Arkadaşlar ikiz hamilelik dönemi nasıl geçiyor?

canım madem düşünüyorsun mobilya almayı geç vakte bırakma.Her geçen gün ağırlaşıyoruz.Bebeklerimiz bize erken bir sürpriz yapabilir Allah korusun.O mobilyaları yerleştirmek bile enerji gerektiriyor.Ayrıca kimi mobilyalardaki boya kokusu 1 ayda anca çıkıyor canım.

hayırlı ramazanlarrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr:lepi::teytey::dance:

gece 2 da kalktım çayımı tostlarımı yaptım sofrayı balkona koydum
........annemlerde bizde olduğundan 4 kişilik yaptım

içeri annemi kaldırmaya gittiğimde ne görem salon boşşş gitmişler meğer gece babam kapıda kalmış............
4 yarım ekmek tost var dı kocişle zorla yedik ilkgün dedi kocam hem yarın öbürgün sen adet olacan ye bikere dedi....neyse yiyebildiğimizi yedik

6 bardakda suyumu içtim sofrayı kaldırdık kk ma geldik alişe mama yedirdim.....

balkonda olduğumuzdan ramazan davulcusunu gördük

o kadar tuıaf oldumkii gözlerim dolduu ...seviyorum ramazanları adetlerimizi

rabbim bebişlerimizlede oturmak nasip etsin bizlere

arkadaşlar günaydınnnn...herkese hayırlı ramazanlar... bugün kahvaltımı balkonda yapamadım.. bilgisayarın başında yapıyorum.... allah oruç tutanlara kuvvet versin....

dırımkızı valla motor takmış gibisin... kızım ne bu hız böyle......

günaydınnnnnnnnnnnnnnnn cnmmm:lepi:

sende doğurrrr sende motorlan

ilk 40 gün rahat ama yorucu oluyor genelde gündüz uyuyor gece kalkıyolar sonra

düzenler değişiyor gece kalkmalar ilk 40 gün gibi olmasada aynı potansiylde devam ediyorun............

3 aya geldinmi daha rahatsın gece uyuyolarr ohh diyorsun sonra bi enerji ile motara bağlanıyorsun hehhehheee:lepi:

nevracı ınş hersey guzel olur..................kızlar gunaydın.................................oruç yok ama kendımı öle hıssedıyoom ..........................

günaydın kızlar hayırlı ramazanlar bende gece 3 gibi eşim için kalktım benden bişey beklemesede içim rahat etmedı ona kahvaltılık bişeyler hazırladım sonra yattım sabah iş yerınden arıyo allah razı olsun senden diyo çok hoşuma gitti yaa.........inşallah hergece kalkıp kocişime bişeyler hazırlamayı düşünüyorum .böyleiyi oluyo kendım tutamasamda en azından içim rahat oluyo yaa

yarın saat 10 gibi cildiyeden randevu aldım sırtımda çok sivilce çıktı sebebını öğrenecegız bakalım haa birde bacaklarımda kırmızı kırmızı tane tane bişeyler çıktı arkadaslarıma gösterdım göz değmesınden oluyo dediler bilmiyorum bana biraz saçma gelıyo ama artık gösterecegız bakalım doktora sonrada saat 1140 gibi bebıslerımı görmeye gidecegım inşallah onları çok özledım yaa bakalım kaç gr olmuşlar bu arada kızlar doktor benı artık 3 haftada bir çagırıyo daha sonrakı zamanlarda 2 haftaya sonrada haftada bır çagıracakmış galıba güzel bişey ama

Tatlı bir telaş başlar, ayak seslerini duyduğumuzda Ramazanın

ınşa mevsimi gelmiştir ruhun
11 ay boyunca hasar gören, yara alan, nice badirelerden geçen mana âleminin yeniden restorasyona uğramasıdır.
Ve bunun içindir ki; kul bu inşa mevsiminde çalmamalıdır malzemeden,

Hoş sadece Ramazana da sıkıştırmamalı ya! Kulluğunu (o ayrı bir mevzu)

En halisinden bir niyet,
Helalinden bir bardak su ile ağzını,
Mana âlemine dalarak nefsini bağlamak,

ınşa mevsimidir Ramazan!

En halisi ile tövbenin,
ıhlâs ile ibadetin,
Veren elle pay etmenin,
Alan elle çok etmenin,
Tebessümle kardeşliğin,
Ezcümle
Paylaşarak bir lokma ekmeği kardeşinle
“ancak mü’minler kardeştir” ayetinin manasına talip olmak
sabr edip nefsin, tüm yönlendirmelerine
Elinin tersiyle, “hadi oradan” diyerek ruhunu onarmanın adıdır Ramazan.

Bu Ramazan bir daha gelmeye bilir.

Değerini bilip değerlendirmek umuduyla Ramazanınız mübarek olsun

bayanlar hayırlı ramazanlar dılıyorum,,,agzımızıopuyorumnanaktann tadı bozulmasın ınsallah,,,opuyorum cookkkopuyorumnanaktan

hymarryyyyy geldinmi?????? bize şu sancıyı anlatsana, diğer sancılardan ne farkı var canım ya... nasıl ayırt edicez....

herkese tünaydııınnn. biraz işlerim var gelcem birazdan:))
hayırlı ramazanlar herkese..

canlar günaydııınn,
herkese hayırlı ramazanlar,
yırttınız bu yıl oruçtan,sizi gidi oruçsuzlar siziiiiikaydirigubbakcemile3
töbee töbee hihihihikaydirigubbakcemile3
dün yazamadım,bilgisayarım çöktü sanırsam yaaw :gitme:
bugün annemlerdeyim ,aşim akşam hastanede nöbetçi,geç gelicek diye,kız kardeşler,annemler prenses gibi bakıyorlar bana valla:kedi:
malum çarşamba günü 1.30 gibi hastaneden çıkış yaptık Allaha şükür,evimi özelmişiiim,eşimi özlemişiiim,Allah hepimize sağlık sıhhat versin,evlerimizin saadetini arttırsınen mükemmel yer de olsa hastane zorr,gayet iyiyim hamdolsunn,ama artık gezmiycem,neyse ki herşeyimiz tamam Allaha şükür..

canbebeğim,canımm biz de oda yapıcaktık önce,ama evimiz çok büyük değil şimdilik,bu yüzden oturma odamızı feda aetmek istemedik,ama ilk zamanlar böyle düşünmüyorduk ve bebish ten biz de mobilya beğenip anlaşmıştık,adamların tahta ve mobilyaları gerçekten taş gibi,çok kaliteli,sonra çekmece ve dolap kapakları stoplu,yani tince sert kapanmıyor,çekmeceler çekince düşmüyor,bunlar çok önemli ayrıntılar,çok güzel,fiyata hiç takılma hayırlı olsun canım,,
kaswacım nasılsın canımm,takıl buraya yaaa,
sen de almışsın mobilyanı okuduğum kadarıyla,hayırlı uğurlu olsun,
meleklerime yazmış,hal hatır sormuşsun canım çok teşekkür ederimm
muallimim canım nasılsıınn,ya senin Bhcg sonucunu beklediğimizi ve bu topikte kız bence senin üçüz var yaaa diye yazdığımı dün gibi hatırlıyorum,tam 15.haftan bitti maşallah canımmmm..
çekirgem ccccccöööhh demiş kaçmışsın,nasılsın canımm
wavycim kuzuummm,dün telde konuşmuştuk,yarım kalmıştı,ben dönemiyorum bazen sonra da balık hafızamla unutuyorum vallaa,dönemedim sana canım,hoşgör,deliliğime ver,,hayırlı nice sağlıklı yıllar diliyorum eşinle ve doğacak bebeişlerinizle canımm,
biz de geçen ay kutlamıştık hatırlarsın,o zaman yemeğe gittiğimizde demiştik,Allah kısmet ederse seneye kızlarla beraber kutlarız,birine sen yedirirsin,birine bennn,siz de öyle olcaksınız inşallahhhopuyorumnanaktan
canbebek canım sancıyı sormuşsun,yani bu sancı bebekleri sağdan sola döndürememe haliyle,yada kalkmaya yeltenirkenki zorlanmayla çok alakasız bir ağrı oluyor,tam mide hizasında durup dururken sıkışıp tepe yapan,kaskatı olan,sonra ağrının göbek altına ağır bir adet sancısı gibi sıkışarak inmesi ve sanki büyük tuvaletini zsorlayan bir ağrıya dönüşerek tüm bu saydığım yerleri kaplaması gibi bir ağrıı,,
bu ilerleyen haftalarda oluyor,ama sıklığı ve süresi önemli,yine de sizler için erken canım,fazla kendinizi dinlemeyinn

canım ya bı geldın pir geldın masallah...............ınş sabrı öğrendı senın cadılar..............ıyı olmana sevındım................evet ya ıkız beklerken üç vcıkmıştı....sen demıştın .....ınş saglıkla gelırler tedırgınlığım bıtmıyo tabı ama yarıladım sayılır..............ınş rabbım cumlemıze kolaylık versın.............

canım muallimim,sen taktir ettiğim bir tevekkülle en güzelini yaptın,ben de aynı şekilde devam etmekte hiç şüphe etmezdim,
herşey çok güzell olucak inşallahh,
şimdide bakıyorum cinsiyetleri belli oldu mu,olucakmı diye,hayırlsıyla allah gönlüne göre versin canımm..
işte çoğul gebeliklerde böyle acelecilikler olabiliyor demekki,bi de benim gibi manyak manyak gezer durursannkaydirigubbakcemile3

yeni bir isim topiği açtım kızlar,aklıma esti zemuszemus

sagol canım amın ınşşşşşşşşşşşşşşş....................valla gezmekle alakası cok yok kız olacagı varsa oluyo ınş vaktınde gelecekler cadılar...........

hymarry canım evine hoşgeldin inş bida sadece zamanın geldiğinde doğurmak için gidiverirsin bi çırpıda doğurur geliverirsin :))

herkese merhaba uzun süredir yoktum. hymarry sanda geçmiş olsun canım. benimde kasık ağrım var günde 3 defa nidilat kullanıyorum. idrarda enfeksiyonda çıktı. onun içinde ilaç kullandım. bu arada şeker çıktı. hastanede yattım. şu an raporluyum. hymarry sana birşey sorucam gerçi yazmışsın ama.benim ağrım yatakta sağa sola dönerken, yada ayağa kalktığımda ilk birkaç adımda ağrım oluyor. hani sezeryanda kestikleri yer varya işte tam orası bir çizgi halinde ağrıyor. bu konuda bir fikrin var mı? yada benim gibi ağrısı olan arkadaşlar var mı?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…