Arkadaşlar ikiz hamilelik dönemi nasıl geçiyor?

sabah dedikodusuna başlamıssınız bile maşallahhhh,,,,günaydıınnnnn

kaydirigubbakcemile3 hee başladık,
bir yandan da kendime güzell bir kahvaltı hazırladımm,sabah dizilerim eşliğinde konuşuyoz iştekaydirigubbakcemile3
sen de hoşgeldinn canımm..

hosbulduk,,ben cok uykucuyum,uyuya uyuya buyuyoruz kızlarımla,,11 en erken saatım....
karnım o kadar acıkmıskı kıyamadım yavrucuklara kalktım....cokacimcoook

yok canım.üçlü test varya doktor artık onu yapmıyorum dörtlü test yapıyorum dedi.alfa feto proteine baktıran varmı değeri kaçtı

yok canım.üçlü test varya doktor artık onu yapmıyorum dörtlü test yapıyorum dedi.alfa feto proteine baktıran varmı değeri kaçtı

evet canım 4 lü testi dr um banada söyledi... bu yeni birşeymiş... ancak o hafta şehir dışına çıktık ve onun ben illa o hafta yapılması gerektiğini bilmiyordum... atladık o yüzden sonrada dr 3 lü testi yaptırdı bakalım sonuçlarını salı günü alıcaz...

:umursamaz: çok çok moralim bozuldu... ya demin sizin resimlerinize baktım.... ben de resim koyayım dedim ama sizin çıtır resimlerinizi görünce çok utandım... ben şu halimle 30 haftalık gibi duruyorum... valla vücuduna güvenenler nasılda yapıştırmış resimlerini sositososito helal olsun size.... herkes belden aşağı resmini koymuş bende boyundan yukarısını koyayım bari... zira en zayıf yerim orası şuan...

hahahahah ya sen ne diyorsun arkadaşım,ya bak buluşucaz dedim,gelin dedim olmadı,gelin de görün benim .ötü-.öbeğikaydirigubbakcemile3,
koy gitsin yaaa,aşkolsun,sen bakma ordaki çıtırlaraakaydirigubbakcemile3

hıh işte..... bilgisayara yeni format attırmıştım bütün resimler gitmiş haliyle..... neyse utanmazsam bitane çektirip koyarım bari....

ben bide diğer gebeliğimden 27 haftalık fotomu koyayımda gör bakalım.........senağlama

günaydın kızlar yaaaaaaaaaa bende sabah kalktım yine lekeler kanama valla okuyunca seviniyorum size doktor normal diyo ama bi tadını cıkaramadım daha hamileliimin yaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

günaydın kızlar yaaaaaaaaaa bende sabah kalktım yine lekeler kanama valla okuyunca seviniyorum size doktor normal diyo ama bi tadını cıkaramadım daha hamileliimin yaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

günaydın canımm
sen de mi var kanama canım?
bize neye seviniyorsun,ay valla anlayamadım mesajını,hamilelikte iyice geriledi zekam yani:kedi:?

bol bol haftalardasınız diyemasallah allah nazarlardan korusun sizleri tatlım ben sanki bebeklerimi kaybedicem gibi geliyo doktorum cok erken dönemdesin olucakkanaman diye ama korkuyorum yinede

bol bol haftalardasınız diyemasallah allah nazarlardan korusun sizleri tatlım ben sanki bebeklerimi kaybedicem gibi geliyo doktorum cok erken dönemdesin olucakkanaman diye ama korkuyorum yinede

sakın canım sakın,hep rahat ol,hep sakin kal lütfen,
dün tedaviyle ikiz bekleyen bir akrabamla konuştum,aman ne pipiriki ne pipirik,ben anlattıkça dedi ya sen ne rahatsın,ben kesinlikle kendimi rahatlatamıyorum..
Olur mu öyle şey yaa,onlar artık bizimle beraberler,bundan daha güzel bişey olur muu,neye takıyorsunuz kafanızı dimi?
İnan ne kadar rahat olursan o kadar sorunsuz oluyor ben buna inanıyorumm..

evet canım benım,,2007 temmuzda doğum yaptım,,,bursa uludag unıversıtesınde enfeksıyondan kaybettım...sonrada karantına altına alındı bebek yogun bakım unıtesı....bır kız, bır oglan,,,

hatırladım canım,tekrar hatırlatmak istemezdim kusura bakma,bu sefer daha uzun sürecek inşallah,
iki kızımız var dimi,onu da hatırladım bak,bizim de iki kız teyzesii:lepi:

evet haklısın insallah canım iste ne bilim kanama olayı bana cok değisik geldi yani hep kesilicem derken simdi rengine sevinir oldum yok az yok cok bu biraz yıprattı galiba toparlanıcam tabi hersey olacaına varır hersey güzel olur insallah

güzel düşünelim,herşey çok güzel olsun,,,,benim gibi korkuları olan annelere bol bol müzik tavsiye ederim,komsularımda kafa bi açıyorum müziği ohhhhhh.....:teytey:

ya alfa feta protein ölçtümrüpte değerini bilen yokmu.meak ettim netten baktım ama bişi anlamadım
Canım valla bu bahsettiğin yeni moda bişey galibe,ben atlattım,hiç bilmiyorumm:sm_confused:
olur canım herşey olur,yani hamileyiz sonuçta,normal bir durumda değiliz,
bak mesela vücut dışardan mikroskobik bir bakteri yada bu tarz bir yabancı maddeyi bile hemen dışlar yada absorbe eder,ama hamileliği nasıl algılıyor bak,sonuçta tepki vermesi çok doğal değil mi mantıken..
İlerde yerleri genişledikçe kasılmaların olucak,normaldir,ellerin ayakalrın şişebilir normaldir,bazı tetkiklerin normal odluğu sürece herşey olağan boşver..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…