Arkadaşlar ikiz hamilelik dönemi nasıl geçiyor?

kızlar hayırlı kandıller.............rabbım kolaylık versın tummmmmmm hamılşlere................dualarımızı makbul eylesın ınşşşşşşşşşşşş

sağol cnm benim seninde

herkesin kandili mübarek olsunnn

masallah allah uzun ömürler versin yavrularına ayrıca enerjıne hayran kaldıımmm sanada masallahhhhh

sağol tatlım valla ben bile kendime şaşıyorum lohusayken ağlıyordum ben bu çocuklara bakamayacam sanırım nasıl yapacam diye zamanla herşey yerine oturdu çok şükürrr

kız hymayr naptın kız...............dırımkızını yenıden hamışl yaptın...........azcık buyutsıun...........bu canavarlardan oburlere sıra gelmıcekkkkkkkkkkkopuyorumnanaktan

bizi uyuttt ağlamaları balkonu inlettiiği için çabuk döndüm alişi salladım anakucağında şimdi ömüşde sıra ......uyumak istediklerinde bas bassss bağrıyolar yaaaaa

lavoba klozet yatak odası çocukların odası tamam eğer ömerde uyursa bulaşıkları makinadan alıp yerleştireceğim sonrada duş alacammmm

hymarry cnm bana yakışır dimi bir ikiz daha hemde kızzzzzz çok seviyorum kızlarııı çokkkkk
ama maddi imkanlar ve evimin küçük olması bu hayalimi erteletiyor yoksa seneye bir ikiz daha olabilir neden olmasın kalabalık aile olalım....

elmuallim demek ben efam kraliçesi değilmişim sende ölesin heee süpürrrrrrrrrrrrr

yaa canbebekmi bi nickli arkadaşımız yazmış sen başaksın dimi diye yanlış hatırlamıyorsam evet başağım 1 eylülll sonbaharın ilk günü buyüzden ben birsenim rahmetli dedem koymuş adımı
çok severim sonbaharı melankoliğim birazda bana aşkı anlatıyor sarı yapraklar hüznüü
romantik bir bayenim canımmmm hehehe

canlar BERAT KANDİLİNİZ MÜBAREK OLSUN..tüm dualarınız inşallah kabul olsun :Saruboceq:

SELAM BURCINCIM

kendı sayfanda gorusmustuk, daha ıyı olmana sevındım,,,sabret arkadasım gececek onların kıpırtılarını hıssetmeye basladınmı hele oooooo....bu arada 2 bursalı olduk

inşallah canım enim yaa..Allah o günleri de göstersin..İnşallah sağlıkla kucağıma geldikleri günleri de göstersin :Saruboceq:

burcincimi
çekirgeler
kızlar sizi ilk sayfamızdaki topiğe ekledim miii?
Bana bilgilerinizi yazsanıza eklemediysek ekleyelim..

canım ben bilgilerimi yazmıştım ama unuttun galiba ( olsun tekrar yazayım..
adım : Burçin
gonal f iğne + ovitrelle çatlatma iğnesi kullanarak doğal yolla hamile kaldım
doktorumun hesapladığı son adet tarihim 28 Mayıs
Bursalıyım
herşey yolunda giderse 3 Mart 2010 da 40. haftamda gelecek minişlerim
:Saruboceq:

ne büyük sevinç allah ayırmasın canım.... ben bizimkilerle aynı şehirde oturuyorum... bizimkilerinde ilk torunları olacak... bu bebekleri okadar çok istemişlerdiki..... allahım bozmaz inşallah.... :Saruboceq:

canım seni çok iyi anlıyorum..kayınvalidemle kayınpederimin de annemle babamın da ilk torunları olacak kısmetse benim akide şekerlerim de..onlar da en az benim kadar heyecanlılar..Allah bebeklerimize de eşlerimize de anne babalarımıza da sağlık sıhhat versin inşallah :Saruboceq:

kızlar yaşlarınız kaç? merak ettim....

canım ben 1982 doğumluyum.yani dolu dolu 27 yaşındayım,kısmetse 28 yaşında anne olacağım :Saruboceq:

2 bursalı mı, heyooo beni unutmayın.....:kedi::kedi:

unutur muyuz canım olur mu hiç öyle şey opuyorumnanaktan

ben de çok istiyorum bir kız bir erkek ama önce sağlık tabi ki..Rüyamda doktorumuz "biri erkek ama diğerini göremiyorum" dedi..bakalım kısmet..hem bebeklerinin cinsiyetine hem de herşeyin yolunda olmasına çok sevindim canım..sağlıkla gelsinler inşallah :Saruboceq:

tabi tuzu tamamen kesmemek gerekiyordur mutlaka ama şöyle bişey söyliyim..ben 2,5 sene öncesine kadar hipertrioid ve trioidid(fazla iyotun neden olduğu tiroid bezi iltihaplanması,iyot zehirlenmesi de deniyor.) tedavisi görmüştüm ve şimdi hamilelikte tekrarladı Allah korusun bebeklerimin de guatrlı doğma riski vardı o yüzden ilaç kullanmaya başladım ve iyotsuz,sodyumu azaltılmış tuz aldım..onları kullanıyorum..demek istediğim şu: hepimiz kendi özel durumlarımıza göre ve doktorlarımızın sözlerini dinleyerek hareket etmeliyiz..kesin şu yasak ya da bu tüketilmeli diye düşünmeyelim..herkese sağlıklı gebelikler,sağlıklı doğumlar ve sağlıklı bebişler diliyorum.. :Saruboceq:

benimde yarın doğum günüm 26 olcam arkadaşlar

şimdiden doğumgünün kutlu olsun tatlım..sağlıklı bebişli yaşlar dilerim opuyorumnanaktan

günaydın kızlar yaaaaaaaaaa bende sabah kalktım yine lekeler kanama valla okuyunca seviniyorum size doktor normal diyo ama bi tadını cıkaramadım daha hamileliimin yaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

canım üzülme,isyan etme ben 13 temmuzdan beri yatıyorum bu kanamalar lekelenmeler yüzünden..sakın moralini bozma herşey bebeklerimiz için..biz ikiz adayları olarak seçilmiş kişileriz böyle düşün ve bebeklerin için ne yapılması gerekiyorsa harfiyen yap ötesi Allah'tan.. :Saruboceq:

çok haklısın tatlım ben de aynı durumdayım ve yatıp dinleniyorum..artık çok çok çok azaldığı için çok bunalınca 1 saat hava almak için dışarı çıkmama izin verdi dotorum ama ona bile cesaret edemiyorum..Allah yardımcımız olsun :Saruboceq:

kızlar hayırlı kandıller.............rabbım kolaylık versın tummmmmmm hamılşlere................dualarımızı makbul eylesın ınşşşşşşşşşşşş

AMİN CANIM İNŞALLAH..BEN DE HERKESİN KANDİLİNİ KUTLUYORUM..ALLAH HEPİMİZİN GÖNLÜNE GÖRE VERSİN İNŞALLAH :Saruboceq:

tekrar yazayım dedim içime sinmedi :ecrin_bebek:
nick:burcinn
SAT:28 Mayıs
hamile kalma yöntemi:gonal f iğne + ovitrelle çatlatma iğnesi kullanarak doğal yolla
muhtemel doğum tarihi:3 Mart 2010 - 40. hafta
bebişlerin cinsiyetleri:henüz belli değil
bulunduğunuz şehir:Bursa

:Saruboceq: :Saruboceq: :Saruboceq: :Saruboceq: :Saruboceq:

oyyyy misafirler geliyorrr ama duşa giremedim beee alişşş vızıldadııııı

günaydın kızlarrrrrrrrrrrrr zemuszemus

bu arada herkesin kandili mübarek duaları kabul olsun...
:Saruboceq:

hymarry canım medikalin fiyatlarını vereyimde gözlerin açılsın azıcık..
zorunlu sezeryan ssk 2750
ikinci bebek farkı 300 tl.
suit oda farkı ..450tl
ya işte böyle.. uçmuş bunlar uçmuşşşşş

egeli canım hoş geldin. dr randevun nasıldı? sen geldin ben kaçıyom gibi olacak ama belim ağrıdı azcık uzanıcam.. gözüm sizde ama:))

canım randevum yarındı ama iptal oldu dr um şehir dışındaymış o yüsden pazartesiye kaldııı ölee işteee,,bende yeni uyandımm,,bebişlerimin karnını doyurucam teyzesiiii... opuyorumnanaktan

enee biz niye dün sanıyorduk. o zaman hesap ver bakem dün nerdeydin.kaydirigubbakcemileoyyşş yirim onları bennn doyur anneleri doyuropuyorumnanaktan

enee biz niye dün sanıyorduk. o zaman hesap ver bakem dün nerdeydin.kaydirigubbakcemileoyyşş yirim onları bennn doyur anneleri doyuropuyorumnanaktan

dün kayınvaldemmm geldi çat kapı vee eşim gelince gitii o yüsden pc nin başına geçemedimmm vallaaa :CüvCüv:

merhaba kızlar....ben daha 2 aylık hamıleyım gobegım kocaman sızdede boyle olmusmuydu...

ya kızlar yine bişi sorucam sizlere,,benim bu tam karnımın üst kısmı yani göğsümün hemen altıı,,orası varyaaa sanki bişi batiomuş gibi acaip acıyoooo nie bilmiom dr uma gidincede sorucam ama varmı aranızda böle bişi yaşayan... :uhm:

bıde bana mıde bulantısı ıcın doktor zofran verdı...cok mıdem bulanıyo ıcıyorum ama korkuyorum da bebıslerıme bısey olurmu dıye...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…