Arkadaşlar ikiz hamilelik dönemi nasıl geçiyor?

ahanda wavyme bak göbek yapmııııışşşşopuyorumnanaktan

kaswacım
hoşgeldin kuşuuuummm,nasılsıınn,hani senin göbek?

dirim canım çok sağol.:kedi:
alıntıdaki fotoyu silersen sevinirim. birazdan bende silcem eklediğimi:kedi:

kaswaaa canım hoşgeldinn..

hymaryy koy kısss görelim göbişini ve yeğenleri..
benim basket topu olmuşlar dimi artıkın:))

bu da bizim 34+2 koca burunlu koca göbekli halimizz hahhhahah

011tu.jpg

alkisalkisalkisdelikafadulden:sm_cool:...................cok tatlı olmuşsunnnnnnnnnnnnnnnnnn

muallimim kızlarımın koca teyzesi,wavym kızların daha az koca teyzesi kaydirigubbakcemile3
teşekkür ederiizzzzemuszemus,
bebekler sağlıkla gelsinler bütün kızlar toplanalım valla bu sefer caymak yok:eek:lmaz:

teşekkür ederiz kaswa teyzemiz,bak buluşuyoruz yavrular gelince ona göre yerimseniben

wavyciğim benim kaynana KK ya üye olurmuş ta burda beni görürmiş teeee ay devamını düşünemiycem bile muhahhahahaahkaydirigubbakcemile3
boşver canım bırak dağınık kalsın..

harikasınız kızlarr wavy cnm silerim ilk sebze savaşındayım şuann

ah canım dırımım kolay gelsin kuşşşuuuum,
ama yavruların güzel yiyiyorlar maşallah gerçekten..

kızlar bu arada milupanın sitesinde ayrıntılısı var,ben çok istiyordum yapmayı ama kısmet olucakmı bilmiyorum,
"karnı burnunda partisi"hihoyyyt
siteye girip hamilelik ve hazırlık kısmında bu başlıkla patinin ayrıntılarını bulabilirsiniz,bence hoş bir anı olur,genç arkadaşlarınız ve bu tarz bir partide keyifle eşlik edecek tanıdıklarınız varsa benim kadar beklemeden yapabilirsiniiiiizzz..

teşekkür ederiz kaswa teyzemiz,bak buluşuyoruz yavrular gelince ona göre yerimseniben

wavyciğim benim kaynana KK ya üye olurmuş ta burda beni görürmiş teeee ay devamını düşünemiycem bile muhahhahahaahkaydirigubbakcemile3
boşver canım bırak dağınık kalsın..

delüüüüükaydirigubbakcemile3 benim görümcenin işi belli olmaz üye olur falanda aman neme lazımyerimseniben
harikasınız kızlarr wavy cnm silerim ilk sebze savaşındayım şuann
sağol canım benim. oyşşş yerim onların sebzeli ellerini ağızlarını:kedi:eek:puyorumnanaktan

aman yaaa baya pis yemek yedikkk şuan ikiiside ağlıyorrr çok fenaa alinin uykusu geldiii çığrıyoo ömerde açç garibimmm aliden fırsat yokki yaa

X