Arkadaşlar ikiz hamilelik dönemi nasıl geçiyor?

canlarım günaydınnn..umarım herkes iyiydirr..ben iyiyimmm öptüm hepinizi ve bebişlerinizi

nılcım ben 28cı haftam bıtıyor 10 kılo aldım dıye doktorum söylenıyor bana dıyet verdıler sekerıde ıhmal etme dedı sabah esım tahlılımı baska doktora gosterıcek ve aksamda doktora gıdıcem benım doktorum nıye abarttı anlayamadım :uhm:

canım bencede normal bende 32+1 deyim suan 18 kılo aldım banada 1 dr.um çok diyor diğeri normal ikizsiniz diyo şeker içinde 100 gr.yuklemede 3.saatte 114 çıktı sınırmış bi tanesi dondrma ve tatlıyı yasakladı doğumdan snra dedi diğeri ise çok olmamak kaydıyla yiyebilirsin dedidr.dan dr.farkediyo tek ortak görüşleri ilaçlar ve yatmam 36.haftayı beklemek istiyolar kısmet bakalm banada bayram öncesi 34 de alınır gbi geliyo..

canım bencede normal bende 32+1 deyim suan 18 kılo aldım banada 1 dr.um çok diyor diğeri normal ikizsiniz diyo şeker içinde 100 gr.yuklemede 3.saatte 114 çıktı sınırmış bi tanesi dondrma ve tatlıyı yasakladı doğumdan snra dedi diğeri ise çok olmamak kaydıyla yiyebilirsin dedidr.dan dr.farkediyo tek ortak görüşleri ilaçlar ve yatmam 36.haftayı beklemek istiyolar kısmet bakalm banada bayram öncesi 34 de alınır gbi geliyo..

haklısın canım doktorları anlamak zor bende dıyete uydum mecburen ınsallah canım bebeklerın zamanında sag salım dunyaya gelırler ıcım rahat etmedıgı ıcın aksam tekrar gıdıcem doktora acaba ıkı doktora gıttıgım ıcınmı aklım cok karısıo gıtmesemde rahat edemıyorum rabbım herkesın yardımcısı olsun :Saruboceq:

canım sen ikiz hamile değilmisin 10 kilo normal değilmi yaaa

ıkızlerıme hamıleyım canım benım ama doktorumun kılo takıntısı cok fazla o cocukların daha ıı beslenmesınden yana gereksız herseyı kesıyor yıyemıyorum kendımı beslemem anlamsızmıs ılk uc ay kılo almadım 6cı ayımın sonunda toplam 10kılo almıstım dıye solendı bu aksam yıne gıdıcem bakalım ne dıyecek :bbo:

selam bayanlar,,,haber verıyım dedım,,burcın,kevser, ben ve mayıs annelerınden bı arkadas bugun bulusuyoruz saat 5 te,,,bız bursalılar costuk darısı sızın basınıza,,,

heyooooooo :)))
çok heyecanlıyım..
HERKES ıYı Mı KIZLAR?benim enteresan karın ağrılarım oluyor zaman zaman ama genel olarak iyiyim..
opuyorumnanaktan opuyorumnanaktan opuyorumnanaktan

Hepinize iyi, güzel günler...Bu gece hiç uyumadım desem iyidir.Çok zorlandım bu göbekten.Gerçekten nefes almakta zorlandım.Birde idrar baskısı.Maşallah her yerim büyüdü Bir büyümeyen yerim idrar kesem..kaydirigubbakcemile3

Kızlar yatanlar kervanına bende katılacağım tabii ne kadar yatabilirsem? nts de sancı çıktı
dr yatak istirahatı verdi en az 1 ay ve magnezyum'u 3 e çıkardı..Sağolsun annem gelecek aslında geçen hafta geleyim diyordu hep idare edebildiğim kadar idare edeyim dedim çünkü babamı bırakıp zaten doğum sonrası 3-4 ay bende kalacak
Zaten onlardan fayda var sadece dibimdeki k.validemler çocukları ben sevmeye götürmesem gelip almadılar bile parka vs götürelimde bu kız dinlensin diye bırak yemek vs tek başıma 8 aya geldim 2 çocuk +ikizlerle ama vucut iflas etmiş artık
İnşallah bu ayı da atlatırım bu günler geçecek elbet ama içimde bir şeyler cız etti artık çok kırıldım çook

Öncelikle geçmiş olsun canım.İnş. vaktinde gelecek bebeklerimiz.Onlar için her şeye katlanacağız yeter ki sağlıklı olsunlar.Ben burada hatırlamıyorum ki kayınvalidesinin desteğini alan bir arkadaş...Boşver...O kayınvalide, biz gelin Böyle düşünürsek beklentilerde azalıyor.Eşimin ailesi Mayıs'tan beri şehir dışındalar..bayramda geleceklermiş..bayram olmasa gene kalırlardı.Ama kayınvalidem ,kızı benim yerimde olsa asla ayrılmazdı yanından.Daha boğazımızdan bebeklerle lokmaları geçmedi.İki oto koltuğundan başka bir hediyeleri de yok.Maddi imkanları da o kadar iyidir ki...Kaç yılda gelen erkekten ilk torunları bunlar düşün..Ama canım annem.Rabbim onu başımdan eksik etmesin.Bütün sağlık sorunlarını bırakıp başından beri benim yanımda.Ama şundan da eminim Allah o günleri göstersin.Herkesten çok hak sahibi olurlar torunlarının üzerinde..

kıslar ben geldim.. doktordaydık. doktor kontrolümüz vardı. bebişlerim büyümüş maşallah teyzeleri...bi tanesi 780gr 32 cm olmuş.:nazar: diğeri ise 34,5 cm 734 gr.:nazar: maşşallah durumları iyi dedi doktorum.. :nazar: banada bir sürü ilaç yazfdı c vitamini idrar yolu için antibiyotik. valal saat başı ilaç almama gerekecek..:KK43:

semra ile buluşuyorr garularrrrrr

sırnaşık şey sırnaşık şey sırnaşık şey sırnaşık şey sırnaşık şey sırnaşık şey sırnaşık şey sırnaşık şey sırnaşık şey sırnaşık şey sırnaşık şey sırnaşık şey sırnaşık şey sırnaşık şey sırnaşık şey

kıslar ben geldim.. doktordaydık. doktor kontrolümüz vardı. bebişlerim büyümüş maşallah teyzeleri...bi tanesi 780gr 32 cm olmuş.:nazar: diğeri ise 34,5 cm 734 gr.:nazar: maşşallah durumları iyi dedi doktorum.. :nazar: banada bir sürü ilaç yazfdı c vitamini idrar yolu için antibiyotik. valal saat başı ilaç almama gerekecek..:KK43:

Hoşgeldin canım..41 kere Maşallah kuzuların kilolarına..:nazar::nazar:Çok sevindim tatlı canavarı seni,doktorun gömül tatlıya dedi mi?zemuszemuskaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3Bende parşembe gideceğim çok merak ediyorum.İnş.benimkilerde böyle kilo almıştır.Zaten bu ayda almadıysak hiç almamışızdır.o kadar yedik ki..:kedi::kedi:

:nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:
Allah'ım nazarlardan korusun..
Biz elimizden geleni yapıyoruz, gerisi Allah'a kalmış..Tek yapabileceğimiz ona sığınıp dua etmek..
Hepimizin melekleri, şekerleri Allah'ıma emanet..

duygu_22, helike, kaswa, margot_fonteyn, nesli_tun, nevra_t, xxnilxx
kızlar iyi misiniz?
gemişi mi okuyor herkes..kimsenin sesi çıkmıyor :KK43:(

duygu_22, helike, kaswa, margot_fonteyn, nesli_tun, nevra_t, xxnilxx
kızlar iyi misiniz?
gemişi mi okuyor herkes..kimsenin sesi çıkmıyor :KK43:(

burcinn bız ıız cnm senı sormalı bebeklerım bugun oynamıyorda acucuk gergınız doktora gıdıcez aksam yıne popolarını goruces snrım delikafadulden

X