Arkadaşlar ikiz hamilelik dönemi nasıl geçiyor?

kıslar ben geldim.. doktordaydık. doktor kontrolümüz vardı. bebişlerim büyümüş maşallah teyzeleri...bi tanesi 780gr 32 cm olmuş.:nazar: diğeri ise 34,5 cm 734 gr.:nazar: maşşallah durumları iyi dedi doktorum.. :nazar: banada bir sürü ilaç yazfdı c vitamini idrar yolu için antibiyotik. valal saat başı ilaç almama gerekecek..:KK43:

hgdınız waycım bebıslerının saglıklı olmasına sevındım masallah umarım bende aksam gusel haberler alırım ılac sorunu hepımızın ortak sorunu sanırım sırnaşık şey melekler ıcın deger...

duygu_22, helike, kaswa, margot_fonteyn, nesli_tun, nevra_t, xxnilxx
kızlar iyi misiniz?
gemişi mi okuyor herkes..kimsenin sesi çıkmıyor :KK43:(

İyi olmaya çalışıyorum cnm işte napalım iki gündür baş ağrım var....sen nasılsın?

wavycim bebişlerinin iyi olduğuna sevindim maşallah:nazar:

kızlar bebek alışverişlerinizi bitirdinizmi?

burcinn bız ıız cnm senı sormalı bebeklerım bugun oynamıyorda acucuk gergınız doktora gıdıcez aksam yıne popolarını goruces snrım delikafadulden

canım inşallah hiç bişeycikleri yoktur..bütün gün uyumuşlardır..
ben bi yerde okudum bebekler gündüz biz hareketli olduğumuz için sallanmaktan uyurlarmış akşam hareketlerimiz azalınca özellikle uyurken sallanmadıkları için uyanıyorlarmış..o yüzden doğunca da geceleri uyku düzeni zor oturururmuş..
sen konuş onlarla ve dinlen biraz bakalım hissedersin o zaman belki..
sakın bozma moralini..el sallıcaklar sana birazdan :))

İyi olmaya çalışıyorum cnm işte napalım iki gündür baş ağrım var....sen nasılsın?

benim de geceleri hep başım ağrıyor buz koyuyorum iyi geliyor tavsiye ederim..
alış veriş benim içn daha çok erken tabii..cinsiyetleri bile kesin belli değil..
şimdi 13+4 teyiz..20-22 gibi başlayalım..25-26 da bitsin istiyorum ama bakalım..kısmet..hakkımızda hayırlısı olsun..

benim de geceleri hep başım ağrıyor buz koyuyorum iyi geliyor tavsiye ederim..
alış veriş benim içn daha çok erken tabii..cinsiyetleri bile kesin belli değil..
şimdi 13+4 teyiz..20-22 gibi başlayalım..25-26 da bitsin istiyorum ama bakalım..kısmet..hakkımızda hayırlısı olsun..

buz,kolonya fayda etmedi ya,minoset içsemmi diye düşünüyorum,hayırlısı cnm herşeyin....

Baş ağrısı zor canım ya geçmiş olsun..Benim bitti sayılır.Bu hafta sonu odanın perdelerinin siparişini verdik.2 hafta sonu gelecek inş.Odamız için halımız kaldı.Birde telsiz ve soğuk buhar makinası bakacağım.Ben hastane süslemesi için bir yerle görüşmüştüm hatta karar kılmıştık orada.Ama bir arkadaşım beni uyardı.Sakın o parayı verme git Eminönü'ne diye.İyi ki gitmişim.Orada bir sokak var bebek süsleri ile ilgili.Bu kadar mı kazıklanır millet diyorsun...Bütün hastane süslemelerimi 28 liraya aldım herşeyi hazır bir şekilde.Yatak başımın süslemesine kadar..İmkanı olan kim varsa İstanbul'dan mutlaka uğrasın o sokağa ..

Hoşgeldin canım..41 kere Maşallah kuzuların kilolarına..:nazar::nazar:Çok sevindim tatlı canavarı seni,doktorun gömül tatlıya dedi mi?zemuszemuskaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3Bende parşembe gideceğim çok merak ediyorum.İnş.benimkilerde böyle kilo almıştır.Zaten bu ayda almadıysak hiç almamışızdır.o kadar yedik ki..:kedi::kedi:

sağol canım benim. eminim seninkilerde kilo almıştır canım:nazar:

kıs ne gömülü varya sinir oldum. benim için 50 lik ön4emli demez mi. len o zaman niye 100 lük yaptırıp bana eziyet ettin dimi:mymeka: tatlı yemek yok beyaz ekmek yok yemeklerime dikkat edecekmişim. eşimde kısır kısır güldü. zaten bişey yemiyor bi yediği tatlı onuda yemeze zafiyet geçirir dedi:kedi:anlayacağın datlu yokmuş. mafoldumben

:nazar:Allah'ım nazarlardan korusun..
Biz elimizden geleni yapıyoruz, gerisi Allah'a kalmış..Tek yapabileceğimiz ona sığınıp dua etmek..
Hepimizin melekleri, şekerleri Allah'ıma emanet..
amin canım sağol güzel dileklerin için opuyorumnanaktan

hgdınız waycım bebıslerının saglıklı olmasına sevındım masallah umarım bende aksam gusel haberler alırım ılac sorunu hepımızın ortak sorunu sanırım sırnaşık şey melekler ıcın deger...
sağol canım. eminim güzel haberlerle döneceksin. hatta bahse varım geldikten sonra kığır kığır olacaklar. benimkiler hep önce korkutuyolar drdan sonra kığır kığır oluyolarkaydirigubbakcemile

sağol canım benim. benimde başoım çok aprıyor. bende migrende var. bazen dayanılmaz oluyor. size bir şey önerebilirim.. makyaj pamuklarından 4 adet alıyorsunuz. 1er tanesinin üzerine 1 çay kaşığı karabiber koyuyorsunuz. sonra dier pamuykları üzerine kapatıp kolonya döküyorsunuz. ve ağrıyan kısımlarınıza bu pamukları koyup bir tülbent yardımıyla sarıp uzanıyorsunuz. biraz yakıyor yakması iyidir ağrıyı alıyor. veya parol ve minoset alabilirsiniz. paasetomol türev ilaçları kuyllanabiliyoruz. geçmiş olsun cannlar..
Baş ağrısı zor canım ya geçmiş olsun..Benim bitti sayılır.Bu hafta sonu odanın perdelerinin siparişini verdik.2 hafta sonu gelecek inş.Odamız için halımız kaldı.Birde telsiz ve soğuk buhar makinası bakacağım.Ben hastane süslemesi için bir yerle görüşmüştüm hatta karar kılmıştık orada.Ama bir arkadaşım beni uyardı.Sakın o parayı verme git Eminönü'ne diye.İyi ki gitmişim.Orada bir sokak var bebek süsleri ile ilgili.Bu kadar mı kazıklanır millet diyorsun...Bütün hastane süslemelerimi 28 liraya aldım herşeyi hazır bir şekilde.Yatak başımın süslemesine kadar..İmkanı olan kim varsa İstanbul'dan mutlaka uğrasın o sokağa ..
canım kesinlikle südleme olayında katılıyorum sana bugün medicalfeydik odaları gezdik süsleme için o da sadece kapıyı süslüyorlarmış 80 lira yuh dedim ytanii. eminönündeki yeri senden bilahare isteyebilirim canım lazım olacak sen neler aldın süs olarak. fotosunu eklesene yada paylaş bize neler olduğunu kulağımıza küpe olsunŞeniz

sağol kaswacım,sen bayağı bitirmişsin alışverişi..bizim de park yatak(odalarını doğduktan sonra yapıcaz inşş.),ana kucağı,telsiz falan eksik ama acelemi ediyorum bunlar içinde diye düşünüyorum,kendim içinde gecelik,nevresim takımı falan alıcam...hastane süslemesi düşünmüyorum,bebek şekeri yaptırıcam onuda 30. hafta gibi inş..Allah kullanmalarını nasip etsin inşş..amin..

arkadaslar ben butun hazırlıklarımı tamamladım cocuklarımın odası hastane cantam herseyım hazır sadece ev temızlıgım kaldı onuda kadın gelıcek ama erkenmı degılmı karar veremıyorum 28+6gunluk hamıleyım erkenmı acaba

arkadaslar ben butun hazırlıklarımı tamamladım cocuklarımın odası hastane cantam herseyım hazır sadece ev temızlıgım kaldı onuda kadın gelıcek ama erkenmı degılmı karar veremıyorum 28+6gunluk hamıleyım erkenmı acaba

duygu canım kendine bi doğum takipçizelgesi yapsana. böylece kaçıncı haftadasın takip edebiliriz..opuyorumnanaktan

sağol canım benim. eminim seninkilerde kilo almıştır canım:nazar:

kıs ne gömülü varya sinir oldum. benim için 50 lik ön4emli demez mi. len o zaman niye 100 lük yaptırıp bana eziyet ettin dimi:mymeka: tatlı yemek yok beyaz ekmek yok yemeklerime dikkat edecekmişim. eşimde kısır kısır güldü. zaten bişey yemiyor bi yediği tatlı onuda yemeze zafiyet geçirir dedi:kedi:anlayacağın datlu yokmuş. mafoldumben

canım kesinlikle südleme olayında katılıyorum sana bugün medicalfeydik odaları gezdik süsleme için o da sadece kapıyı süslüyorlarmış 80 lira yuh dedim ytanii. eminönündeki yeri senden bilahare isteyebilirim canım lazım olacak sen neler aldın süs olarak. fotosunu eklesene yada paylaş bize neler olduğunu kulağımıza küpe olsunŞeniz

Sinir şey madem 50 lik önemli neden yaptırmış 100 lüğü.Ama mantıken düşününce 100 lük daha çok şeekr ihtiva etmiyor mu?Onda çıkmadı işte..fisfisfis
Süslemeye gelince...O kapı süsü hastaneye ait dediler bana buradakiler.Onun dışındakiler paralı sonra o kapı simidide sizde kalacak dediler.Kuru kahveci mehmed efendinin sokağı dolu canım..Bana konuştuğum süslemeci bayan 200 lira demişti.Ben onun yapacaklarnın aynısını 28 liraya çıkardım düşün yuh yani....Yapacağıda iş olsa iki düğüm atıyor kocaman bitti...Ben 9 m tül aldım kapım için.Bir tarafı mavi,bir tarafı pembe..9 lira tuttu.Yatak başım için beyaz tül aldım 3 m.Oda 3 lira tuttu.Yatak başına bembeyaz otrişli kelebek 4 lira oda...hoşgeldin bebek balonları nazarlıklı,strafor pullu biri pembe biri mavi arkada yapışkanları var nazarlıklar 3.5 lira o kadın onların tekine 20 lira demişti..utanmaz şey..:eek:klava:Benim yatağımın başındaki duvara ayıcıklı pusetli hoşgeldin bebek yazısı kocaman hemde 5 lira...Bir kaç tanede biz geldik strafordan...Zaten sen git oraya onlar herşeyi bilip seni yönlendiriyor.Öğretiyor bide nasıl bağlanacağını.Süslameler zaten arkalarından bantlı yapışkanlı...O kadar kolay ki yapmak.Ben sana özelden atarım adresini...Dur daha ben bebek kovası aldım kenarlarına pembe mavi tül kurdela taktım.Onun içine lolipoplar var ya uzun sopalı renkli ondan koyacağım kurdela bağlayıp o lolipoplarıda o sokaktaki şekerciden 30 tanesini 11 liraya aldım.O bayanda bana o lolipopların tekini 7.5 liraya olur demişti.Al yap kendin.Bak netten o lolipoplara..Sana onun özelden veiririm adresini...

Maşallah canım sağlıkla gelsin yavruşlar..Canım sen temizliğini doğum için düşünüyorsan bence erken daha...İnş.yavruşlar 36. haftada gelecek...inş.

wavy canım bebişlerine maşalllaahhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhh:nazar:
kaswa canım sanada hayırlı olsunnn..bende oradan aldımm..eminönüsüper bir yerrr..

Sinir şey madem 50 lik önemli neden yaptırmış 100 lüğü.Ama mantıken düşününce 100 lük daha çok şeekr ihtiva etmiyor mu?Onda çıkmadı işte..fisfisfis
Süslemeye gelince...O kapı süsü hastaneye ait dediler bana buradakiler.Onun dışındakiler paralı sonra o kapı simidide sizde kalacak dediler.Kuru kahveci mehmed efendinin sokağı dolu canım..Bana konuştuğum süslemeci bayan 200 lira demişti.Ben onun yapacaklarnın aynısını 28 liraya çıkardım düşün yuh yani....Yapacağıda iş olsa iki düğüm atıyor kocaman bitti...Ben 9 m tül aldım kapım için.Bir tarafı mavi,bir tarafı pembe..9 lira tuttu.Yatak başım için beyaz tül aldım 3 m.Oda 3 lira tuttu.Yatak başına bembeyaz otrişli kelebek 4 lira oda...hoşgeldin bebek balonları nazarlıklı,strafor pullu biri pembe biri mavi arkada yapışkanları var nazarlıklar 3.5 lira o kadın onların tekine 20 lira demişti..utanmaz şey..:eek:klava:Benim yatağımın başındaki duvara ayıcıklı pusetli hoşgeldin bebek yazısı kocaman hemde 5 lira...Bir kaç tanede biz geldik strafordan...Zaten sen git oraya onlar herşeyi bilip seni yönlendiriyor.Öğretiyor bide nasıl bağlanacağını.Süslameler zaten arkalarından bantlı yapışkanlı...O kadar kolay ki yapmak.Ben sana özelden atarım adresini...Dur daha ben bebek kovası aldım kenarlarına pembe mavi tül kurdela taktım.Onun içine lolipoplar var ya uzun sopalı renkli ondan koyacağım kurdela bağlayıp o lolipoplarıda o sokaktaki şekerciden 30 tanesini 11 liraya aldım.O bayanda bana o lolipopların tekini 7.5 liraya olur demişti.Al yap kendin.Bak netten o lolipoplara..Sana onun özelden veiririm adresini...

uff taktı işte ne bileyim datluma yaamafoldumben

yaa hayır öyle kızıyorum ki zaten ikiz bebeklerimiz oalcak allahın izni ile bide millet düdüklemeye çalışmıyolar mı :mymeka: resmen deliriyorum ya... valal süper olmuş bence canım. kurukahvecinin sokağına bizde girmiştik fakat pazardı heryer kapalıydı bi yer açıktı o da daha kafamızda bişey netleşmediği için ayrıntılı bakmamıştık. ama açıkçası pek yardımcı olan tipler değildi:kedi: ay valla heyecanlanıyom kuzum ya böyle şeylerden bahsedince..laelaelaelaelae

bizde geldik bakınıyoz sabahtan beridir ama nedense pek bi tuhafız bugün uzaktan izliyoruz sizi :kedi:

wavy cim öncelikle maşallah yavrularına gayet iyiler bu ahfatdan sorna daha hızla kilo alacaklar sende şişicen demedi deme :) şeker konusundada valla bilmiyom dr niye bu kadar dert ettiyse kilon her şey yerinde benim gibi kilo almış oslaydın herşeyi yasaklardı heralde senin dr. 19 kg olmuş bugün tiibariyle aldığım kilo. şeker testide yaptırmadım bide kafamı ona takmayım dimi .. süslemeleride al kendin evet ya sömürmesin artık kimse bizi :eek:lmaz: birde sen babymax almıştın dimi park yatakları güzel dimi kumaşı filan bende ondan alıyım diyorum indirim varmış internette bi sitede 129 tl diyor bana uygun geldi ne dersin bide canlı renkleride çıkmış ..

kaswa cım maşallah canım ya çok iyi etmişsin ne güzle süslüycen gözümde canlandırdım hayırlısıyla elbette.. ne güzle ya hem pembe hem mavi bende hep öyle istiyordum biri kız biri erkek ah ahh.. maşallah canım odada süper olmuştur eminim opuyorumnanaktan

bebiş istiyoruz canım sende bebeklerinin kilosunu demiştin sanırım canım önemli olan kiloları değil bence gelişimleri onlarda iyidir eminim. bence takılma gayet iyi beslendiğinede eminim ben canım. oh sende işini biliyosun maşallah :) sanada bişey sorucaktım tatlım sen birmax tan bebek şeker malzameleri almıştın dimi geldimi onlar sorun olamdı dimi kaliteleri filan nasıldı bend ealıyım ordan diyordumda canım..

nevra cım geçmiş olsun canım ya benimde başlarda acayip baş ağrım avrdı şükğür geçti dayanılmaz oluyor minoset birazda olsa etki ediyor..

duygu cum bencede temziliğe henüz erken en azından bayrama bi kaç gün kala yaptırabilirsin bence..

bursalı güzeller şimdi birlikte hoş vakitler geçiriyordur ohh misssss zemuszemus

Hymarry cim sanırım hala pc yapılmadı bebeşlerinle ilgileniyosundur ohhh ne güzel

muallimcim inşallah serklajın güzel geçer koşar gelirsin opuyorumnanaktan

dırımkızı gezmeleremi gittin yoksa huuuu

wavy canım bebişlerine maşalllaahhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhh:nazar:
kaswa canım sanada hayırlı olsunnn..bende oradan aldımm..eminönüsüper bir yerrr..

Sağol canım.Nasılsın sen?Sancın var mı?Gerçekten Eminönü için süperrrrrrrrrrrrrrrrrr demek bile az kalır bize çıkarılan kazık fiyatları görünce..

bizde geldik bakınıyoz sabahtan beridir ama nedense pek bi tuhafız bugün uzaktan izliyoruz sizi :kedi:

kaswa cım maşallah canım ya çok iyi etmişsin ne güzle süslüycen gözümde canlandırdım hayırlısıyla elbette.. ne güzle ya hem pembe hem mavi bende hep öyle istiyordum biri kız biri erkek ah ahh.. maşallah canım odada süper olmuştur eminim opuyorumnanaktan

Altın kalpli pamukum iyimisin tatlı dillim...Sağlıkla gelsinlerde teyzesi yıllardır bekledik.Ne olsa kabulumuz.Ama hiç evladımız yoksa ikizlerde gönülden geçen öyle oluyor gerçekten.Odamızda çok güzel oldu teyzesi meleklere göre oldu herşey...:nazar::nazar: Sağlığın nasıl tatlım?

X