Arkadaşlar ikiz hamilelik dönemi nasıl geçiyor?

hımmm anladım tatlısım ayyy bende sezeryandan tırsıyom yaaa ben komple bayıltırcam kendmi anam zaten epitural olursa aneztesi yarım verseler bile ben heyecandan bayılırım komple :1shok:

bu konuda senle aynı fikirdeyim panikler bayılırım diye düşünüyorum açıkcası o kadar cesaretim yok benim :bbo:

:roflol::roflol: Allah iyilğinizi versin güldürdünüz beni yalnız yalnız..
Manyak gibi Bergenin 2Sen affetsen ben affetmem" şarkısını dinliyorum,sıcaktan kafayı yedim iyice,kızlar diycekler ne lan buukafamçokkarıştı kaydirigubbakcemile3

ayyyy acaba nasıl olucaz dogdukları zaman yaa buraya yazı yazmayı bırak bilgisayarı önünden dahi gecemicez ne yaparsak simdi yapak bence

ben açıkçası bebekler doğunca kaldırmayı düşünüyorum bu neti,wirelessi..

iyi yaparsın vallahi bizim gibi oynak analar olunca kurt kaynar 5 dk bi bakalım hele ne olmus ne haberler var sahsen ben bakarım yanee

iyi yaparsın vallahi bizim gibi oynak analar olunca kurt kaynar 5 dk bi bakalım hele ne olmus ne haberler var sahsen ben bakarım yanee

yani ben de kendime güvenmiyorum açıkçası bu bir,
ikincisi evde bir bilgisayar oldumu,çocuklar erkenden onunla tnaışıp erkenden manyak olucaklar,ne kadar geç tanışırlarsa o kadar iyi olur diye düşünüyorum..
Yani her halukarda ailenin selameti için bunu yapmaya niyetliyimkaydirigubbakcemile3

ne oluyoooooooooooo yaaaaaaaaaaaaaa
yok öle doğuruca bızı bırakmak yok buraya gırıp yıne tecrubelerınızı yazcanız.............yalnız bırakıp kacacnız dımı.................evınızı bulırum ona gıore.................ben en arkalardayım yalnızmı kalcam.............hem o veletler bılgısayar cağı çocugu olcekler ne yaparsanız yapın.............hehe....................doğuralım kacalım dıyonuz demı...................hymary..................

günaydınlar kim nereye kaçıyormuşş neden kaçıyorr kzılar ben çocukların odasındayım bütün gün laptopla hamişkende hep yanımdaydı bişeycik olmadı

ama büyüsünler kalkacak öle hemen pc delisi çocuklar olmasınlar kardeş kardeş oyansınlar pcde oyun oynayacaklarına misket oynasınlar ....

bugün annem şuanda hatta geldi geliyor temizlik yapılacak ben anneme gidecem 3 hafta orada kalacam eşim seyhate gidecek kızlar o yüzden bugün çok fazla yokum aranızda annem kızmasın pc de görünce beni

dırımkızı sana kolay gelsın..............ohh gıt anene gez valla bebışlerle.................ya baksana öle dıyolar yok daha doğumdan sonra gırmıcekler kaldırcaklarmış....................burda kuçuk hamışklerı yalnız bırakcaklar.................onlara soylendımde azcıkın.............ıyı bak bebışlere

günaydın arkadaşlar.......

20 gündür bir diş problemi çekiyorum sormayın.... ilk dişimin ağırdığı gece diş hastanesine gittik acil... apse yapmış dr umun kontrolunde antibiyotik kullandım. antibiyotik bitti, gittik hemen çekmeyelim dişi kurtarabiliriz dediler kanal tedavisi yapıldı.... tabi bunlar he kendi dr umun onayıyla oldu.... bu arada kanal tedavsi yapılan diş kapanınca 2 gün süreyle çok şiddetli tekrar ağırmaya başladı... tekrar gittik dr.... diş tekrar apse tapmış.... lütfen artık çekin bu dişi dedim.... antibiyotik kullanman lazım dediler..... bu arada deliriyorum.... neyse tekrar antibiyotik kullandım gittim nihayetinde çektiler..... ama ne çekmek diş kırıldı.. kök içeride kaldı....kökü ikiye böldü... bir türlü çıkmıyor.... deli oldum... tam yarım saat sonra kökler çıktı ama ben öldüm mahvoldum.... çenem yerinden çıkacak sandım.... bugün dişin çekildiği 3. gün ve ağrı kesicilrle duruyorum... içmezsem kulağıma kadar vuruyor ağrısı.... tam 20 gündür diş ağrısı çekiyorum.... ya diş çekildikten sonra bu ağrı normalmidir arkadaşlar? bendekide ne şans yani... ödüm kopuyor bunca ilaca karşın bebişlere bişey olacak diye... ama dr uma sormadan hiç birşey yapmıyorum... sizce tekrar gideyimmi dr a ne dersiniz....

canbebek gecmış ols ya.................ben hamıle kalmadan bıay once cektırmıştım oldum adeta yırmılıktı mahvettı benım bıray surdu ağrısı dıkışte atmıştı doktır normal ancak ıyılesıyo denmıştı ..........bence ağrın normal ınş uzun surmez ınş gecer zordur dışağrısı....................ılacları doktorun ızın verdıyse sorun olmaz cnım............artyık buyumuş ılk uçay tehlıkelı bılıyorum acıl sıfalar..............

canbebek geçmiş olsunn..benimde bir gece ağrıdı sabah geçmiştiii sabaha kadar uyuyamıyorsun bilirim

sağolun arkadaşlar.... ben aslında bide tedaviden önce bütün dişlerimi kontrolden geçirmiştim.... bide baktırmasaydım kimbilir neler olacaktı.... bu bebişler valla kemiriyor içimizi.... ama helal olsun onlara herşeyim.... napalım katlanıcam demekki biraz daha...

Ay çok pis bir ağrıdır o geçmiş olsun.Bence ağrın normaldir canım ama sen aklında soru işareti bırakmamak için git tabi ki doktoruna.Oldukça derin köklü bir dişmiş demek ki.Benim dişleriminde kökleri çok derinde.öyle ki sinüs boşluklarımdaymış.Dişimin çekilmesiyle burnumdan kan gelmeye başlamıştı.Nefes almak zor olmuştu.Çünkü sinüs boşluğum yüzünden ,her yerden hava geliyordu.kaydirigubbakcemile3.Tekrar geçmiş olsun.Bu arada gebelik planlayan arkadaşlara da şunu önerelim.Gebelik öncesi mutlaka diş hekimine gözüküp kontrolden geçsinler.

Canım o zaman burada kıdemli sen olacaksın,arkadan taze gebeler gelecek.Nasılsın tatlım bir sıkıntın yok değil mi?

günaydın kızlarr :))) nihayet evimdeyimmm :)) dün izmirdeydik kontrol için..bebişlerim gayet ii bıcır bıcırlar içerdeee :)) ama yolculuk çok yordu neyseki izmir defteri kapandı bidaha gitmiycez...

günaydın kızlarr :))) nihayet evimdeyimmm :)) dün izmirdeydik kontrol için..bebişlerim gayet ii bıcır bıcırlar içerdeee :)) ama yolculuk çok yordu neyseki izmir defteri kapandı bidaha gitmiycez...

Dün bende giremedim annemdeyim ya akraba günümüz vardı.Aklım sendeydi nasıl geçti yolculuğu diye.Belin yormadı dim.O yastık işe yaramıştır umarım.kaydirigubbakcemile3.Çok sevindim İzmir dosyasını kapatmana Anlat doktor ne dedi.?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…