Arkadaşlar ikiz hamilelik dönemi nasıl geçiyor?

Hymarry canım tekrar çok geçmiş olsun. Ben birkaç gün yoktum sizden haber alamadım aklım burada kaldı. Herkesin iyi olmasına çok sevindim.

hymarry canım evine hoşgeldin inş bida sadece zamanın geldiğinde doğurmak için gidiverirsin bi çırpıda doğurur geliverirsin :))

canım çok teşekkür ederiiimm opuyorumnanaktan
Allah hiçbirimizi evinden düzeninden ayırmasıınn:Saruboceq:,
inşallah hepimiz zamanlıca dünyaya getiririz yavrularımızı,ama sen de ilerledim maşallahh,kendimizi çok kollamamız lazm canımm:1hug:..

hymarry cim hoşgeldin evine ve yanımıza canım.bebişlerin ve senin iyi olduğuna sewindim.bende bugün doktora gittim bebişler iyi.ama tansiyonum çok yüksek kalsiyum magnezyum kanım düşük çıktı ilaç verdi.karaciğer enzimim de yüksek çıknca tansiyon için ilaç veremedi

hymarry hosgeldın .rabbim hepimiizn meleklerini zamanında saglıkla kucaklarımıza versın.............

umudumsun canım karaciğer enzimleri için endişe etme zamanla düşüyor ama bol meyve sebze su ile gerçi yemekle alakası yokmuş yağllanma olmadığı sürece ciğerde...fazla hormondan birde kullanılan tedavi ilaçlarından yükseliyor ben o dönem vitamini bıraktım sadece kan ilacı ve magnesyum aldım ve şuan düştü..bana gebeliği sonlandırmaktan bahsediyorlardı çok korkutmuşlardı 10 günde bir takip ediliyordum gerçi hala ediliyorum

hymarry hos geldın evine cok cok gecmiş olsun...
bu arada kızlar bısey sorucam be toksoplazma gecırmemısım...bu onemlı bırsey mı ? cok mu dıkkatlı olmam gerekıyor...

hymarry gelmiş. ama gitmiş( kaçırdım kuzum seni yaa. ama aramızda görmek güzel seni. hoşgeldin şekeer..

kıslar pzt günü şeker yüklemesi tam idrar testi ve tsh lara baktıtcam ay kan vermekten kanım kalmadı yaa..

bu arada dün akşam çok güzel geçti. gel gelelim kendimi yaşlanmış gibi hissettim yaw.. koca karılar gib bi süre sonra sırtım karnım ağrıdı oturamadım doğtu dürüst. yemeğimizi yiyip kalktık olduk yani.. ahh ahh ama hep hahyal kurduk gelecek yıl minnoşlarımız yanımızda oalcak alahın izni ile. elleri ile yemek yemeye çalışacaklar diyeopuyorumnanaktan

hymarry cim hoşgeldin güzelim evine...... evinden başka rahat yer yok değilmi......dikkat et canım. fazla ayakta kalma. ha birde bebişler için her duyduğunu birde ben gidip çarşıdan bakıp geliyim deme. artık otur evde.....

canım benim tüm sıkıntıların için acil şifa diliyorumm,,
canım sağdan sola soldan sağa dömndükçe o bebekleri yerleştikleri yerden kaldırmak gibi bir ağrı o,o normal canım,
bu yüzden acele olarak yerinden kalkmamak yavaşça ayağa kalkıp oturmak gerekiyor,o normal canım,canını sıkma,bebekler ağırlaştıkça bu zorluk daha da artıyor,ama sancı çok farklı bişey..

canım,ben de öyle valla,hayatımda ilk defa dışarda yemek yemektense evde yatmayı tercih eder hale geldim.oturamıyorum keyif yapmak için,hemen eve gelmek istiyorum.

önce yazmışsın,benimd e bu hafta ayaklarım davul oldu ya,terliğim falan olmuyor.

umudumsun,alaina,olmuyo,wavy,kayra canlarım,can arkadaşlarım tekrar teşekkür ederim,hoşbulduukk,
gerçekten insanın evinden başka yerde rahat edesi gelmiyor,annemin evinde bile şuan tuvalette rahat edemiyorum hihihihkaydirigubbakcemile3
mesela evimde sabah akşam bir duşa kaçıveriyorum,bu evden evlenip gitmeme rağmen burda banyoya giremem mesela,hekes rahatlığım için gayret ediyor sağolsunlar ama insanın evi bambakşaymışş..
olmuyo canım nasılsıın,bayaa ilerlettin maşallah sen de hadi hayırlsıı..
kayracım insanın evi bambaşka yaaa,maşallah sen de büyütüyorsun yavruları gün be günnn,
wavycim yaşlılık ta gelecek birgün,ben aşkla geçen her an için hiç geri dönmeyi düşünüp yaşlılığımda da gençliğimi aramam sanırım,hele hele şimdiki ağırlığımız iki yavru taşıyor olmaktan,,bundan daha güzel bişey var mıııopuyorumnanaktan
alaina,pasif hastalık mikrobu hepimizde varmış,benim bir arkdaşımı mahvetmişlerdi öyle,doktor doktor dolaşmıştı ay ben geçirmemişim diye,en spn bir sürü para verip bi prof.a görünmüştü,adam demiş ki bu mikrop herkezde pasif olarak vardır,hiiç bişey omaz demişti..

Son düzenleme:
Merhaba kızlar. SAT göre 10 hafta keseye göre 7. hafta bitti. Geçen cumartesi tek kalp atışı vardı . Dünkü vajen usg da 2. kalp atışını yakaladı alet. Hoca SAT la kese arasında 3 hafta oynadığı için her gittiğimde yüreğimi ağzıma getiriyor. Bu bebeklerin gelişmesi için beslenme yüklemesinden başka birşey yapamıyorum malesef. Durum benim lehime dönebilirmi. Hoca bebeklerin kabusu oldu resmen ayaklarım geri geri gidiyor. ılk bebeğin kalp sesinide duydum. Kimseyede diyemiyorum çevreden Nazardan korkuyorum. Beni bir siz anlarsınız. :Saruboceq:

ayy ayakları sorma valla bi terlik kaldı ayağıma olan. o da erkek terliği gibi bişey. herşeyin altına onu giyiniyom:kedi:

hymarry ayy içimi rahatlattın. sağol canım.ALLAH hepimize zamanında doğum yapıp kucağımıza almayı nasip etsin.

bu arada tıpta çalma diye bişey varmış ikizler arasında duydunuzmu bilmiyorum bana doktor söledi bugün duydum çok güldüm.oğluşum daha yukarda kızım aşağıda ve oğlum daha iri doktor diyor azcık çalıyormuş kardeşinin besinlerinden.ama korkma olabilir dedi

hymarry,,,ıyı olalım hep ınsallah,gulsun yuzlerımız,,,,
sağol canım benım,,,hep cevaplamayada calısıyorsun kırmıyorsun bızlerı,,,
bebeklerının bırının kesesınden su gelmıstı yanlıs hatırlamıyorsam,nasıl durumu?
bende yarın doktora gıdıcem,heyecan bastı....
özledik kızlarımızı bı görelim bakalım boyları posları ne olmus,,,annelerıne benzemeye baslamıslarmı yoksa hala babalarımı...:umursamaz:

desene senın mamalar kapış kapış gidiyor...cokacimcoook
kız yavas yavas buyudukce asagıya ıner,bırazda oglan onu bastırdıgı ıcınde kucuk olur canım benım,,,
ıkızlerde hep boyle,ama hıcbır sakıncası yok,,,doganın kanunu demıstı doktor...
benım tam tersıydı kız ustte oglan altta,,,kızın masallahı vardı,ogulcugumu bırazcık ezıyordu,daha kucuktu o,,,kaydirigubbakcemile2

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…