Arkadaşlar ikiz hamilelik dönemi nasıl geçiyor?

kevsercım hosgeldın senı unuturmuyum askolsun,,ama bu kk yı ogrenıcem ınsallah,,,sen nerden nasıl yazdın yahu..tesaduf gordum...

slm kıslar. maşallah hepiniz ne kadar gençsiniz en kartınız benim sanırsam. ben 32 yaşındayım..

çekirge canım ImageShack® - Image Hosting sitesine giriyorsun. browse diyorsun. pcden fotonu seçiyorsun. boyut olarak 320x340 ı seçiyorsun yanına tick atıyorsun start upload diyorsun. sonra sana linkler verilcek ilk başta yazan direc-kt linkti sanırsam onu kopyalıyorsun. burda mesaj yazdığımız kısımda dağ resmi gibi bişey olan yere grafik ekleye yani tıklıyorsun. linki oraya yapıştırıyorsun. ve tamam diyorsun. bu kadar:))

kızlar en sonunda bende resmimizi koymayı becerebildim wavy cim sağolsun....birz büyük oldu ama kusura bakmayın ılk denemem

günaydın şekerleeer

kapıları ben açıyım dedim bu sabah hiö uyuyamadımda zaten heyecandan annemler gelicek nası heyecanlıyım nası anlatamam :teytey: :teytey: Allahım herkesi sevdiklerine kavuştursuun.. evleri toparladım şimdide hamur yaptım bişeyler yapıyım elimden geldiğince bakalım eski ben gibi becerebilicekmiyim :kedi:

wavy cimm hiç dert etme aynıyız canım nerdeyse demekki neymiş sen değilmişsin en yaşlısı topiğin aman boşver ruhumuz genç biizim hem ikiz doğurunca gençleşicez dimi şekerciiim :teytey:

günaydın canlarrr,
dırımkızı canım benim beni kimse merak etmiyor demişsin,gelince de ayrılırken de güzel güzel yazıyorsun ya bize şunu yaptım,bunu yapmaya gidiyorum diye,senden haberimiz oluyor canım benimisonra bizim gibi rahat hamiş değilsin ki,rahat rahat giresin,yavrularını besleyip büyütüp ev işlerini yapıp yine çok iyi takılıyorsun bize,maşallah sana canımmm
bu arada ben de 26 yaşındayım,gençmiyim hı hı hızemuszemuskaydirigubbakcemile3
wavycim yine anlattın şu foto işini senin sayende topiğimiz bir göbş sahibi daha oldukaydirigubbakcemile3
çekirgem harikasınn
ismini telaffuz etmediğim mesajlarını tek tek okuduğum tüm topik annelerimi ve yavru yeğenlerimi öpüyorumma.s.

pamuğum hadi Allah kavuştursuun canııım,annen nerden geliyor?
fekat anan gelince sen bizi unutursun gaaarii:umursamaz:

canlarım bebişlerim cinsiyeti belli oldu bir kız,bir erkek.200 gramlarmış.erkek bir hafta daha büyük kızımdan.bide 4lü test yaptırdık haftaya cuma belli olcak.rahim kapalı dedi bi açılma yok bir ay felan erken doğum olmaz büyük ihtimalle dedi

çünkü bu aralar tüp bebekte erken açılma riski olabiliyormuşta bu haftalarda şimdilik iyi dedi.ayaklarım çok şişiyor ona yapıcak bişi yok dedi.24.haftaya kadar çalışalım bişi olmazsa sonra rapor vericem dedi tansiyonum azcık yüksek ama iyot gerekli olduğu için sakın tuzu tamamen keseyim deme dedi.

Canıııım maşallah bebeklerine,hayırlı uğurlu olsunlarr
sağlıkla doğsunlar inşallahhhopuyorumnanaktan
bak tüm endişelerin yersiz çıktı,hep konuştuğumuz gibi bazı şeyler gebelikte normal seyreden cinsten şeyler genelde..
Rahat olll,keyfine bak canıma.s.

çok sağol canım çok teşekürler.gerçektende azcık içim rahatladı valla.hayırlısıyla sağlıkla gelir inşallah hepimizin bebekleri

pamuğum hadi Allah kavuştursuun canııım,annen nerden geliyor?
fekat anan gelince sen bizi unutursun gaaarii:umursamaz:

çok saol Hymarry cimmm saatler kaldı hayırlısıyla :) annem konyadan geliyor yok be canım ne unutucam cumartesi dönecekler geri yiğenim gelinimiz annem gelicek 3 gün bişey çabucak geçicek eminim bu arada acayip yoruldum sanki :) senin annen hep yanında canım ne güzel Allah eksikliğini göstermesin hiçç.. bu arada yaşında süper hiçççç kıskanmadım hıhhh :dilcikar: şaka şaka çıtırsın sende apppla de bana oldumu :roflol: ay yok töbee buda şakaydı şekerim :1hug:

canım ne güzel maşallah .. aradaki bendede var 1 haftayı geçmesse bişey olamz dediler biizmde baştan beridir var fark ama kapanıyor artık yavaş yavaş.. hadi gözün aydın erken doğumda yokmuş hayırlı bi şekilde gelsin yavruların inşallah şekeriiim

hayırrr galiba benim en kartınızz mafoldumben mafoldumben mafoldumben senağlama

kızlarr pamuğum canbebek süpersiniz vallaaa.s.,
kart ne demek yaaa,kadının kartı mı olurmuş
ben de ksımet olursa ilerleyen yaşımda muhakkak yeniden anne olmak istiyorumm inşallahopuyorumnanaktan,
pamuğum hadi bakalım,misafir hem çok güzel oluyor,hem şu zamanda biraz da zor,ama içinde annen oldu mu korkma,hiç kıyamayıp kaldırmıycak bile seni yerinden,kurban olsunlar onlara,Allah başımızdan eksik etmesiiinn:Saruboceq:

inşallah canım,inşallahhh
dörtlü test dediğin ayrıntılı ultrason değil mi canım?
yani ikiz gebeliklerde bu işleri kan testine bakarak yapmıyorlar çünkü..
21-24.haftalar arasında yapılan bir ayrıntılı usg bu,ben 23+4 te yaptırmıştım..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…