Arkadaşlar ikiz hamilelik dönemi nasıl geçiyor?

sağol canım 3.500 tl.indirdilerr birazcıkk..allahım herkese daha iiyilerini nasip etsin

sağol canım..allahım senin o üç fasulyeciğe daha güzelini nasip etsinn..hayırlı yatsınlar

amın ınş..........................hadı bıde canbebek senınkı nasıl..............

kızlar merabalaaaaarrrr...
bugün ufaklıkları görmeye gidiyorum..saat 16:30'da..
her randevu günü kalbim duracak gibi oluyor heyecandan ve ya bişeyler yolunda gitmezse diye korkudan..
Allah'ın inşallah ikisi de çok ama çok iyilerdir ve herşey yolundadır yarabbim :Saruboceq: :Saruboceq:
yavrularımdan dualarınızı eksik etmeyin olur mu canlarım?

canım hadi bakalım...şimdi aklıma 12. haftam geldii..allahım yavrularımızı bağışlasınnnnn

canım hadi bakalım...şimdi aklıma 12. haftam geldii..allahım yavrularımızı bağışlasınnnnn

amin canım inşallah..şu aralar tek arzum bebeklerimin sizlerin olduğu haftalara gelebilmesi..
Allah'ım vakitli ve sağlıklı doğumlar göstersin inşallah.. :Saruboceq:

gelir hiç merak etme. kalbini temiz tut..gelmese benimkiler gelmezdi..14. haftadan beri düşük tehlikesiyle yatıyorum

kıslar selam herkeseee.. ayy bebişlerin odalarıda alınıyor ayy allahım sağlıkla kucağımıza alallım inşallah ..
bende bebishroom sitesinden beğendim bi takım. bi marangoz tanıdığımız var o yapacak sağolsun. sanırım ekim ortası gibi teslim edecek..kıs canbebek aynısıymış ne gülerim he. benimkide açık renk çünkü akçaağaz diyolar o renk olacak:))

gelir hiç merak etme. kalbini temiz tut..gelmese benimkiler gelmezdi..14. haftadan beri düşük tehlikesiyle yatıyorum

Allah'ım sağlıklı doğumlar nasip etsin inşallah..ben de bir kanama geçirdim ve 1 ay kadar yattım şimdi iyiyim çok şükür ama hep dikkat etmem gerekiyor tabii..
Allah sağlık versin, dualarımızı kabul etsin inşallah..

aman canım yaa iyi olsun da gelemesin hiç sorun değil..Sağlığı iyi olsun, kızları iyi olsun gerisi boş..Allah razı olsun sizler haber ulaştırıyorsunuz bize..

bebişlerin sağlıkla yatsınlar, mışıl mışıl uyusunlar inşallah..

canbebek seninle ortak noktalarımız var sanırım.İkimizde 3 bebekle başladık.kendiliğinden sonlandı.aynı dönemde kanamalarımız oldu.Bende 8 yıllık evliyim.Bizimde odamız bembeyaz teyzesi.Hep oydu hayalim...Meleklere melek gibi oda...bembeyaz.Bende iki karyola yaptırdım.Benimde şifonyerim gardolabım oyun sandığım uyku setlerim cibinliklerim raflarımız içinde.Bizim kulplarımız kristalden.aradılar yarın getirelim diye ama temizlik yaptıracağım için pazartesiye istedim.Allah'ım erdirsin tamamına..

kıslar bugün eşimle evlilik yıldönümüzpuyorumnanaktan
akşam yemeğe çıkacağız ama ayaklarım davul gibi ve ayağıma giyecek ayakkabı bulamıyom yaa. normal rahat bi terliğim var onu giyeceğim ama oda erkek modeli mantar tabanlı bi terlik uff yaaa. bu kadar terlik ve ayakkabının içinde sıkıntı çekeceğimi hiç düşünmemiştim..

enee tatlı kaswam gelmiş.. kıs aynı anda yazdık sanırsam şimdi gördüm yazdıklarını:))

özlemem mi yaa. misafirlerin gitsede aramıza katılsan yineopuyorumnanaktan
benim meleklerin odasıda akçaağaç olacak beyaza yakın bir renk o da:)) ayy valla sabırsızlanıyom canım yaa. düşünsene ferak bir oda ve içinde uyuyan meleklerimizopuyorumnanaktan

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…