Arkadaşlar ikiz hamilelik dönemi nasıl geçiyor?

canım benimmm yolculuk inanılmaz yorucuydu yarım satte bir durarrak geldik zaten 3 saatlik yolu 6 saatte tamammladık.bebeişlerime gelinceee dr um herşey yolunda gayet ii dedi maşşallah gelişimleri tek çocuk gelişimi gibiymiş..bende ideal kilo alıyomuşum çok sevindim..rahim ağzını ölçtü herhangi bi sorun yok..artık evden dılşarı çıkıp gezmeler biticek dedi sadece ona biraz canım sıkıldı...ikiz gebelik adı üstünde tehlikeli riskli gebelik dedi herşey ii hoş güsel ama banda herşey değişebilio bu gebelikte onun için artık çok daha dikkaktli olmalısın dedi..bölee işteee opuyorumnanaktan

sen nasılsın bakalım minişlerin nasıl zemuszemus

Canım o zaman burada kıdemli sen olacaksın,arkadan taze gebeler gelecek.Nasılsın tatlım bir sıkıntın yok değil mi?

canım çok sukur ıyıyım ...........ınş bıdaha olmaz herkes ıyı olur ınş.............evet dedığın gıbı kısmet ınş benden sonra gelenlerle mıuhabbet etcem ılerde ama yok öle gıtmek...........uyutup gırersınız arasıra..................sızsız olmaz ınş sağlıkla gelsınlerde guzekl guzel yazışırız............

herkese merhaba
bende yazmıyordum bu aralar. okuduğum kadrıyla herkes iyi.
benim kontrolüm yarın ve 50 gr lık şeker testi yapılacak.
tecrübeli olanlar 50 grlık ta bir defa mı kan alıyorlar? bilen varmı?

Çok sevindim,teyzesi yesin ısırsın onların popolarını.Maşallah,maşallah Cinsiyetlerinde değişiklik yok belli ki.Seninle aynıyız ya benim kontrol ağustosun 4 ünde.Şimdi boyları ve kiloları kaç olmuş seninkilerin.Hissetmeye başladın mı hareketlerini?
Bizde iyiyiz teyzesi ama babamızı çok özledik çok:gitme:
mafoldumben:çok üzgünüm:

Herkese selam
Mutlu huzurlu günler geçirmeniz dileğiyle.

günaydın kızlarr :))) nihayet evimdeyimmm :)) dün izmirdeydik kontrol için..bebişlerim gayet ii bıcır bıcırlar içerdeee :)) ama yolculuk çok yordu neyseki izmir defteri kapandı bidaha gitmiycez...

herkese merhaba

Ya birsürü mesaj yazdım herkese tek tek gitmedi,bazen sistem böye yapıyor deli oluyorum ama yaaaklava:
Herkese selamm

al benden de o kadar,akşama misafirim var,süpürüp silmem lazım,kalkamıyorum..

herkese merhaba

ceny cim bende bir açlık aldılar,bir saat sonra da açlık,
ama bazen duyuyorum ki,üç defa falan alana yerler varmış yuh yanii,,
inşallah senin sonucun iyi çıkar canımm

canbebek canım çok geçmiş olsun
şimdi kafama takılan ilk şey şu oldu,
benim eşim de diş hekimi,asla hamilelere narkozla iş yapmaz,benim bir dişimin üst tarafına iğnesiz dolgu yaptı,öldüm,doğumdan sonraya bıraktık,
sonra o ne biçim bir dişçiymiş ki,kanal tedavisinden sonra dişin ağrıyor,kanal tedavisi demek ordaki sinirlerin hepisnin temzilenmesi ve artık dişin hissiz bir hale gelmesi demektir.Kanal tedavili dişlere senler sonra bile iğnesiz narkozsuz dolgu yapılabilir.Ki senin arkasından başlıyor ağrımaya,
o da yetmedi,tekrar gidiyorsun,narkoz alıyorsun ve bu sefer de dişi çekemiyor.Allahım yaaklava:
ben söyleyecek birşey bulamıyorum,çok geçmiş olsun canım..

inşallah hymarry
babam şeker hastası onun için risk grubundayım

anladım canım,o zaman keşke direk 100lük verseydi doktorun,çünkü 50lik ler yüksek çıkabiliyor,sonra tekrar 100 lük veriyorlar.Benim de öyle oldu,doktorum 100lükle tekrarla dedi,yarın yapıcaz bakalım kısmetse..
İnşallah sorunsuz olur..

kızlar var ya bebekler acaip hareket eidyorlar,karnımda oynadıkları yere kumandayı koyuyorum mesela,kumanda karnımdan düşüyorkaydirigubbakcemile3
Şimdi de o karnımın üzerinden hareketlerini kameraya çekicezkaydirigubbakcemile3

kızlar hafta sonu sünnet mevlüdümüz olacak evi baştan aşağı bi temizletmemiz lazım okmeydanı civarına gelecek bildiğiniz birisi varmı güvenebileceğimiz

şeker yüklemesinde benden 4 kan ve 3 idrra aldılar 2.5 saat içinde... allahtan normal çıktı

salon temizlendi tüller yıkandı camı silindi orası bitti
bakmayın salon dediğime evim çatı katı bir oda kadar salonum camımda küçük ve içeride hehehe
ama dağınıklık öle çokki bi saat oda topladık ...yatak odamda bitti .....şimdi çocukların odasının camını silecem annemde mutfakda uykusu şirinim ömerim uyuyor
yaramaz şirin aliş kalktıı onlar müsade ettiği kadar ben temizlik yapacam

[/URL][/IMG]

yaramaz şirin alişşş

[/URL][/IMG]uykucu şirin ömerr

merhaba teyzoşlarımmm

hahahaa süperler annesi yaaaa,maşallah binlerce kezz
inşallah bizim de kucağımıza almak nasip olucak mı acabaa?

moralim cok bozuk kızlar

bugun de kalp atıslarını alamadık benim bebeklerin 7+3 olduk oysa

kuzenim dr aradım anlattım iki tane oldugu icin geç canlanabilir dedi, belkide moral vermek icin

ne dusunecegimi ne diyecegimi sasirdim.. yarın da baska bir dr a daha gidecegim docent e

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…