Arkadaşlar ikiz hamilelik dönemi nasıl geçiyor?

biliyorum kız delüü, ben çekirkgemden onay almak için ona atıfta şeyetmiştim kaydirigubbakcemile3 biz senin yolunu gözlüyos çarşambadan beri hani buluşçaktık, laelaelaelaelae

biliyorum kız delüü, ben çekirkgemden onay almak için ona atıfta şeyetmiştim kaydirigubbakcemile3 biz senin yolunu gözlüyos çarşambadan beri hani buluşçaktık, laelaelaelaelae

offf pardon yaa benim kafam yerinde değil tabi..kusura bakma..
evet evet buluşmak şart..sende çekirgenin numarası var mı?pazartesi ya da salı buluşalım..veya bugün bile olur..hadi planlayın siz haber verin bana buradan özel mesaj atın olur mu?
ayy çok heyecanlandım..hemen haberlerinizi bekliyorum..yaşasın tanışıcaaazzzz..

kızlarrrrrr geldım
kırk yılın basında su bızım cumartesı pazarına gotutturdum kendıme kocama,,,cok kalabalık,
alısmısım evım sessız sakın,bunaldım 20 dak.surdu geldım..bıseycıklerde yokmus zaten,,,,

kızlar tam eşyaları topladık kayınvaldeme gidecekken dr um aradı kontrole bugun gelmemeizi istedi neyse.. az önce dr dan geldim idrar tahlilim temiz çıktı fakat o sancılar kasılmalar erken doğum tehdiyişmiş hastaneye yatiorum gözetim altında olucakmışım..ordanda kayınvaldemlere geçiçem..bebişlerimi gördüm gayet iiler ama erken doğum işi çok moralimi bozdu..nolur dularınızı eksik etmeyin..artık gidiyorum... :sinifsinif:

egelı ınş bısey olmıcak am hastanede yatman ıyı olur .............ıçın rahat eder............ınş duzelır evegelırsın canım bol dua.................

:1shok: şoka girdim,ya nasıl olur,24.haftada erken doğum sancısı mı gelir yaaa,bu kadar dikkat ederken üstelik:sm_confused:
aaaaaaaaaaa millet tek tek dökülüyor yaaaaw,çok üzüldüüüm,çok geçmiş olsun yaaaa,
daha çok erken çünküü oofffff:çok üzgünüm:

mantar için gyno-lomexin verdi dr,karın ağrılarım hep var cnm ya herhalde karnın büyümesinden kaynaklı,iğneye gelince dediğim gibi seni düzenli takip eden drunla karar verin bence zaten bu iğneyi kullanan pek kimse yok aslında içini rahat tut cnm....:teselli:

geçmiş olsun cnm ya,inşallah iyi haberlerle dönersin....

sağol cnm,sen hangi ilacı kullanıyosun?benimki 3 gün arayla iki tane fitil umarım işe yarar...ya bende tedavilerden alışıktım alttan muayeneye ama dediğin gibi dura dura kapanmış sanırım:kedi:kaydirigubbakcemile3öyle kasmışım ki kendimi başım ağrıyor şimdi......Bu arada kevsercim sağ boşluk ağrın üşütmüş olabilirsin belki ondandır .....

EGELııı inan çok üzüldüm ve şok oldum.... biz seninle hemen hemen aynı haftayız çok korktum valla... aksilik benimde aynı şikayetlerim var..... pazarteside benim kontrolüm var bakalım bana ne diyecek.... tüm dualarım seninle tatlım... bence sadece kontrol amaçlı aldı seni... gözetim altında tutacak... kasılmalar geçince çıkarsın hayatım... çok çok geçmiş olsun....

bu arada iki gündür yoğundum... geçmiş sayfaları okuyamadım... umarım herkes iyidir..... allaha emanet olun arkadaşlar....

Allah kourusun canım sizi hastaneye yatarak önlem alınmış olr inş gecikritilir bir şekilde

nevracığım sevindim birşey olmamasına geçmiş olsunnkendine dikkat et...
burçin ve kevser sizlerede geçmişolsunnnn..allahım herşey geçecekkk.. az kaldıı
egelim çok geçmişolsunn.. yat hastaned korkma bak ben 14. haftadan beri yatıyorumm. bebekler için daha iyiiy.. sanada şimdiden iiy bayramlarr..hiç üzme kendiniii
hymarryy nasılsın canım ..bende nst den geldim 15 dk arayla sancılarım çıktı 60 a kadar yükseliyor.prepar sayımı arttırdı.ayyyyyyyyyyyyyyy bu sıpalar bir çıksın popolarına atacağım tokatııııı:kedi:
hepinizi öpüyorumm..şafaklar azaldı dertler artıyorr.

ınşşşşşşşşş azaldı kız artık ..................sen vurma popolarına benı cağır ben vurımmmmmmmmmmm...........sen kıyamazsın sımdı......................ıyı baksın herkes kendıne....................sıkıntısız erelım bayrama ınşşşşşşşşşşşşşşşş

canım gelsende vur benim paşalaraaa.. ahhhhhhhhh bir doğsunlar popoları kıpkırmızı olacak..

sağol cnm,bugünlerde hepimize bişeyler oluyor... tabi Allahın izniyle hepsi geçecek....sende iyi bak kendine ve bebişlerine herşey onlar için....32. haftana gelmişsin artık bence hiç korkma...

slm arkdslar sızlerı takıp edıyordum uzun zamandır benımde seker yuklemesı sonucunda sekerım yuksek cıktı ve dıyet verdıler canım herseyı ıstıyor ama uymak zorunda oldugum dıyetım var bu seker yukseklıgının bebeklerıme bı zararı olurmu acaba bılgısı olan paylasırsa sevınırım

bebişim canım demek yüksek çıktı sancılarıınn,üzüldüm yaaa,Allaha şükür bizde sıkıntı yok,
artan ilacın da durdurmazsa yeniden allırlar seni gibi geliyor bana,zamanında gelsinler de annesi başka bir isteğimiz yok,yavrular daha küçük çünkü,çok zor olur,şu mübarek günler hürmetine sağlıklıa bayramı görsek bebişim daha kurtardık demektir..

selam kızlarr,
bugün kendi doktorumuza gidicez diye nst çektirmiştim dün,neredeyse hiç bişey yok,20 li değerlerde maşallahh,sadece idrar yolu enfeksiyonum tüm topikçe malum oldu artık,hastane çıkışında düzelmişti,bu 10 gün içinde yeniden nüksetmiş,
rahim boyum hastane girişi 2.8 e kadar düşmüş durumdaydı,bugün doktorumuz ölçtü 3.1 çıktı,haftaya göre iyi ama dinlenmeye gayret et dedi,

kızlar bir de birşey daha söyledi,bakın sırtüstü usg bakılıyor ya,sonra karnımı sildim,temizlediim,yerimden hııınk kalkamadım,tekrar denedim kalkamadım koca göbişten valla,sonra eşime seslendim mustafaaa ay beni kaldırsana yaaw diye o da elimden tuttu kaldırdı,doktor dedi ki,ilk kalkma çabaların ve bu elden tutunup kalkma gayreti direk bel fıtığı oluşumuna sebep hareketler,hiç kalkmaya yeltenmeden direk boyundan,tam olarak enseden sizi kaldıracak birinden yardım alın,çok dikkat edin dedi,benden size tavsiyea.s...

Auyyyyy bu arada kızlarımdan biri 1970 gr,diğer 2080 gr olmuş teyzeleriiiopuyorumnanaktan

nevracım nasılsın canım,
herkes dökülüyor kendinize çok dikkat edin allasen yaaa,hadi ben cozutmuş geziyodum da,bu egeliiye ne oldu evde yatarken mesela hayretim şaştı,bebişim desen yavrum hep hastanelerdeydi,aynı benim zamanda aynı hale geldi kızcağız,oooffff
duygucuum canım ben şeker sıkıntısı yaşamadım,burda bir ara 50lik yüklemesi yüksek çıkan wavy diye bir arkadaşımız vardı,bilirsin,o araştırmıştır,o sana cevap verirdi aslında,ama ben şekerli annelerin bebeklerinin kilolu olduklarını ve bu yüzden erken alınmak zorunda kalabildiğini duymuştum,ama resmi bir bilgi değil bu tabi,,

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…