Arkadaşlar ikiz hamilelik dönemi nasıl geçiyor?

kızlar hacişakir tozsapun ve dalinle yıkıyırum ve alınan yeni olan çöpü bile yıkamadan gardolaplarına sokmuyorumm..sakın sokmayın tekstilci olduğum için bütün kıyafetler nasıl tozlu yerden geldiğini bilirimm

Dırım kızı canım hastane için ne gerekli olmalı çantamızda birde olmazsa olmaz almamız gerekenler neler anlatırmısın canım.Yarın bitireceğim alışverişimi inş.

Birde hastanede çok ter atılıyormuş sezeryandan sonra onun için bol gecelik alın dediler.Ben bir tane şık bir lohusa geceliği alacağım.Çarşamba pazarına çıktık geçen gün.Tanesi 3.5 liradan ihraç fazlası çok kaliteli gecelikler aldım.Terleyince değiştirmek için.Pijamaya gerek var mı dırım kızı?Ameliyatlı olunca rahat kullanılmıyor diyenler var,sen ne düşünüyorsun tatlım?

3.5 tl mikafamçokkarıştı banane bende istiyom yaaa:gitme:
ay kıslar mozaşistmiyim neyim. şu yemekteyiz programını kaldırtcam yayından yaa. izlemeden duramıyom sonra caım bişeyler çekiyor. hadi yapıcağımı yapıytom ama yapamadıklarım:kedi: şimdi onlar yüsünden evde çorba olmasına rağmen kalkıp çorba yaptım içiyom şimdi:kedi:

Çok ucuz değil mi kız?Hem de görsen ne kaliteli.Bende kaldırtacam o programı orada ne görsem canım çekiyor Eşim diyor ki bana demek bugün yemekteyizde bu yemek vardı kaydirigubbakcemile3

bende dün tchibodan bir lohusa pijaması aldım... 29.90 tl... çok güzel... tchibo.com dan bakabilirsiniz... ben sonrada giyebileceğim rahat bişey olsun istedim...

kızlar başka bir internet sayfasından buraya nasıl alıntı yapıyorum bana bir öğretirmisiniz... bu konuda biraz geriyimde.... sizlere göstermek istediğim şeyler varda....

Çok ucuz değil mi kız?Hem de görsen ne kaliteli.Bende kaldırtacam o programı orada ne görsem canım çekiyor Eşim diyor ki bana demek bugün yemekteyizde bu yemek vardı kaydirigubbakcemile3
kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3
turnayı bu sefer sen gözünden vurmuşsun vallaaopuyorumnanaktan bu çarşamba pazarı nerde yaww benim gideceğim bi yerdemiki:kedi:

canım linki kopyala buraya yapıştır ve cevapla de bu kadar. tabi paylaşma k istediğin site ise foto ise o zaman biraz daha karışık..

kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3
turnayı bu sefer sen gözünden vurmuşsun vallaaopuyorumnanaktan bu çarşamba pazarı nerde yaww benim gideceğim bi yerdemiki:kedi:

Bizim yakada canım fatih'te.Türkiye'nin en büyük pazarı.Ne ararsan her şey var.Sana uzak.Sende Kadıköy pazarına bak.Ama orası çarşambadan sanırım daha pahalıdır.Gene de çok ucuzdur mağazaa göre.Lohusa geceliği vardı.Artiş marka beyaz.Bizim kızlardan birinde vardı ondan yayınlamıştı.30 lira sabahlıkla takım 45 liraydı ama kısa kolluydu diye almadım.Bizim doğum inş. vaktinde olursa soğuk havaya gelecek diye.Dedi ki 2 hafta sonra gelir kışlık sezon.İmkan bulursanız bakın kızlar pazarlara İnanın tahmin edemezsiniz neler var.

kusura bakmayın içerideyim çocukları salona koydum durduklarında odalarını silmek için

kızlar ben devlette yaptım 6 gün kaldık 4 takım hastane çıkışı aldım

yetmedi bile (ama 6 güne) 3 gecelik 3 pijama kullandım benim pijamalarım hamiş pijaması olduğu için karın üstü ve geniş belli idi acıtmadı ......evet doğum sonrası çok terliyorsunuz bana yetmedi yıkattım bidaha geldi geceliklerim...ped hastaneden verildi....bebekler için bez vs. almadık bebek odası ne istediyse o alındı...bol atlet ve kilotum vardı kilot kaç gün kalacaksanız çarpı ikisini koyun kızlar ...
tarağınızı ...lohusa tacınızı hatta iyi hissederseniz makyaj malzemesi alın ben yapmadım yoğum bakımda çıktığım için..........atlet alın terinizi çeksin.....

yaniiiii şart olan bebek kıyafetleri çıkış için oto koltuğu portbebe vs.
penye battaniyeniz....

çıkış için size rahat eşofman takımı ve ister ayakkabı ister terlik
ama hastanede gezemek için kendi terliğinizi alın hastane terlikleri iyi değil.
özelse havluya gerek yok ......siz sorun ben yazayımm

bebek bezi normal alıp gitmedik demek istedim hastane istemiş hangisi olacağını ve boyunu

evet uzak bana :gitme: kadıköy salı pazarıda taşındı. eni yeri çok verimli olmamış diyolarlmaz: bende bakabilirsem bu hafta sonu optimuma gideceğim orda bi gecelik mapğazası vardı seri sonu satıyordu yarı fiyatına çok güzel gecelikler picama takımları vardı. ortaya bi göz atarım. yarında mahalle pazarına bakayım barikaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3

muallim cnm sıkıldım yatmaktan demişsin ......ben iki bebe ile çokkkkkkkkkkkkkkk zor yapıyorum işimi hatta yapamıyorum bileee.............sende yardımcı olacakmı cnm

Dırım kızı canım hastane için ne gerekli olmalı çantamızda birde olmazsa olmaz almamız gerekenler neler anlatırmısın canım.Yarın bitireceğim alışverişimi inş.

kaswa ikizanneleriyiz.com da hamileyim bölümüne gir orada hastane çantası listesi yapmışlar canım... bende biraz ona uyarak bişeyler yapmaya çalışıcam...

dırımkızı işin zor valla yardıma gelım bekle...................zemuszemus...............tembel kuş old ben..........pasalara ıyı bakkk

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…