Arkadaşlar ikiz hamilelik dönemi nasıl geçiyor?

wavy cim öncelikle maşallah yavrularına gayet iyiler bu ahfatdan sorna daha hızla kilo alacaklar sende şişicen demedi deme :) şeker konusundada valla bilmiyom dr niye bu kadar dert ettiyse kilon her şey yerinde benim gibi kilo almış oslaydın herşeyi yasaklardı heralde senin dr. 19 kg olmuş bugün tiibariyle aldığım kilo. şeker testide yaptırmadım bide kafamı ona takmayım dimi .. süslemeleride al kendin evet ya sömürmesin artık kimse bizi :eek:lmaz: birde sen babymax almıştın dimi park yatakları güzel dimi kumaşı filan bende ondan alıyım diyorum indirim varmış internette bi sitede 129 tl diyor bana uygun geldi ne dersin bide canlı renkleride çıkmış ..

canım bence fiyatı çok iyi bizde pazarlıla 125 e almıştık bisikletçiler çarşısı var istanbulda ordan almıştık. ve başka yerlerde baktım indirimde diye satıyolar en ucuz yerde 145 tl idi. yani bence fiyatı çok iyi canım. biz alırkende çiçekli modelleri falan vardı rengarenk ama babamız pembe olsun sade olsun dedi başka bişey demedi:umursamaz:

ay takındı adam dicem ama şimdiye kadar herşeyi serbest bırakmıştı. ve bugün kendi bile dedi kilo alımın süper diye. aldığın kilo sadece bebekler eşi suyu falan diye .ama yinede datlu yok dedi gıcık dr nolcek:kedi:

kıslar bugün tetenoz aşımın ikinvcisini vuruldum. ilkinde aşıyı vuran hemşirenin elinden mi nedir hiç ağrım olmamaıştı. bugünki aşı biraz yaktı ve azcık acıyor. eli ağırmış hemşirenin yaw..
kıslar eşim erkenci eve geliyormuş hazırlan markete gidelim dedi. bensiz de gidemez bi yere aşkımm benim..opuyorumnanaktan öpüyom hepinizi döncem ben sizeŞeniz

kıslar bugün tetenoz aşımın ikinvcisini vuruldum. ilkinde aşıyı vuran hemşirenin elinden mi nedir hiç ağrım olmamaıştı. bugünki aşı biraz yaktı ve azcık acıyor. eli ağırmış hemşirenin yaw..
kıslar eşim erkenci eve geliyormuş hazırlan markete gidelim dedi. bensiz de gidemez bi yere aşkımm benim..opuyorumnanaktan öpüyom hepinizi döncem ben sizeŞeniz

Geçmiş olsun..Allah eşimle mutluluğunu bozmasın.Güle güle kuşum....opuyorumnanaktan

Altın kalpli pamukum iyimisin tatlı dillim...Sağlıkla gelsinlerde teyzesi yıllardır bekledik.Ne olsa kabulumuz.Ama hiç evladımız yoksa ikizlerde gönülden geçen öyle oluyor gerçekten.Odamızda çok güzel oldu teyzesi meleklere göre oldu herşey...:nazar::nazar: Sağlığın nasıl tatlım?

cıks o senin kalbinin altınlığı tatlımcım opuyorumnanaktan evet en önemlisi sağlık elbette canım hayırlısıyla gün sayıyoruz.. odanın resminide her girişimde koydunmu diye bakıyorum ama cıks göremedim koysanda görsek maşallah derim inan :) bak söz canım çekmeyecek :roflol: hani siz demstocktan ciciler alıyodunuzya benimde canım çekiyordu aşeriyordum o geldi aklıma hey gidi günler heyyy kaydirigubbakcemile
bizim sağlığımzıa gelince canım ağrılarım var sürekli her seferinde korkuyorum doğum ağrısımıdır diye ama değilmiştirki hala burdayız.. sağa dönüyorum sağdaki bebeğim taş gibi oluyor kasılıyor sanki sola dönüyorum soldaki öyle böyle derken geçiyor hayırlısıyla şu çizelgeyi 35 lerde bi görsek rahatlıycaz sanırım :Saruboceq:

canım bence fiyatı çok iyi bizde pazarlıla 125 e almıştık bisikletçiler çarşısı var istanbulda ordan almıştık. ve başka yerlerde baktım indirimde diye satıyolar en ucuz yerde 145 tl idi. yani bence fiyatı çok iyi canım. biz alırkende çiçekli modelleri falan vardı rengarenk ama babamız pembe olsun sade olsun dedi başka bişey demedi:umursamaz:

ay takındı adam dicem ama şimdiye kadar herşeyi serbest bırakmıştı. ve bugün kendi bile dedi kilo alımın süper diye. aldığın kilo sadece bebekler eşi suyu falan diye .ama yinede datlu yok dedi gıcık dr nolcek:kedi:

şimdi içim rahat etti canım .. aslında o sade renkler daha güzel hanımsı duruyor bende mavilisini düşündüm.. bakalım bi jenny stork garden bide bu arasında karar verip alıcaz bizde . normalde canlısını görebilseydim karar vermesi kolay olurdu ama çıkıp iki adım atarken ölüyorum artık resimlere bakıp karar vericez bizde..

sen tatlı yasak dedikçe senin eyrine benim canım tatlı çekiyor şekercim :kedi: neyse sende doğumdan sonra acısını çıkarırsın süt olur kuuzlarına dimi gerçi içimden bir ses o zaman dikakt edeceğini o güzel formuna pek özen gösterdiğini söylüyooo kaydirigubbakcemile2

maşallah canım :) gidin gözün gönlün açılır kesin çuklatta alırsın sen sanki canım :umursamaz:
o aşı meselesi sanırım hemşireden kaynaklanmıyor bende aynısını düşünmüştüm benimde birincisinde hiç sorun olmamıştı ikincisinde aşı olduğumu unutmuşum kolum nasıl ağrıyor eşime diyorum sinek ısırdı heralde baksana kolum çok acıyor diye sonra o hatırlattı aşıyı. kaç günde geçmedi dayak yemiş gibi gezdim.. belkide ikinciye has bi özelliktir tatlımcım

Maşallah canım sağlıkla gelsin yavruşlar..Canım sen temizliğini doğum için düşünüyorsan bence erken daha...İnş.yavruşlar 36. haftada gelecek...inş.

ınsallah cnm 36yı bulurlar burda arkdsları goruyorum hastaneye yatıyorlar korkuyorum yatarsam evım kırlı olmasın dıye arkamdan pis derler allah korusun sırnaşık şey bıraz daha gecsın temızlık ıcın ozaman

cıks o senin kalbinin altınlığı tatlımcım opuyorumnanaktan evet en önemlisi sağlık elbette canım hayırlısıyla gün sayıyoruz.. odanın resminide her girişimde koydunmu diye bakıyorum ama cıks göremedim koysanda görsek maşallah derim inan :) bak söz canım çekmeyecek :roflol: hani siz demstocktan ciciler alıyodunuzya benimde canım çekiyordu aşeriyordum o geldi aklıma hey gidi günler heyyy kaydirigubbakcemile
bizim sağlığımzıa gelince canım ağrılarım var sürekli her seferinde korkuyorum doğum ağrısımıdır diye ama değilmiştirki hala burdayız.. sağa dönüyorum sağdaki bebeğim taş gibi oluyor kasılıyor sanki sola dönüyorum soldaki öyle böyle derken geçiyor hayırlısıyla şu çizelgeyi 35 lerde bi görsek rahatlıycaz sanırım :Saruboceq:

Canım benim tabi ki maşallah dersin altın kalplim benim.Rabbim daha güzellerini versin size.Sen her şeye aşerdin pamucuğum..kaydirigubbakcemile3 Dün zor bir gece geçirdim.Gerçekten her geçen gün ağırlaşıyoruz.Sen nst ye girmişmiydin?

son adet tarihi ve muhtemel doğum tarihi alıyım ben sana yapayım sende yapıştır ayarlar kısmındaki takip çizelge kısmına . ok?

cnm becerebılırmıyımki sölim sana sat 10subat muhtemel ddogum trhı 17kasım ama ıkız oldugu ıcın doktorum 20ekım 36cı haftada alırım dıyor sımdıden tskler

ınsallah cnm 36yı bulurlar burda arkdsları goruyorum hastaneye yatıyorlar korkuyorum yatarsam evım kırlı olmasın dıye arkamdan pis derler allah korusun sırnaşık şey bıraz daha gecsın temızlık ıcın ozaman

Bende her geçen gün korkuyorum gerçekten.Psikolojik mutlaka.Ama bende 28. hafta korkusu var daha çok.İnş.Vaktinde gelecekler olumlu düşünelim olumlu olsun inş.Kim ne derse desin boşver..Senin durumun belli..Sana o lafı edecek önce kendi evinin önünü süpürsün...

pamukseker sagol cnm bayramda gecmı olur dıyorum her gece ruyamda doguma gıderken gorunce kendımı psıkolojım bozuldu snrım delikafadulden

Bende her geçen gün korkuyorum gerçekten.Psikolojik mutlaka.Ama bende 28. hafta korkusu var daha çok.İnş.Vaktinde gelecekler olumlu düşünelim olumlu olsun inş.Kim ne derse desin boşver..Senin durumun belli..Sana o lafı edecek önce kendi evinin önünü süpürsün...

cok guldum cnm ya allahta senı guldursun...korkma bende hep 28e gelebılırmıyım dıyordum kı sukurler olsun 29a gırcez yarın bence rahat ol bundan sonra baslıyormus korkular:KK43:

Canım benim tabi ki maşallah dersin altın kalplim benim.Rabbim daha güzellerini versin size.Sen her şeye aşerdin pamucuğum..kaydirigubbakcemile3 Dün zor bir gece geçirdim.Gerçekten her geçen gün ağırlaşıyoruz.Sen nst ye girmişmiydin?

canım seninde başladımı ağrıların aman yorulmamya dikkat et... herşeyide bitirdin yat dinlen bekle bebişlerini.. ben 2 hafta önce girmiştim canım nst ye kalp atışları düzenliydi ağrımda 30 çıkıyordu. zaten ebbeklerden biri kasıktaydı o yüzden sürekli ağrı olur dedi dr. 28. ahfta korkunuda yen inşallah geçecek 34 ü atlatıcaz hayırlısıyla hatta 36 lara gelicez. bendede 34 e gelme takıntısı oldu sanki 34 ü atlatırsak herşey daha iyi olucak gibi geliyor..
pamukseker sagol cnm bayramda gecmı olur dıyorum her gece ruyamda doguma gıderken gorunce kendımı psıkolojım bozuldu snrım delikafadulden

ah canım o hepimizde var aynen evler kirlendi diye oturup ağlayabiliyorum bazen. hergün akşamdan yatarken iyi oluyum yarın sabah temizlik yapıyım diye uyuyorum ama sabahları cesaret edemiyorum bebeklerime bişey olursa beni affetmezler kıyamam diye.. bazen sesli sesli ağlamaya başlıyorum eşim ne oldu diyince her taraf pis oldu doğursam elalem ne der diyorum oda bana sen ağlamaya bahane arıyon diyip geçiştiriyor :eek:klava:

[
bebiş istiyoruz canım sende bebeklerinin kilosunu demiştin sanırım canım önemli olan kiloları değil bence gelişimleri onlarda iyidir eminim. bence takılma gayet iyi beslendiğinede eminim ben canım. oh sende işini biliyosun maşallah :) sanada bişey sorucaktım tatlım sen birmax tan bebek şeker malzameleri almıştın dimi geldimi onlar sorun olamdı dimi kaliteleri filan nasıldı bend ealıyım ordan diyordumda canım..
canım bakalım yartın dr gideceğimm kiloları nasıl acabaa..sağlıklılar ama kilodan dolayı kuvöze girmelerinden korkuyorumm..çok besleniyorumm.. ama kilo almadımm.. hanisöylemesi ayıppp:kedi:
canımbirmax kalitesi süper ben alıp kendim yaptım..bak neler aldım neler silikon tabancası 1o tane silikon 1 kg badem şekeri çocukların isimlerinin yaızlı olduğu kçük yazılar 200 tane mavi boncuk 100 tane magnet 2 tane 25 mt kurdela...ve 100 tane tüll ve hepsi 32 tl tavsiye ederim şiddetlee.zaten ikiz bebk ve kk de sana iskontoda yapıyor sanırım telefone çıkan beyin ismi erhandı

[
canım bakalım yartın dr gideceğimm kiloları nasıl acabaa..sağlıklılar ama kilodan dolayı kuvöze girmelerinden korkuyorumm..çok besleniyorumm.. ama kilo almadımm.. hanisöylemesi ayıppp:kedi:
canımbirmax kalitesi süper ben alıp kendim yaptım..bak neler aldım neler silikon tabancası 1o tane silikon 1 kg badem şekeri çocukların isimlerinin yaızlı olduğu kçük yazılar 200 tane mavi boncuk 100 tane magnet 2 tane 25 mt kurdela...ve 100 tane tüll ve hepsi 32 tl tavsiye ederim şiddetlee.zaten ikiz bebk ve kk de sana iskontoda yapıyor sanırım telefone çıkan beyin ismi erhandı

canım inşallah hayırlısıyla girmezler küvöze solunumları gelişmiş olur ve gerek kalmaz.. birde tam çıkmıyormuş bu ölçümler belki senin dr az söylüyodur kg lerini ..

evet ya epey hesaplıymış orası badem şekeridemi satıyorlar.. bide silikon görmedim orda tabancasını gördümde 6 tl mi ne yazıyordu.. yarın arayım bende bakalım teşekkür ederim canım :1hug:

canım inşallahh dediğin gibi olurr...fırsat ürünlerinde vardı canım silikın tanesi 0.15 kr

pamuk bebiş istiyoruz sekerle konusnda banada yardım.....plus nasıl bir model ve nasıl yapılacak ................lütfen...dıger arkadaslar sizle nasılsınız hersey gönlünüzce olsun..

pamuk bebiş istiyoruz sekerle konusnda banada yardım.....plus nasıl bir model ve nasıl yapılacak ................lütfen...dıger arkadaslar sizle nasılsınız hersey gönlünüzce olsun..

hoşgeldin canım umarım iyisindir

bende acemiyim yapma konusunda ama o siteyi inceledim birmax.com u ve gayet uygun fiyatlar. ordan kendine uygun bi magnet yada süs seçiyorsun sonra kesilmiş hazır tülelr var bütçene göre ondanda seçiyorsun kurdele nazar boncuğu tüy mıknatıs gibi aparatlardanda seçip silikon tabancasıyla birleştiriyorsun. incele bi siteyi ayrdımlaşırız canım ..

ben kelebek var beyaz ondan alıp taşlı tüle oturtmayı üzerinede mavi tüy ve mavi kurdele mavi stick nazarlık düşündüm uygun fiyata geliyor çünkü.

bebiş istiyoruz senin magnetler sanırım çok uyguna geldi çünkü magnetin en ucuzu 0.70 tl 100 tanesi 70 tl yapmazmı

kelebekli-bebek-sekeri-elifbabygift__19561135_0.jpg
benim düşündüğüm bunun rengi farklı ve biraz değişik versiyonu.. tüy ekliycem üzerine ne nazarlık en fazla 0.40 tl ye mal olucak hesaplı görünüyo dimi

Son düzenleme:
X