Arkadaşlar ikiz hamilelik dönemi nasıl geçiyor?

kıslar günaydınnn. bu gece minik kelebeklerim beni hiç uyutmadı sağa dönsem biri eziliyor sola dönsem biri sırt üstü yatsam kordon dolanacak korkusu ayy sabahı sabh ettim... şimdi sersem gibiyim..

hymarry gezmeler yapmış dün gezmiş dolaşmış. anadolu yakasına gelmiş ben burdan öğrendim:mymeka: teyzecik elimize geçme vallakaydirigubbakcemile3

pamukum gözün aydın annene kavuşuyormuşsun. hamurlar falan kısss canım çekti valla anacımda yok yapsınmafoldumben

oh oh benden kıtırlarda varmış içim rahatladıkaydirigubbakcemile3

günaydın kızlarrrrrrr..umarım herkes iyidir.. hadi bakalım doğuma bir gün daha yaklaştık.. hayırlısıylaa..
umudumsun hayırlı olsun..allah bağışlasın.. çekirgeler allah bunları sana bağışlasınnn

canım alfa protein mi bilmiyom ama ben bi protein testi yaptırmıştım. değerleri yazayım aynı şeymi bilmiyorum
[FONT=MicrosoftSansSerif,Bold][FONT=MicrosoftSansSerif,Bold]Protein(24 saatlik idrar) [/FONT][/FONT]126
24 saatlik idrar hacmi (mL): 1380 Total Protein: 9.1 mg/dL

ya idrar değilde ben kanda bakıldı.dünlü dörtlü test oldumda onun sonuçlarından haftaya cumagöstercez doktorada merak ettim.sen 3lü yada 4 lü test yaptırdın mı

moralim düzeldi sağol canım haklısın

evet canım benım,,2007 temmuzda doğum yaptım,,,bursa uludag unıversıtesınde enfeksıyondan kaybettım...sonrada karantına altına alındı bebek yogun bakım unıtesı....bır kız, bır oglan,,,

yapma ya pisipisine gitti bebişler desene.... ay allah yardımcın olsun canım... ee peki senin tedaviylemi bu kadar ikiz?

kızlar gunaydın nasılsınız..........zuzu cum kafana takma benım hala devam edıyor lekenmelerim yatıp dınlenmeye bak fazla hareket etmemeye özen goster canım benim...........hepiniz ve melekleriniz allaha emanetsiniz.....hepinizin kandili mübarek olsun arkadaşlar...........

ya idrar değilde ben kanda bakıldı.dünlü dörtlü test oldumda onun sonuçlarından haftaya cumagöstercez doktorada merak ettim.sen 3lü yada 4 lü test yaptırdın mı

canım bana kanda öyle bişeye bakmadılar sadece 24 saatlik idrarda protein baktılar.
4lü test yeni bişey sanırım öyle bişey olmadım. cmt günü ayrıntılı ultrasona gireceğim. artık üçlü mü deniyor bilmiyom ona..

wavyciğim ben de senin haftalarında diyordum acaba ezildimi,büzüldümü,sağa dön ordaki kıpırdıyor,sola dön ordaki,ay diyordum ne yapsam,aynen,şimdi daha da blirgin,mesela ikisi de kafasını tam girişe dayamış tepetaklak duruyolar,onlar nasıl orda öyle duruyor aklım almıyor,kan beyinlerine sıçramıyor mu yaa,acaba onlar düz kalsın diye ben mi amuda kalksam muhahahahkaydirigubbakcemile3
canım bu arada,seninle telde konuşmam lazım canımm,müsaitmisinn,aramak istedim ama kalkmamışsındır diyee,müsaitsen bi çaldırsanaa?
ya bence herşey keyfimizin iyi olması için bir sebep,yani onların var olması bile bir mucize değil miiiopuyorumnanaktan?

ya ben anlamıyorum bu işi,3lü test dedikleri ayrıntılı usg,4 lü test dedikleri renkli ayrıntılı usg,ben ikizlerde bunu bilir bunu söylerim,serisi de neyse:umursamaz:

ayyyyyyyyyyyy günaydınlarrr hanımlarr günaydınlarrr bu ne enerjiiii bu ne güçç yaaa sabah sabah dökülmüşsünüz yazışmışsınızzz.....ben geç kaldım yawwww

geçmişe tam bakamıyorum kızlar annem arkadaşı ile geleckmiş
hemen yazıp kaçacam .....

aksam melekelrim 10 uyudularrr artık odalarında yatmıyorum açtığım linkede anlatımım var
neyse bende yattım sabah 5 de kalktım kocamı kaldırdım çocuklar mıkırdanıyor diye
neyse o mama yapmışşş yediriyor telsizden bağrıyoooo kalkkk kalkkk bebek 2 acıkmışşş neyse ü
kalktımm bende mama yaptım yedirdim.....yattık sabah 9 aaaaaaaaaa uykumu almışım çocuklar kalkmamışş hemen kalktım yanlarına gittim ben çokmu efamlıyım bilmiyorum nefes alıp almadıklarına baktım salakca ama kızlar yüzükoyun olduklarında korkuyorum ama kafalarını hep çeviriyolar doktorda artık büyüdüler korkma dedi bana ...neysee.....hemen balkonumu yıkadım aygazımı temizledim askam yemeği bulaşıklarını makinaya attım biberonları çlakaladım strelizeyi yıkadım kendime kahvaltı hazırladım çocuklara mama yaptım kaldırdım zaten alişim kalkmıştı o şişik pörttttttlekkk gözleri ile bana bakıyorduuu.....mamasını yedirdim ömüşümü kalkdırdım oda zorlada olsa yedi bişeyler sabah sabah oynaştık .........kahvaltı yaptım buralara bakıyorum ....şimdi kalkacam kek çırpacam lovoba klozet elden geçecek yatak odası ve çocuklaarın odası toplanacak...............benden bukaderrrrrrrrrr
canbebek cnm sen ben en kartınızım demişsin ama insan hissettiği yaştadır
birgün sitede mayıs annelerinde biri ile yazışıyorum tabi konuşuyoz gel zaman git zaman bebeğini kaybetti dedim üzülme yendien olur ben 45 yaşındayım dedi hiç unutmuyorum çok üzüldüm annemden bile büyüktü .....abla dedim ona sonra şimdilerde hiç yok......

kızlarrrrrrrr ben hamişken burası hayalet bir sayfaydı sorularıma sağolsun geçikmeli cvp veen tecrübeli ikiz anneleri vardııı ben şimdi hamişmi kalsam size ayak uydurmak için yawww...........ben hamiş kalana kadar sizler doğurursunuz ben yine yanlıs kalırım heheheheheheheh

kıskanıyorum yawwwww............

çokkkkkkkkkkkkkkkkkkk öptüm o koca göbüşlerdennnnnnnnnnnn

tamam canım pzardan beri yatıyorum sıkıcı ama olsun sonucta hersey bebislerim icin seninde kandilin mübarek olsun canım

kızlar hayırlı kandıller.............rabbım kolaylık versın tummmmmmm hamılşlere................dualarımızı makbul eylesın ınşşşşşşşşşşşş

masallah allah uzun ömürler versin yavrularına ayrıca enerjıne hayran kaldıımmm sanada masallahhhhh

canım sen gelince burası daha da renkleniyor inanopuyorumnanaktan,
maşallah öyle bir anlatıyorsun ki yani kendimi temziliğe veresim geliyor,bu bir
ikincisi ben de sen yavruları anlattıkça hemen yavrularım doğsun istiyorum,
üçüncüsü sen bu performansla bir çift daha doğurup bakabileceğine inanaıyorum
anneye arkadaşına çok selam canımm,,
sen bir çift daha doğur derim canımmopuyorumnanaktan

dırımkızı valla bendensın evham degıl bence .............bende oğlum azcık uysa yada uyanmasa gıder nefes alıyomu dıye cok yoklardım hala öle.............yanı fazla belkı ama bende çok tedırgın bı anneyım dısarı cıksa her an ararım esım baezen kızar bırak buyudu ...........ama o hala benım gozumde bebek.............oğlum kardesı olmasını en cok bu yuzden ıstedı belkı ona olan duşkunluğum azalır dıye............hayır dıyorum ısterse on tane ols sen benım ılk gozağrımsın ..........rabbım evlatlarımızı bıze bağışlasın..............belkıde benım bu kadar pıpıurıklı olmam 14 yasında annemı kaybettım...............ablamı bıle o zamanlar uyurken nefes alıyomu dıye kontrol edrdım.............bebışlerını op.................

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…