Arkadaşlar ikiz hamilelik dönemi nasıl geçiyor?

arkadaşlar bu son haftalarda kasılmaları azaltmak için günde iki kez maden suyu için çok faydası oluyormuş.

merhaba geçmiş olsun
sancıların 60 a çıktığını nasıl anlıyorsunuz? Benim nts kağıdım var elimde kağıdın en aldında 50-100 lük grafikte biri 50 barajını geçiyor 70 yapıyor biri nerdeyse 90 barajında o mu acaba?
Bana da yatak istirahati verdi dr
nevracığım sevindim birşey olmamasına geçmiş olsunnkendine dikkat et...
burçin ve kevser sizlerede geçmişolsunnnn..allahım herşey geçecekkk.. az kaldıı
egelim çok geçmişolsunn.. yat hastaned korkma bak ben 14. haftadan beri yatıyorumm. bebekler için daha iyiiy.. sanada şimdiden iiy bayramlarr..hiç üzme kendiniii
hymarryy nasılsın canım ..bende nst den geldim 15 dk arayla sancılarım çıktı 60 a kadar yükseliyor.prepar sayımı arttırdı.ayyyyyyyyyyyyyyy bu sıpalar bir çıksın popolarına atacağım tokatııııı:kedi:
hepinizi öpüyorumm..şafaklar azaldı dertler artıyorr.

Kızlar yatanlar kervanına bende katılacağım tabii ne kadar yatabilirsem? nts de sancı çıktı
dr yatak istirahatı verdi en az 1 ay ve magnezyum'u 3 e çıkardı..Sağolsun annem gelecek aslında geçen hafta geleyim diyordu hep idare edebildiğim kadar idare edeyim dedim çünkü babamı bırakıp zaten doğum sonrası 3-4 ay bende kalacak
Zaten onlardan fayda var sadece dibimdeki k.validemler çocukları ben sevmeye götürmesem gelip almadılar bile parka vs götürelimde bu kız dinlensin diye bırak yemek vs tek başıma 8 aya geldim 2 çocuk +ikizlerle ama vucut iflas etmiş artık
ınşallah bu ayı da atlatırım bu günler geçecek elbet ama içimde bir şeyler cız etti artık çok kırıldım çook

kızlar gunaydın
benden dun gece tuvalette cok acık pembe kan geldı..kosturarak doktora gıttım bebeklerımı gormeye o kadar kordum kı anlatamam ....bugun yıne tuvaltte kan geldı....kıcımın ustune oturamıyorum tuvaletımı yapamıyorum cok zorlanıyorm.....bebeklerıme bısey olur mu...

doktor ne dedı kac haftalıksın..........ılk haftalar normal.................acaba ıdrar yollarınımı usuttun.........ınş onelı degıdır canım ama mutlak doktora sor

walla makkattan gelıyo kan...doktor bır daha kan gelırse ara dedı..11 hafta 3 gunluk bebeklerım...aradım doktoru telıde kapalı otururken bıle canım acıyo..ınsallah bebıslerıme bısye olmaz ne kadar zor bısey bu hamılelık ...

o zamanmm sende hemoroıd var canım ya..........bebeklerıne bısey olmaz ..........kabız olmaman lazım..............sulu seyşler ye posalı meyveler ye...............yan yat tuvalette cok zorlama kendını........doktorun sana rahatlatıcı ılaçlar merhem verecektır..................temız tut o bolgreyı...............ınş gecer ama bebışlere etkı etmez ınş.........sadece kan kaybın olur demır takvıyesı ılerde gerekır zaten onuda verecek doktor............acı tuzlu baharatlı yeme.............yarın mutlaka gıt cok gecmış ols

Kızlar yatanlar kervanına bende katılacağım tabii ne kadar yatabilirsem? nts de sancı çıktı
dr yatak istirahatı verdi en az 1 ay ve magnezyum'u 3 e çıkardı..Sağolsun annem gelecek aslında geçen hafta geleyim diyordu hep idare edebildiğim kadar idare edeyim dedim çünkü babamı bırakıp zaten doğum sonrası 3-4 ay bende kalacak
Zaten onlardan fayda var sadece dibimdeki k.validemler çocukları ben sevmeye götürmesem gelip almadılar bile parka vs götürelimde bu kız dinlensin diye bırak yemek vs tek başıma 8 aya geldim 2 çocuk +ikizlerle ama vucut iflas etmiş artık
İnşallah bu ayı da atlatırım bu günler geçecek elbet ama içimde bir şeyler cız etti artık çok kırıldım çook

canım sanırım sınır 70...çünkü 65 falan dı benim dediki dr sınıra yakınsın...benimde mag. 3 e çıktı aman ihmal etme..canım canını sıkma... helal olsun sana 2 çocuk ve ikizler.canım ne varsa annelerimizde var benim annem yavrularım rahmime düştü annem yanımda hala yanımda 40ına kadar yanımda..ana gibi yar olmaz.
sen kendini üzüp doğumu tetekleme.. bende bir günn düşündüm bazışeyleri sabaha karşı eşim benni hastaneye kaldırdı ve 3 gün yattımm..allahım sana güç versinn

saol canım...bende herzaman vardı hemoroıt...kansızlıgım sebebı ıdı..ama hamılelıkde daha zor oluyor..bu sefer cok korkuyorum...bana bısey olması muhım degıl yeterkı bebıslerıme bısey olmasın...dun bebıslerıme baska bı hastanede bakmaya gıttık acıle yıne bır tanesı hıc kendını gostermedı..o kadar saklıyokı..bır kere gorebıldık..hemen saklanıyo...dıgerını rahatca oynadıgını falan goruyoruz onun goremıyoruz..cok uzuluyorum...

hymry sakın doğurma unut sancıyı ben sana derim bugün doğurcaz diye sen doğurursan kıskanırım bende doğururum yoksa haber vermmeyi unutma inş geçer tatlım bol bol dinlen

bebiş istiyoruz canım bence kilodan önce bebklerin sağlığı daha önemli ve haftalarında doğmaları zaten bir sorunolsaydı dr mutlaka söylerdi bazen bebişler ufak olabiliyor ama korkma derim tatlım sağlıklı olsunlar çıkınca acısnı çıkarırlar

canım benim evet haklısın..benim korkum kilodan dolayı kuvezde kalmaları..bebeklerim haftalarına göre normalbir bebek zaten hafta olarak geridee..allahım doğsunlar çok kiloalacaklaroını söylüyorlar yaniküçük birşeyin büyümesi daha kolaymışşş:Saruboceq:
bu arada ben 1900 eşim 1800 doğmuş..ve şimdi ikimizinde maşallahı varrr..:kedi:

canım muzlu süt yap her gün iç kimdi bilmiyorum burda önermişti. bende hergün olmasada aklıma geldikçe yapıyorum. sonuçta ihtiyacımız olan besinler..denemekten zarar çıkmaz dimi:))[/QUOevet
evet canım son 1 haftadır muz ve süt ayrıca içine birde dondurma koyıup mikserle çırpıyor eşim.:kedi:bebişlerde içimde kıpır kpırrrr

merhaba arkadaşlar ..
bebi,ş istiyoruz bebeklerine maşallah canım... senin bebeklerin demi avatarındaki resim.
tek yumurtamı çiftmi.. oy oy bende o günleri görebilecekmiyim. sanki bu res,imde kardeşini öpüyo gibi çıkmış maşalahhh:nazar::nazar:

selam kızlar bu gün herkes iyi demiiii

ben bişi sorcam bana hamileliğin başındna beri doktorum bol bol dinlen vakit buldukça uzan diyo aynı doktora giden bi arkadaş daha var onada bol bol yürü demiş size ne dedi yürüyüşmü yatışmı önerdi

ikizlerde yürüyüş önermiyor dr..tabii benim gibi mecburen ayakta durup çocuk bakanlar dışında genelde dinleniyor.Bana bile dr'm dinlen yat dedi

selam kızlar bu gün herkes iyi demiiii

ben bişi sorcam bana hamileliğin başındna beri doktorum bol bol dinlen vakit buldukça uzan diyo aynı doktora giden bi arkadaş daha var onada bol bol yürü demiş size ne dedi yürüyüşmü yatışmı önerdi

iki doktorumda yat,dinlen ve fazla ayakta kalma diyor cnm...

kızlar merhaba...herkes iyi değilmi? bende bugün anneme geldim... iyi oldu değişiklik yapmış oldum.... yarın kontrolüm var saat 11 de... detayları yazarım ....

hayır canım benim 50 likte 162 çıktı benim doktorum önemsemedi çoğul gebeliklerde yüksek sonuçlar çıkar o yüzden birde benim kendimin kilo almayısımdan sadece karnıma biriktirdiğimden bana diyet vermedi 100 lükte yaptırtmadı ondan dedim aslında 48 le başladım 69 oldum 20 kilo aldım halada alıcam :eek:

nılcım ben 28cı haftam bıtıyor 10 kılo aldım dıye doktorum söylenıyor bana dıyet verdıler sekerıde ıhmal etme dedı sabah esım tahlılımı baska doktora gosterıcek ve aksamda doktora gıdıcem benım doktorum nıye abarttı anlayamadım :uhm:

X