Arkadaşlar ikiz hamilelik dönemi nasıl geçiyor?

canım egelı hazır gelmısken valla sacınıda yaptır suslenmek yasakmıkı.........oh rahatlarsın .........ıyı temızlık ışı..........hadı kolay gelsın..............

umudumsun nasıl kandan bakıyokı anlasılmaz denıyo çogullarda...........ılgınç ..ayrıntılıya karında bakılıyooo...............hareketlendımı senınkıler ya..........

ya bazen hissediyorum bazen değil.doktorum 3 haftaya kadar daha ii hissedersin dedi.aslında çokta hareketliler ama belki tam anlamıyorsundur dedi

ınşşşşşş hıssedersek daha ıyı olcak.............calışmaya devammı...............

kızlarr ben kaçiorummm kuaförüm geldiii,,şimdi temiz olma ve süslenme vaktiiiiiiii zemuszemus

burcin başın sağolsun nur içinde yatsın...mekanı cennet olsun...

burcin basınız sağolsun bebişim sağol cnm iyiyim

kızlar çok teşekkür ederim..sağolun valla..
egeli'cim canım oohhhhh temizlen rahatlarsın kuzum..ben daha kendim yapıyorum ama sonra ne olacak bilemiyorum valla :uhm: :uhm: :uhm:
yarın için de iyi yolculuklar, inşallah bize güzel haberler getirirsin :Saruboceq:

selam kızlarrrrrr...........

burçincim başın sağolsun canım...

hymarry seni buralarda görmek ne güzel arkadaşım... yazını okuduktan sonra pofidik kızlarına ne kadar yaklaştığını hissettim... çok duygulandım... gününden saatinde bebişlerine kavuşman dileğiyle............

ii dileklerin için sağol tatlım.. inş ii haberlerle dönerim... opuyorumnanaktan

diğer işleme gelince valla kendi başına çok zorrr :kedi: ne eğilebiliom ne görebiliommm kaydirigubbakcemile3 öle işteee

selam canlar,yazılarınızı okuyorum ama tek tek alıntı yapmayayım,herkesi öpüyorum,sevgilerimi gönderiyorum canım arkadaşlarım..
herkes iyi gibi maşallah,kıl tüy işine ben hazırlıksız yakalandım açıkçası,çok kötü bir durmda da değildim ama iyi de değildim yani,ama doktorlar bunu takmıyorlar hiç.Tabi ben kesinlikle böyle olsun istemezdim ama her zaman tedbirli olmakta fayda var:kedi:..
damar yolumu bulamıyorlar kızlar,sürekli magnezyumlu serum alıyorum,bu aralıksız devam edecekmiş,bulunamayan damarlarla o kadar zor ki,,serumla çk susuyorum sürekli su içiyorumm,sürekli tuvalete gidiyorum,elimde serumla çk zorr,bugün canım bu serum işine çok sıkıldım,tam 45 dakika damar yolu aradıalr,eklemden buldular,canım yanıyorrmafoldumben
kızlar hazırlıklarınız her yönden tamamlayın,magnezyum takviyeniz varsa sakın ihmal etmeyin,,sancı ve kasılmalar için ben bu takviyeyi alıyorum,,
çok öpüyorum herkesi yavrularıyla berabera.s...

canım hymary rabbım kolaylık versın ınşşşşşşşşşşşşşş......................azcık daha ınş guzel son gelıuyooooooooooooo

merhaba kızlar

öncelikle burçin canım başınız sağolsun..

egeli sende hayırlı haberlerle gel inşallah arkadaşım..

Hymarry canım vardır bundada bi hayır bütün takviyeleri alıyosun ne güzel güzel güzle büyüsün vakitlerini doldursun kuzuların inşallah..

dirimcim canım ya artıksanırım bizde öyle yapııcaz yoksa ölüyoz bitiyoz mahvoluyoz adamakıllıda bişey çıkmıyo zaten ortaya :kedi:

bize gelince biz bugün bi hastaneye gittik sonra çıkamadık nst ye bağlandık saatlerce kaldık bebeklerimden biri kıpır kıpır durmadı kaçtı durdu hemşire kalbini buluyo oda ona tepik atıp kaçıyo :roflol: sonuçta ağrım varmış biraz ama normal dedi birisi kasıkta duruyor bebekelrden.. asıl ilginç olan olaya gelriseek şimdiye kadar tek yumurta ikizi diye bildiğim yavrularım meğer değillermiş çift yumurtaymışız. şimdiye kadar bakan dr ler körmüş anlaşılar zarı görememişler aradaki. birisi cinsiyetini göstermemişti dr çift yumurta ikizi deyince heyecanlandım ay inşallah oda kız olsun diye ama sonra uğraştı çabaladı baktı % 80 buda erkek dedi. hayırlısı artık sağlıklı olsunlarda.. birisi 1300 gram olmuş diğeride 1200 gr. boylarımızda 36 cm imiş

pamuğumm dimek çift yumurtaymış he.. seninkiler pek bi inatçı zaten bu haftaya geldiler hala saklanıyolar. onlar zarlarınıda saklamışlardır kaydirigubbakcemile3 kilolarınada maşallah canım benim

benim pek keyfim yok kıslar o yüzden pek takılmıyorum bu sıralar. nedenini bilmediğim bi mutsuzluk var üstümde. bide bebekler çok kasılıyor iki gündür canımı yakıyolar. ayağa kalkınca kasıklarım ağrtıyor bende malak gibi yatıyom bütün gün. kaç gündür burnumu bile dışarı çıkarmadım bunaldım sanırsam. o yüzden pek bi nemrut pek bi suratsız oldum..:sinifsinif:

pamukcuğummm maşallah bebişlerineee..kilolarıda bayağı iiiyi.
teşekkür ederim bebişim hepimzinki daha daha iyi sağlıklı olur inşallah

wavy cim aynen öyle inatçılar hele birisi daha bi inatçı :) yok teyzesi çekingenler utanıyolar ondan saklıyolar aslında ayıp olmasın diye :kedi: sositososito

canım benim ay sendedemi sıkıntı var kıyamam aslında senin demstockun gelmiş bence :) bak bi çık dışarı yarın az gez yorulmadan düzelir inşallah moralin. bende çok asabi egrgin oldum ufacık eşyde sinirlerim zıplıyor bugün dışarda herkes öcüymüşüm gibi baktı sinir oldum. hatta kadınalrdan ikisine kısdım bile :kedi: biri diyoki sen çıkma dışarı karnın burnunda çıkılırmı hiç canım çıkmak istiyosa hadi dedim tersledim :kedi: biride üzerindeki ceketini çıkart dedi hadi çıkartmak istemiyosam ben diye onuda tersledim naniknanik aman napıyım ufff dimi..
kafamdan olumsuz şeyleri at wavy cim hepimziin kafasında var ister istemez ondan böyle oluyoruz aslında ama inşallah Rabbimin izniyle vaktinde sağlıklı bi şekidle kucağımıza alıcaz bebişlerimizi şekercim :1hug:

ay kıs eşimde öyle diyor ben yarın seni bebek mağazalrına götüreyimde kendine gel diyorkaydirigubbakcemile3
hamilelik sendromu bunlar sanırım. hamilelik ilerledikçe hareket etmek güçleştikçe ve sınırlandıkça oluyor..
ay iyi yapmışsın valla kadınlara çatmakla hiç değilse deşarj olmuşsundur kısskaydirigubbakcemile3
canımm amin valla hepimiz için dua ediyorum inşallah vaktinde ve sağlıklı bi şejkilde bebişlerimizi kollarımıza alırız:1hug:

iyi geceler kızzllarrr.. bu arada lcw ye yeni sezonlar gelmiş. süperr bebeişler için.. ben kurban bayramında giymeleri için üstlerine gömlek ve yelek aldımmçok süperr. rengarenk kazaklarda varr..

oh desene senin oğluşların bayramlıklarıda hazır maşallah..
kızlar içinzde alerjı veya kasınma prblemı olan varmı? mafoluyorum ben dun kasıntıdan 4de kalktm hiç uyumadm bugunde 3,30da yttm yenı klaktm bas edemıyorum bu durumla acıl önerılerınıze ihtiyacm var...

tatlım günaydın hamişken ben gebelik alerjisi olmuştum bilirim onu kremler var ama sanki onlarda daha sapıttırıyo gibi en iyi çözüm doğum sık dişinii

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…