı olcam diye biraz tırsıyordm,şimdiye kadar da hep çalıştım,eşime kalmamıştım hiç açıkçası,,
ama bu hem bebekler için hem evimiz için iyi olcak,
var ya bebeklerden sonra herşey damlamıyor akıyor resmen elhamdülillahh,kızlarıma birer kurban kesicem inşallahh,
Allahım sıkıntıda olan herkese bereketli kazançlar,mucize gelir kapıları lutfetsin inşalahh..

offff yaaaaa kocam aradı saat 6 da çıkacakmış işyerinden artııı oradan iftara gideceklermiş
sonrada fabrikaya gidip numunelere bakacaklarmış ..............

saat 10.30 bulur gelmem diyooo

yanlız iftar berbattt yaaaaaa yarın alışverişş ve iftar net olduu hehehe

teşekkür ederim kaswamm
ev hanımı olcam diye biraz tırsıyordm,şimdiye kadar da hep çalıştım,eşime kalmamıştım hiç açıkçası,,
ama bu hem bebekler için hem evimiz için iyi olcak,
var ya bebeklerden sonra herşey damlamıyor akıyor resmen elhamdülillahh,kızlarıma birer kurban kesicem inşallahh,
Allahım sıkıntıda olan herkese bereketli kazançlar,mucize gelir kapıları lutfetsin inşalahh..

Hymarry benim görümcem hep ne der biliyormusun?Neden koca olmuş evlenmeseymiş o zaman,Her ihtiyacımı giderecek tabi der...Ne akıllı kadın dimi?kaydirigubbakcemile3
Sende şimdi öyle de...kaydirigubbakcemile3Rabbim onları rızıklarıyla gönderiyor bize inş...Allah dileğinide kabul etsin.Allah nasip etsin o günleri görelim inş.Bizde kurban keseceğiz.Allah gönlüne göre versin güzel kardeşim benim...opuyorumnanaktan

3 parça bişi varmış onları ütüledim ama ömerrr bağrıyordu çamaşır asamadımmm çamaşırlarıı

hem de 8 ay...
canımm çok sevindimn hayırlı olsun... seni öyle iyi anlıyorum ki bende henüz eşimden hiç para istemedim. azda olsa kendi kendime kazanıp idare ettim.. bebişlerimniz rızıklarıyla geliyor şükür. kurban olsun onlara anneleri teyzeleriopuyorumnanaktan

İNş. canım inş.Ne tatlı dillisin sen wavyim ya...Allah gönlüne göre versin...

amin canım cümlemizin gönlüne göre versin alahımopuyorumnanaktanopuyorumnanaktan
opuyorumnanaktan canımmm çok teşekkür ederimm,
rabbim yavruları olup ta sıkıntıda olan herkese bereketli kapılar açsın inşallahhhhhh:Saruboceq::Saruboceq:
amin canım:Saruboceq:

offff yaaaaa kocam aradı saat 6 da çıkacakmış işyerinden artııı oradan iftara gideceklermiş
sonrada fabrikaya gidip numunelere bakacaklarmış ..............

saat 10.30 bulur gelmem diyooo

yanlız iftar berbattt yaaaaaa yarın alışverişş ve iftar net olduu hehehe

canım en nefret ettiğim şey yalnız yemek yemektir. heleki iftar ay çok zor ya keşke yakın olsaydık birlikte açardık sen yemekleri alığ bana gelirdin. hem bende henüz yemek yok sevaba girerdinkaydirigubbakcemile3

X