Arkadaşlar ikiz hamilelik dönemi nasıl geçiyor?

yönetim sorun yok alıntı yapıyorum dediiii

bende iki gün hızlı msj yazamadım meğer kendim kapatmışım site kurucusu kazene sürekli yazdım sonra çözünce utandım köşeli oluyor bazen iştee

arkadaşlar bebekler doğduğunda kiloları düşük olmazsa sünnet yaptırmak istiyorum... görüşlerinizi alabilirmiyim.........

canım herkesin kendi düşüncesi ama. ne bileyim hani biraz bilsinler isterdim ben.. tabiki bebekken dah kolay olur herşey. ama erkek içinde sünnet ve askerlik çok önemli şeyler. bazı şeyleri hatırlamalı diye düşünüyorum. tabi sağlıkla ilgili bi sıkıntı olursa mecbur olunursa bişey diyemem..

dırımcım mesajını burda da buldum,yine ben kaçırmışım sen kaçırmamışın vallaa:kedi:

wavyciğim senin de pc ile ilgili olan tavsiye masjını kaçırmışım,yeni okudum,ne ben anlarım bu ayrıntı işlerden ne eşimm,ama format attırmamanın yolu varsa senin yazdıklarını aklımda tutarım,onu yaptırtırım gerekirse bilen birine,çok sağol canımm..

bende adet olduğumda yedi cddin duyar bekarken evlen geçer derlerdi evlendim geçmedi doğur dediler oda olmadııı .....hep böğğğğ yaparım benn

hiç unutmam nişan alışverişine gidiyoruz aksaray üst geçitt ölüyorum ağrıdan tranvaya gidecez halamla yok çıkamıyorum ben köprünün arkasına geçtim çıkardım .....öldüm kıyafet bakarken takı alırken

allahtan gıcık kaynanada aynı çekermişşş beni anlıyorduu
kocama ahhh ne çektim deri bizim saftirikde annesi öle dedikce bana hizmet etmekten helak olurduu

bende 3-4 yaşında yaptıracaktım ama bu iş çıkınca ameliyat bir yaşında olabiliyor
o zaman çıkacak aradan kına gecesi yaparım hahahaaa oyanamayı çok seviyorum döktürüm valla tabi önce mevlüttt

wavyciğim de sen de çekmişsiniz demek ki,ben yaşamadım hamdolsunn,çok zor yaaa,rutin bir şey çünkü..Allah kolaylık versin,
acaba zor ilerleyen hamileliğinde bununla bağlantısı olabilir miCADIARZU?

delikafadulden biz de gelelim kıslarımla bizde bizdeeeeee hihoyyythihoyyyt

delikafadulden biz de gelelim kıslarımla bizde bizdeeeeee hihoyyythihoyyyt

gel balımmm gellll zati iki çocuğum oldu ben gezeme diye düşünmeyin yaaaa

isteyen herşeyi yapıyor üstelik marry cnm sen arabada kullanıyorusun

ben anlamaz bizi gelirsin almaya vallahhhzemuszemus

ama senin cadılar benim oğullarımı yönetmesinlerr

ohh ohhh yandan yandan.. kaydirigubbakcemile2kaydirigubbakcemile2
sizi oynaklar sizi. ay ben hiç öyle değilimdir. annem kapı gacırdasa kadının omuzlarıoynar bende tam tersi. belki benim kızlarda benim tersime oynak olurlar. ohh babalarıyla oynarlar. kaydirigubbakcemile2kaydirigubbakcemile2

alırım gezeriz tabii,
metroportta o oyun yerine de gidicezzz,
ama öğreticez kızlara teyzesi büyüğü küçüğü,öyle cıngar çıkarmak yok,hiç sevmem öyle kısları benlmaz:
benim asla öyle takıntım olmaz,sen de serbestsin yani kızlara müdahaledeyerimseniben,

valla keyfim yerindeyse tutmayın beniii oturmam wavy severim oynamayı

bizim oraların oynunuda oynarız biz ailecek toplandıkmııı horon tepişirik

eşim göçmen adama kolbastı oynatıyoruz heheheheheh
:teytey::teytey:

valla cnm benim kuzenimin eşi anaokul öğretmenii

diyokiii bi kız 5 erkeği idare ediyor birsen inanamazsın diyor bişi yaptıracaksa 5 erkeğide yönlendiriyor ve bunlar 3-4 yaşındalar diyoo

o yüzden dedim cicim kadınların ruhunda var yöneticillik

aslına baksana hepimiz kocişleri bile içten yönetmiyormuyuz

ben öle valla herşyerde yüceltirim ama evimizde dediğim dedik çaldığım düdükk

keçi der eşim bana

yok yaa,
ben de sınıf öğretmenliği yaptım 5 yıl,bazı ailelerin yetiştirme tarzı,çocuk kendini ezdirmesin muhabbetiyle ne cazgırlık yapsa kardır diye bakıyor bazıları,bi erkek çocuğu alt etti mi aman pek hoşlarına gidiyor
benim ne evimdeee,ne işimdee,öyle yöneticiliklerim hiç yoktur inann,,
kızlarımda öyle baskın olsunlar hiç istemiyorum ve bu şekilde olmaması için de eğitimleri esnasında ne gerekirse yaparım..

canım benim eşimde karadenizli. zamannda folklor hocalığıda yapmış. yani pek bi oynak. bende onun zıttıyım. düğünümüzde misafir gibi oturmuştum masada eşimse kendini kaybetmiştikaydirigubbakcemile2kaydirigubbakcemile2

yani ben şirinlikle,şımarıklıkla,oynaklıkla,gülümesmekle bazı şeylerin daha kolay elde edilebildiğini yaşadım tecrübe ettim,
yoksa erkekler çok hırçın olabiliyorlar,
senin eşin senin tarzına alışmış,ne mutlu,fakat benim eşim bu durumda kesinlikle aynı tepkiyi vemezdi,
sonuçta kızlarımın da yaşantısında o baskınlık geri tepebilir ve ben bu yüzden onları sevecen,güleryüzlü ve şirin kızlar olarak hayata hazırlamayı daha uygun buluyorumm..

bende çok bilmiş çocuklardan pek hoşlanmam.yani çocuk çocuk gibi olacak. söze karışmayacak. byüğü küçüğü bilecek.. ben annenin bi kaş çattışıyla yerimden kımıldayamazdım. bi tokat yemeden büyüdüm ama hep bir korku saygı vardı.. kızlarımı öyle yetiştirebilsem benden mutlusu olmaz.

çok bilmiş olurr,cazgır oluurr,ağlak oluurr,
çok zor inann,
ama dediğim gibi çocuklar o kadar zeki ki,neyi nereye kadar götürebilceklerini çok iyi biliyorlar ve ona göre karakter kazanıyorlar,
bu yüzden ben de asla öyle herşeye hı diyen,
itmeye kakmaya küfür kıyamete afferin kızıma oğluma diye kahkahalarla gülen tiplerden olmamak için gayret edicem,
zamane çocukları çok farklı ama bu trarzı oturtmak için ne gerekrise de yaparımm..

tam öğretmen olarak konuştunnnnn .....senin dediğin çok farklıı sana katılıyorum

benim dediğim tamamen arkadsaca ama yönetmeye meğilli olmalarııı

neresii karadenizinnn oooo baya profdur o oyunda biz amatörcee

yukarıda saydığım tüm şeyler onayladığım şeyler değil onlar elde edilmesede olur

ben sevgi içerisinde büyüyen çocukların zaten kimliğini daha rahat oturduğunu düşünüyorum şımartmakla ,sırnaşıklıkla sadece iticilik elde edersinn...

evet marry benim eşim sakin ve hümanist kelimesinin tamamını taşıyan bir yapı onun belli bir çerçevesi var taşma çıkma ne istersen yapar uyar .......

ve son bişeyyy çocuklar ailenin aynasıdırrrrrrr

alkisalkisalkisalkisalkisalkisalkisalkisalkisalkisalkisalkisalkisalkisalkis

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…