Arkadaşlar ikiz hamilelik dönemi nasıl geçiyor?

Canım evlilik yıldönümünüz kutlu olsun.Ne güzel bir gün....Takma kuşum sen ayakkabıları boşver eminim sen her halinle fıstık gibisindir.Ne yakışır şimdi o terlikler sana.:1hug:Ben beyaz rengi çok seviyorum bebek odalarında.Eğer 2 side kız olsaydı cibinliklerini pembe yapacaktım.Benim takımımda taşlar vardı.Çok beğendim ben onu ama erkeğimiz sonra fatih ürek gibi olur dedik çıkarttırdık.Birde çocukların o taşları koparıp yutma riski olabilirdi.Kimbilir seninki de ne güzel olacak wavyciğim....inş.Eşyalarınıda dizeceğiz..Allah'ım nazarlardan korusun hepimizi...

teşekkürler canım.dombili ayaklarıma giyeceğim terlikler için verdiğin teselli için sağol canım arkadaşımopuyorumnanaktan

bende bebek odası gibi odaları sevmiyorum hani pembe mavi falan oluyor ya onları pek sevmiyorum. rengi ferah olsun zaten kulpları ile cibinlikleri perdeleri ile renklenir o oda diye düşünüyorum. bide bizim yaptırdıüımız karyolalar büyüyen yataklarfan. açık renk olduğu için en azında orta okula kadar rahatça kullanırlar diye düşünüyorum. oyyşş allahım sağlıkla alalım kucaklarımıza. ortaokul diyince içim kığır kıpır oldu nbirdenkaydirigubbakcemile2kaydirigubbakcemile2opuyorumnanaktan

sen nasılsın canım . arkadaşın gitmiş kuzenin geliyormuş galiba. kıs ne bereketlisin valal hiç yalnız kalmyon. bense iki kelime edece kinsana hasret kalıyorum bazen. bütün gün yalnızım eşimde geç geliyor evemafoldumben

ayy niyse karartmayalım içimizi dimi amaaakaydirigubbakcemilekaydirigubbakcemile

Bende aynen senin gibi düşünüyorum.Zaten bu oda takımları genç odasıda olacak.Ay wavy ortaokul mu dedin?inş. görürüz kız o günleri inş.........Arkadaş gitti kuzen geldi.Çok yoğun geçti bu son günlerimiz ama wavy balım ben artık ok yoruluyorum çok......Keşke aynı yakada olsakta çaya gitsek birbirimize
Şeniz

ay ne iyi olurdu canım yaa. birbirimizin halinden de anlardık. uzanır kalkar çayımızı içerdik. sohbetimizi ederdik.. çok sıkılıyom ben yaa. alışık değilim bu kadar boş oturmaya yalnız kalmaya. :gitme:

canım yorulursun tabi ağırlaştık artık.. gelenlerde yakın olduğun kişiler anladığım kadarı ile kendini çok yorma. onlar sana yoldaş arkadaş yardımcı olmak için geliyolardır. tadını çıkar:1hug:
valla mesela benim karnım öyle çook büyük değil ama bünye alışık değil anacım bunu bile taşırken zorlanıyomkaydirigubbakcemile3

ne kıskandırıyonuzzzzzzzzzzzzzzzzzzz.....................cay muhabbetı fanan...................sanal yapıyonuz ıste fenamı................hem bebışleeeee cok cay ıcmesın bakım................
hymarynın ıyı olmasına sevındım.............hepınız hepımız ıyı olalım ınşşşşşşşşşşşşşşşşş

ayyyy muallim pardon yaa... hakikaten sen 36 yazınca aklın aya gitti... evet haklısın arkadaşım yaşımı yazmıştım 36 diye...... ben 36 yaşındayım canım.... hıh bana böyle yapabilirsin. :)) :mymeka:

amın ınş..........................hadı bıde canbebek senınkı nasıl..............

canım benimkine baktım bebishroomda yok resmi zaten biz sağını solunu değiştirmiştik.... bizimki 4300 tl tuttu.... ay niye öyle benimki pahalı oldukiii... canım sıkıldı şimdi... kızlar sizinde büyüyebilen iki karyola içinde fiyatımı? yoksa adamla kavga edicem... klava:

yok bence normal ya............ıkı tane buyuen bıde bazen yapılan kalıte ışleme farkı olabılır ama bak yınede emınım cok guzeldır.............artıkın bıze daha var sızın tecrubelerle buyucez ınşşşşşşş

wavy cim aynı olsun ne farkeder canikom.... yeterki allah sağlıklı mutlu yatırmayı nasip etsin.... :Saruboceq:

opuyorumnanaktanyanı dovım mı............ay kıyarmıyım ıkı bebış var gobusunde..................yerım onları ben

ya buyuen mobılya ıstıyom amme benım üç tane yatak zor sıgatr dolap fılan o yuzden buyuyen alamam azcık kuçuk almam lazım ınş rahat olurunm da gezer bakarım ınş...............şımdı cok sukur ıyıyım ........dun gıttım carfouru gezdım..............azcık rahatladım

:içelim: kaswa cım evet dikkat ediyorum herşeyimiz aynı gidiyor... birtek doğumumuz kaldı... günlerimizde yakın sayılır bakalım beraber doğurabilecekmiyiz... alkisalkisalkis :içelim:

Canım benimkinin içinde büyüyebilen karyolada dahil.Ama bende emzirme koltuğu yok.Çünkü odama sığdıramazdım.Bu arada canım kalite kalite fiyatlar değişiyor.Seninle aynı modeli daha ucuza bulabilirsin ama kalitesi düşük olur.Bizim takımımıza 4 lira demişti biz sıkı pazarlıkla tahmin edemeyeceğim bir fiyata aldık.Çokda kaliteli..

kıslarr öpüyorum hepinizi. ben duşa girip hazırlanmaya başlıyorum. akşama kocişle yemee gitcez.
ay kendi kendime hgülüyom valla uzun zamandır dışarı çıkmadık inanın giyinip süslenip yemeğe gitme düşüncesi bile heyecanlandırdı yaww.zemuszemus

Wavycim yıldönümünüz kutlu olsuna.s.

Kızlar bebişlerin odasını almışsınız çoğunuz Allah içinde yatırmayı nasip etsin,ben daha erken diye bekliyorum 30. hafta gibi bakar alırız diye düşünüyodum Rabbim kısmet ederse ama çokmu geç olmuş olurCADIARZU

nevracım ıstersen gıt dolaş bak begen otuzuncu haftadan sonra tel acar sıparış verırsın ................belkım sonra ağırlaşırsın ınş ben öle duşunuyoruum ..........
kızlar ramazan bereketlı hayırlı ols hepımıze.......................bayramda cıfte sevınç yasayacaklar kımler...........

Muallim cnm internetten bakıyorum şimdilik öyle fikir olsun diye ama ağırlaşma dersen ben şu an zaten bitik durumdayım evden dışarı ancak önemli şeyler için çıkıyorum,şu an dolaşmam mümkün değil yani...ben eşime aldırıcam büyük ihtimalle eşim acayip zevkli biridir evimizide o dekore etti o yüzden rahatım sadece biraz daha büyüyelim diye bekliyoruz:)

arkadaşlar ya günler azaldıkça bendeki heyecan da artıyor sankim korkuyorum da biraz hayırlısıyla bi doğsunlar kucağımıza alalım sağlıkla inşallah:)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…