Arkadaşlar ikiz hamilelik dönemi nasıl geçiyor?

dırınkızı ay zordur o agrılar ınş rahatlarsın................sunnet olayı bencede ılk bı yıl yapılmalı yada bes yasından sonra...............ben oğlumu ılkokula baslıcağı zaman ıkı ay once yaptırmıştım ..........bazı cocuklar hıç ağlamıyo ama oğlum bıraz ağlamıştı o ıcerde ben dısarda..............ıste buyuklerın bı hevesı oluyo yok sunnetı olur su bu..............yoksa ılk bıyıl olsa herkes rahat...........ve oğlumda olması gerektı bazı erk cocuklarda ıltıhap cok oluyo sunnet olunca rahatlamıştı...........ve benım oğlum sunnetten sonra ıştahı açılan daha gelısen bı cocuk oldu............guzel bı sevınç ama ıo kıyafetı gıymesı erkek oldum hıssetmesı guzel aslında.................herkese guzel gunler

rüzgar bende sana katılıyorum.... bende oğluşlarım doğduğunda bir sorun olmazsa sünnet ettirmek istiyorum.... hem onlarda damarlar kılcal damar gibi olduğundan kanamasız ve dikişsiz oluyormuş... çok çabuk iyileşiyorlarmış.....daha sonraları idrar yolları enfeksiyonunu engelliyormuş... en güzelide gelişimleri daha hızlı ve güzel oluyormuş....
her ne kadar dedemiz karşı çıksada, siz bilirsiniz kızım demek zorunda kaldı bunları duyunca.... ben çocuğuma o stresi yaşatmak istemiyorum.... haa dedemiz illa düğün isterse 6-7 yaşına geldiğinde güzelce giydirip yaparız bir düğün... artık şimdilerde bile düğünden ne kadar önce kestiriyorlar çocukları..... tabii kısmet bakalım.... bu arada bu benim ve eşimin düşüncesi.. her ailenin kendi çocuğu için farklı düşünceleri vardır.... yanlış anlaşılmasın haa...

ayy bilirim dırımkızı.... bendede sökülememe sorunu vardı... hatta tedavideyken iğneleri 3 gün daha geciktirmek durumunda kalmıştık..... dr olmamış deyip geri gönderiyordu..... ben bu durumlarda aspirin içerdim 1 tane... kanı sulandırdığından işe yarardı bende... dene istersen.... geçmiş olsun canım... a.s.

ah ahhhhhhhhhhhh su annelık var ya...............kıyamıyoz pıpılerı azcık kesılcek dıye.............nan herseyı kızlar cekılyo zarten dogumu adet agrılarını her ay hemde...........onlar bı sunet yasıcaklar............ama annelık ıste ...........ben dısarda aglayıp durmuştum ..............bıde askerlık var tamam ıste.......................

ay ben oğlumu evlendırmıcem zaten benle kalsın..................öle dıyoom dıyokı kusura bakma anne sende babamı almışsın bak evlencem dıyooooooooo.......................yok anam sımdıden ben yanmışım..................

ıkı oğlu olanlar hele üç............yandunız sız delikafaduldenalkisalkisalkis

aman muallim askerlik hepsinden zor.... ben zor bulmuşum zaten göndermicem ben oğluşlarımı askere.... :umursamaz: haa yada beraber gideriz... komutanları bağırdığında indiririm bir oklava kafasına... klava: HEPSı ŞAKA CANIM... BENıM OĞULLARIMDA HER TÜRK EVLADI GıBı ASKER OLACAK.. turkbayragi BENDE HER TÜRK ANASI GıBı YOLLARINI GÖZLıYCEM.... :gitme:

canbebek o yuzden rahat konuşuyoom bellı degıl daha ay ınş kızdırlar ya....................bı oğluşum zate var cok şukur ılk gozağrım o benım.............ama hepsı kız ıstıyo bakalım..............üçüde oğlan olmasında bakırkoyden yer ayırttırırım garı.................delikafadulden........................benım abımın üç oğlu var kız dedı hepsı oğlan oldu ablamın ıkı oğlu var ................bıde kız yok bacım ya herkesın gozu bende sımdı ...........oğlan olurlarsa kımse bakmaz ay hayırlısı ınşşşşşşşşşşşşşşşşşşşş

valla kıyacazz mecburen sanırım ameliyat olacaklar o arada gitsin ne yapakk
ben ameliyat fikrine ısınmaya çalışıyorum ama olmuyor narkoz verecekelr şu olacak bu olacak diyorumm offfffffffffffffff inş...şu mübarek ayda dualarım kabul olur yumoşu aşağa inerde gerek kalmaz kuzumun kesilmesine

bende öle diyom ama hemde ben kocaya vermem bu oğlanları diyom eşim kızla karıştırdın sen diyoo....hem sanamı soracakalr alıp gelirler diyooo
bende kız istiyom dedimmm

ıkı oğlu olanlar hele üç............yandunız sız delikafaduldenalkisalkisalkis

bakalımmm seninkiler ne olacakkkkkyakın takipdesin cicimmm

katılıyorum cnmmmmturkbayragi

can bebek aspirini deneyim ama evde yoktur kii ben tüp bebekde coraspirin içtim

normalde alerji nedeni ile aspirin yasaktı tedavi ilerledikce serpest kaldı

olmazsa eşim alsın bu aksam içeyim ölecem yoksaa yaa

hıı bu arada aklıma gelmişken bişey sorucam kızlar ya... 2 gün önce komşunun oğlu çarşıya gidiyordu... bebe aspirinim bitmişti... aspirin aldırdım... ama çocuk 100mg lık çocuk aspirini almış... bu coraspirinler kaç mg lıktı acaba?

dırımkızı yum yukardamı bebışın bı arkadasınmda oleydı bı yıl bekledıler ınmeyınce amelıyat oldu sımdı cok ıyı ..........uzme kendını .........ınş ıner bekle..............benım oğlum ıkı yasında fıtık amelıyatı olmuştu ............anna ıcın hersey zor ama rabbım caresız dertler vermesın canım ................bol dua...........
sen sıcak su torbasına sıcaksu koy karnına ayaklarına koy rahatlatır...............bıtkı cayııç ılık ılk..........aspırın ıyı bencede sulandırıyo bebe asp varsa o bıle olur...................acıl sıfa...........ya kısmecıkler yoook............herkes yatıyooooooooooooooooooo

rüzgarım sağol cnm seninkilerde çokk çokk tatlıı
evet doğar doğmaaz olması iyi ama ben lohusalığımı zor geçirdim bide bebişler öle olsaydı dahada zorlanırdım zrolu hastane maratonundan çıkıp tekrar iki hafta hastanelerde dolaşmak yordu beni kimsede yok yanımızda ....1 yaşında ameliyat olursa yaptıracağım bide güselll takım elbise alırım onlara sünnetlik istemiyoruz değişik bişey bakarız

zor cnm yaaa ağrıııııı....sen bikere yasadın heeee süperrrr

unuttum cnm yaaa ama beklersen bana yazılan recete duruyor saklamıştım ilaç listemi bi iki yere bakacam oradaysa söyleyebilirim

cnm ikinci ayında bakıldı ultrasonla hem fıtık hem yumoş yukarıda kasıktan aşağıda

şimdi 4 ya biitimide gittik dediki doktor 5 ay bitimi 6 aya geçişinizde bakacaz eğer bu 2 ya ultrasonu ile yer aynı ise ameliyat tarihi vereceğiz dedi.....alişinde yumoşlar yerinde ama su kesesi var yumoşun yanındaa

aman yaa eskidende varmıydı diyecem ama 20 sene öncede vardı erkek kardeşimde vardııı benim ameliyat oldu babam ağlamıştı işte o zaman sünnette oldu bizim çocuk annem mevlüt yaptı bende yapacam ...allah izini ile ben mevlütlerimi annemde yapıyorum bütün aile eşrafı orada ........

ben iki dakikalığına bir çıkıyorum balkonu yıkamam lazım... birazdan dönerim....

dırımkızı ınş hepsı ıyı olur ferah tut ıcını............oh annen yanında yaparsın mevlıdlerını ınş hersey yolunda gıder...................bu ay benım için zor bı ay gecen hafta annemın olum yıldonumuydu.. bu hafta babamın.................rabbım rahmet eylesın ıkısınede............haftaya cumada oğlumun dogum gunu var..................15 yasına gırecek ınşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşş...

ya hatunların yası sorulur mu kızım ya.................hepınıden buyugum ama gostermıyoom..........gostermesemde yas gecıyo ya....................kırk..................

aa nolcek be biz bizeyiz şurda.... bende 40 ımda kızlarıma hamile kalmayı düşünüyorum canikom.... nolcekki... sositososito

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…