Arkadaşlar ikiz hamilelik dönemi nasıl geçiyor?

gunaydın kızlar....................gunaydın hymarycım.............ınş hersey yoluna gırer..................

günaydın canlarr,herksese günaydıınn
mesajımı görüp yazan herkese teşekkür ediyorum iyi dilekleriniz,düşüncelilğiniz,burda yakaladığım dostluk çok farklı oldu,birbirinden hiçbir menfaati olmayan insanların birbirleri için dua etmeleri nasıl önemli,nasıl güzel,asıl duygulanacak şey bu bencee..
Herkesi yavrulaıyla beraber tekrar öpüyorumm
Tedavilerim devam ediyor,ilgi alaka,takip gerçekten harika,yani bunu başka bir hastanede bulabilrmiydim bilmiyorum,ama insanın evi ve eşinin yanı gibi olmuyor tabii..
Dünkü yazımda yazmayı unutmuşum,bebeklerimize ikişer doz iki kez ciğer geliştitrici iğne yapıldı,4 doz yani.Öncesinde takiibimizi yapan doktorumuz da arayıp soruyor ona rapor veriyoruz sağolsun,artık bu saatten sonra doğsalar da hiç korkma dedi,inşallah olmayacak ama,artık yine de içimiz daha rahat..
Kayracım doktorla ve hastanesiyle ilgili bir şey yazmış,doktorumuzdan başından beri çok mmenunduk,nitekim doktorumuz böyle acil bir durumda doktorların kendi hastaneleriyle ilgili asla itiraf aetmeyecekleri şeylerden birini bana söyledi.Beni hastaneye çağırıp gel bebeklerine burda bakarız deyip her gecemizden belli bir üzret alıp bebekler doğunca da aaa bizim yenidoğan ünitemiz vardı ama yine de bu kiloda bebekler için müsait değil,sorumluluk alamayı zdeyğp beni Cerrahpaşaya da sevkedebilirdi değil mi,bu anlamda tekrar dürüstlüğü için kendisine teşkkür ediyorum..
Her sabah ve akşam Nst ye giriyorum,şimdi de çağırıyorlar,kolumda Mg serumyla zor oluyor ma geç kalmayayım.Serumla sancılarım iyi..
Pamuğum şu kıl tüy meselesini geliyim konuşalım hihihhi,,,
herkesi öpüyorumm..

artvinlim diyorsun ya ben ona doktor demiyorum. ben onlara insanda demiyorum...... ama adım kadar eminim ki. hem bu dünyada hem ahirette çekecekleri var..................

tabiki iyi olanlar için değil lafım. ne iyiler de varrr.

kızlar nerdesınız..........ınş herkes ıyıdır....................neyse hamdolsun bı hafta daha bıttı...............hymaryde ıyı .........ınş hersey guzel gıder............

canım yaşadıklarını bir kenara bırak, doktorunun söylediklerini harfiyen uygula, kendine ve yeğenlerimize çok ama çok dikkat et olur mu?hepinizin iyi olmasına çok sevindim..Rabbim bir daha korkutmasın..hiç birimizi evlatlarıyla sınamasın inşallah :Saruboceq: İnşallah bebeklerimiz en sağlıklı haftalarında sağlıkla doğarlar..
Allah'a emanet olun..
tekrar tekrar geçmiş olsun..
sevgiler opuyorumnanaktan

kızlar nerdesınız..........ınş herkes ıyıdır....................neyse hamdolsun bı hafta daha bıttı...............hymaryde ıyı .........ınş hersey guzel gıder............

canım teşekkürler..
dün babaannemi kaybettik malesef..canım çok sıkıldı ne yazık ki senağlama
bir de cenazeye götürmediler beni..
akşam duasına gideceğim kısmetse..
dün sanırım stresten biraz karın ağrılarım, bulantılarım oldu ki benim midem pek bulanmıyor ve çıkarmıyorum çok şükür..gece de hiç uyuyamadım..
ne yapalım..Allah'ım sıralı ölümler göstersin herkese babaannem gibi 89 yaşına sağlıkla gelmeyi ve onun gibi hiç acı çekmeden Allah adıyla ruhunu teslim etmeyi nasip etsin..
sen nasılsın canım?herşey yolunda mı?

tünaydınlar aynı marotonla güne başaldım ...pamuğum dediğin olay bende 4 ay itibari ile bitmişti eşim temizledi hastanedede annem

canım mekanı cennet ols............kendını uzme ne guzel omru bereketlı olmuş................dua et sadece.............rabbuım baska kayıplar vermesın...........ben annemı 14 yasında kaybettım ne guzel babaannne yasamış bu yasları gıormuş...............kendıne ıyı bak..........kanamanın gecmesı guzel benımde cok sukur gectı daha ıyıyım ............ınş hep ıyı gıderız saglıkla alırız koynymuza

hymarry iyi olmana sevindim canımmm...herşey geçecekk çocuklarımız yanımızda mışıl mışıl uyurken biz gülüp geçeceğizz..öptümm canım
burcinn canım başın sağolsun.. mekanı cennet olsunn..muallim dırımkızı canan kaswa wavy... ve sayamadığım arkadaşlarım nasılsınızz...

bebış ıst ıyıym sukur canım...........herkeste hymaryde ıyuı ınlş sıkıntı olmaz kımseye...............sıra sıra gıdın ınş alın bebelerı...........bız baya azalacaz..............hayırlısı benle burda bı olmuyo var ıoda cok gırmıyo.............ya umudunsun dan haber alan varmı kızlar merak ettım

burcincim başın sağolsun.hymarrycim sana da çok geçmiş olsun.muallim beni merak etmişsin canım arada giriyorum ama görmemisindir belki.şuan iyiyim allaha şükür bebişlerimin biri kız biri erkek,dünde dörtlü testin sonucunu aldık oda temiz çıktı allahıma şükür.3 hafta sonrada ayrıntılıya giricez benden böle canım herkezler iyi olur umarım

dırımkızı ayrıca bebeklerine bayıldım yaa ne yakışıklı şey onlar.hergün hiç olmazsa bir defa girip bakıyorum resimlerine.allahım bizlerede bebeklerimizi kucaklarımıza almayı nasip eder inşallah.

kızlarr selamm hepinizee biz geldikkk

burçincim öncelikle sana başınsağolsun diyorum.. babannenin mekanı cennet olsun...

dırımkızıcım geç oldu belki ama tlf nosu için teşşekkür ediyorrum opuyorumnanaktan

hymarrycim kısa süreliğine bile olsa seni aramızda görmekten mutluluk duydum hoşgeldin tatlım,,ama yinede kendine çok dikkat et..dualarımdasın... opuyorumnanaktan

evetttttttttt diğerr adını sayamadığım kızlarrrr,,yani hepinizzz nasılsınız bakalımmm,,keyifler nasıll,,ben yarın izmir yolcusuyum çünkü pazartesi fetal eko yapılacak..nasıl dayanıcam yola bilmiyorum.. :1no2: birazdanda kuaförüm gelicekk ee malum ben gidemiyorumm

nerdesın kız ben demekkı rastlamadım ıyı ya sende ıyısın................ooo cınsıyetlerıde bellı olm masallah.................üçlu dedığın ultrasun dımı cogullarda kan yestlerı olmuyo cunku..........

ay egelı kız susunu yerım ................kuaforun olım fılan..............hadı ınş hersey guzel gıder egelı...........dıkkat et

ay egelı kız susunu yerım ................kuaforun olım fılan..............hadı ınş hersey guzel gıder egelı...........dıkkat et

kız nee süsüü ilahiii bildiğin temizlik iştee anlayıverrrr :kedi:

ayrıca güsell temennilerin için sağol tatlım opuyorumnanaktan

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…