Arkadaşlar ikiz hamilelik dönemi nasıl geçiyor?

çok başım ağrıyooooo eşim gelmedi daha sofrayı kuracam kuramıyorum

biriii ııııı ıııı diyooo biri eeeee eeee

Her aile her eş farklı farklı,ama ne olursa olsun eşimle çocuklarımızı yetiştirme mantığımız va gayretimiz aynı yönde olucak inşallahh
Allah kolaylık versin dırımımmm,her işi kendin beceriyorsun ya,helal olsun tekrar tekrar..
Ben de annemlerde olduğum için herşey hazırlanıyor valla,annem ve 3 kız kardeşim dahaa..
OOOOOhhhhhh yan gel yat Osmanım bugün yaaawzemuszemus

yerim ben senin o utanma hareketini şirin şey seni

kıs utandırma beni:kedi::kedi:
napıyon şeker kuzenin geldi mi.. geldiyse ben sevdim kuzenini. nete girebiliyon o varkende. arkadaşın varken giremiyordun..kaydirigubbakcemile5

çok başım ağrıyooooo eşim gelmedi daha sofrayı kuracam kuramıyorum

biriii ııııı ıııı diyooo biri eeeee eeee

ay çok zor valla dirim. yine allahtan maşallah oğullarına öyle çok yaramaza bebeişler değiller. alalh nazarlardan saklasın maşallah onlara:nazar:

eşim aradı şimdi. iftara yetişemicek sanırsam . :sinifsinif:

Her aile her eş farklı farklı,ama ne olursa olsun eşimle çocuklarımızı yetiştirme mantığımız va gayretimiz aynı yönde olucak inşallahh
Allah kolaylık versin dırımımmm,her işi kendin beceriyorsun ya,helal olsun tekrar tekrar..
Ben de annemlerde olduğum için herşey hazırlanıyor valla,annem ve 3 kız kardeşim dahaa..
OOOOOhhhhhh yan gel yat Osmanım bugün yaaawzemuszemus

yaaaaaaaaa üç kız kardeşinmi varrrr sen ne şanslısın yaaaaa kızkardeşler veeee kız çocyuklarııııııııı

kıskandımmm amaa

dün eşime ben vermeyecem oğullarımı kocaya diyorummm

oda bana diyokii bunlar kızzz değillllllllllllll

o zaman 3-4 sene sonraaa kız yapalımmmmmmmmmmmmmmmm ya olmazsa diyooo

ayyyy tüh tüh,ilk iftar kocişsiz olur muuu:gitme:,
ben de eşimden rica ettim,belki 1 saatlik izin alırsın sadece iftar için dedim,
o da izin almış,geliyormuş ifataraa,
ne yapıp edip gelsin kocişler..
Ben bu hastane ayrılığından sonra kocanın ensesinden inmiyorum hee:kedi:

yaaaaaaaaa üç kız kardeşinmi varrrr sen ne şanslısın yaaaaa kızkardeşler veeee kız çocyuklarııııııııı

kıskandımmm amaa

dün eşime ben vermeyecem oğullarımı kocaya diyorummm

oda bana diyokii bunlar kızzz değillllllllllllll

o zaman 3-4 sene sonraaa kız yapalımmmmmmmmmmmmmmmm ya olmazsa diyooo

eveeett o kadar kız kardeşş,ben en büyükleriyimm,bir halay çıkıyor bizden,ama şimdi birini nişanladık,ekim sonu gidiyor,ama yine de yakın olcaz,
bir de 10 yaşında erkek kardeşim var,o da yeğenlerine altın takıcakmış para biriktiriyor,
abla eğer bayramda doğarlarsa o zaman daha çok harçlığım olur,ilk küpelerini ben alrım diyor
erkeksiz de olmuyor işte,kurban olsun ablasıııopuyorumnanaktan,
sen kesin kız da yap hayatım,belki genetik incelemeyle dondurulmuş yumurtalarında cinsiyet tayini yaptırabilirsinyerimseniben

ayyyy tüh tüh,ilk iftar kocişsiz olur muuu:gitme:,
ben de eşimden rica ettim,belki 1 saatlik izin alırsın sadece iftar için dedim,
o da izin almış,geliyormuş ifataraa,
ne yapıp edip gelsin kocişler..
Ben bu hastane ayrılığından sonra kocanın ensesinden inmiyorum hee:kedi:

iftarı evde açıcak canım. ama hani ezanı birlikte beklemek falan çok farklı maneviyatlar benim için.. inşallah yetişirde beni mutlu ederopuyorumnanaktan

ay delüü karıı en azından ensesindesin tepesinden inmesen naparızz:kedi::kedi:kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3

haydi ben kaçtıımm,
iftar sonrası kısmet olursa buluşuruzz..
Ezan vakti dua edelim dostlarrra.s.

iftarı evde açıcak canım. ama hani ezanı birlikte beklemek falan çok farklı maneviyatlar benim için.. inşallah yetişirde beni mutlu ederopuyorumnanaktan

ay delüü karıı en azından ensesindesin tepesinden inmesen naparızz:kedi::kedi:kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3

lülülülülülülülü sanaaaalaelaelaelaelae

bebeklerden sonra korunmıycam zaten,
benden bikaç ay içinde tekrar bi haber alırsan şaşma wavyciiimmkaydirigubbakcemile3

ayyy kızlar kociş geldii sofrayı kurdum yemekleri ısıttım alişe mama yaptım babası yediriyor

bende soframa gidiyorumm

hymarry çok şanslısın çok kardeşininde düğünü hayırlı olsun erkek kardeşin benimki igib vallaa

bende 3-4 yaşında yaptıracaktım ama bu iş çıkınca ameliyat bir yaşında olabiliyor
o zaman çıkacak aradan kına gecesi yaparım hahahaaa oyanamayı çok seviyorum döktürüm valla tabi önce mevlüttt

dırımkızı araştırdığıma göre 0-12 yaş arası yapılabiliyormuş.. ancak uzmanlar birtek 3-4 yaşı önermiyor.. çünkü o dönemde cinselliklerini keşfetme dönemiymiş... valla ben onların yalancısıyım canım :uhm:

mafoldumben benim kocişte yemeğe yetişemiyor........... ama ben evde tek başımayım........ mafoldumben ağlamak istiyorummmmmmmm...... mafoldumben zaten dırımkızı beni yakaladı facebookta oyun oynarken...... offf döneyim bari yine oyuna.........

günaydınlarrr ben berbat bir gece geçirdim adet olacağım sökülemiyorum ve bu bende mütişş baş agrısı ama migren gibi tek taraflııı iftardan hemen sonra yattım uyumusum 12.30 kalktım mufak tezgahııı dağnıkk oraları topladım ama midem bulanıyorr...ağrı kesici içtimm yattım zorla sahura kalktım

eşime sahur hazırladım yattım bugün niyetlenmedim çünki leke leke geliyor sökülsemde rahatlasamm

Kizlar size ginaydin ethemi zorla uyuttum deniz erken uyudu.Bende yaticam birazdan burda saat 1
biraz gemise baktimda sunnet olayi var galiba
Dirimcim pasalar cok tatli resimlerine bittim ne guzel mavis mavisler masallah.
Benim kiler erken dogmasina ragmen biz sunnet ettirdik 3-4 gunde iyilesti hic bir sey anlamadilar.kizlar dogum sonrasi hemen yaptirin yazik yavrulara sonra her seyin farkinda oluyorlar aci cekiyorlar ve de cektiriyorlar birde dogru durmuyicaklar mikrop kapicak bir suru sey en guzeli dogar dogmaz.

X