Arkadaşlar ikiz hamilelik dönemi nasıl geçiyor?

37 mi maşşallah hymarry yaparsınız inşallah benim umudum yok kendimden karnım sarktı aşağı zorlaşıyo gitgide bide sanki ağrı sadece nidilatla geçiyor gibi.. aman dikakt et iftarda filan çok oturma ben oturunca ağrım dahada artıyor ne hikmetse canım..

can bebekcim zaten ondan korkuyorumya direk hastaneye alıcak muhtemelende doğuma az daha sabrediyim diyorum uzanıyım belki geçer canım sanki bişeymi dookunmuş gibi ağrıyor karnım anlamadımki ağrının şekli şemali değişiyor gün güne

pamuğpum eğer ağrıların nidilatla geçmiyor ve büyük tuvaletini de kaçıracakmışcasına aşağı kadar iniyorsa imkan ölçüsünde doktorla irtibatını koparma,
bak ben hastaneye gittiğimde önce nidilatla geçirdim iki gün,bırakınca derhal geri döndü ağrılar,hemen başka bir tedaviye başlandı,bu sayede durunca eve geri döndüm,şimdi de iyiyim elhamdülillah,
canım benim tam tedavi olmadan bitmez ağrılar offff

yerim öyle kaynanayı ben.... sanki kız yada erkek yapmak senin elindeymiş gibi ..... ama olsun benimki daha beter... üvey kaynana, kız erkek farketmez torun yapıyorum diye şişindi... mirasa ortak olacak muhabbetine... bak bu daha vahim bir durum demi ama.... ama olsun ona inat ikide kız yapıcam :lepi:

Hymarry im bende çok zöledim ya o tatlı dilini. iyi olamnda çok güzel kızçeler büyüsün biraz daha bizim oğlanlar daha sabırsız çıktı nedense..

magnezyumum var artık canım içiyorum bide nidilat bide kan hapı ama o dokunuyo sanki bıraktım bugün

yok duramıycam artık çok aşırı ağrım başladı az uzanıyım geçmesse bakarız artık dua edin bizede emi unutmayın kızlar

süpersin be dırımımmm,
o yavrularla meşgulken bu saç baş harika,ben sanırım cadı sila falan gibi olabilirim..

canımsın beklerim herdaim cnm ama senin merdivenlerin benden aşağa kalır yanı yokk se gezme yat bacını dinleee

tatlım sana en az üçkere yazdım net gitti özelden yazacammmm

dikkat et yat gerekirse hastanede yat hazırlıkları tamamla kuzuların eksikleri varmı cnm

gitmeden önce kızlar nidilatımı içmiştim biraz geçmişti ağrı şimdi bidaha içsem faydası olurmuki 3 tane içiyorum normalde günde..

senin kaynana ile benimkini sandeviç yapar yirimmm beeeeelaelaelaelaelae
sen benimkine gelin ol ben seninkinee dünya ne tuaf dimi kızlar bizimki kız der hymaryykini oğlan hayırlı ahlaklı sağlıklı demiyolar hiçççlmaz:

dirimim çok saol gidicmde hastane geriyor hiç uyuyamıyorum orda stres oluyorum bide annemi getirtmemiştim daha doğurmuycam diye kendi başıma tek kişilik koca odada bi gariban hissediyorum kendimi eşim var ama ne biliyim yinede işte bi tuhaf oluyor.. eksik daha beşiği almadık bu hafta alıcaz neyse hastane çantam hazır bakarsınız herkesden önce doğururmuşum ya korkuyomda açıkaçsı şakasına dedim hayırlısıyla 34 ü bi tamamlasaydık ama inat ediyolar sanki gecede çok aşırı hareketliydiler ayaklarını şeye vurdular durdular.. sürekli tuvalet hissi vardı neyse bu sefer yattım nidilat içiyimmi diye sordumdu onun cevabını alıp yatıyorum hemen

canbebeğim miras mıııı hahhahaahah anam daha neler duyucamm,manyak bunlar yaaa:mymeka:,kusura bakma da:dilcikar

pamuğuumm canımmm öyle yazma canım nooollluuurr,hayırlı haber ver bizeee,,
ciğer geliştirici iğne vurdular mı canım sana hastanedeyken,ben geçmişi okuyamadım yazmış da olabilirsinn
bak canım ben şimdi küçük tuvaletimi bi dk geciktirsem iki büklüm kalıyorum,
büyük tuvaletim desen korkunç bir basınç ve ağrı yapıyor,ağrılarını tuvalet ihtiyacınla karıştırıyor olabilirmisin acaba,hani ağrılar şekil değiştiriyor demişsin ya,,
yanında kimse var mı canım peki?

pamuğum bi tuvalete çık biraz otur bekle canım,hergün bir kez büyük tuvaletine çık canım,o da çok ağprı yapıyor,
ama nidilatını sancın olsa da sık sık alma bence canım..

cnm benim çok zor biliyorum ama dayanacaksın benimde böleoldu 4 haftaya gerek yok inan 33 haftada doğurdum bişeycik olmadı 3 hafta daha sık dişişni olmadı damardan magnezyuma başlaaa hastaneye yattt

ciğer geliştiriciyi 2 doz yaptılar hymarryim.. zaten durmadan wc ye gidiyorum öyle bi his var gibi çözemedim. nidilat içtim artık şimdi inşallah birazdan geçer.. yanımda kimse yok canım telefonu elime alıp uzanıcam inşalalh geçicek çok saolun kolay gelsin size Allah hepimizin yardımcısı olsun

cnm iğneni olduysan merak etme önce allah sonra doktorlara güven

bu arada arkadaş olarak ekledim seniiii cnm ekledinmii

pamuksekerım cok sagol cok opt..............dıkkat et canım.............agrıların duzenlı olursa dıkkatlı ol...........ınş gecer yat dınlen...............

pamuk bence durumunu bir komşuya bildirmeden yatma ya.... kızım kocanı bir arasana... ben çatladım burada.... yalnız kalmasana evde.. hay allah ya.....

bebeklerin bir ihtiyacı var mı acaba,herşeyleri tamammı dediğin gibi dırımım,
pamuğum ihtiyaçlar ne durumda canım,özelkden yazışalım istersen..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…