Arkadaşlar ikiz hamilelik dönemi nasıl geçiyor?

kızlar benim doğum mecburi sezeryan olacakmış. Geçen haftaki doktor kontrolümde kesinleşti. Ama epiduralden korkuyorum ben siz ne düşünüyorsunuz?

kızlar benim doğum mecburi sezeryan olacakmış. Geçen haftaki doktor kontrolümde kesinleşti. Ama epiduralden korkuyorum ben siz ne düşünüyorsunuz?

maşallah canım epey ilerlemişsiniz hayırlısıyla al bebeklerini kucağüına bizede hayırlı haberlerini bildir..

epidural hakkında herkezin fikr
i başka başka memnun olanlar daha fazla son zamnlarda. yeni çıktığı dönemlerde sanırım biraz sorunlu olmuş sonradan rahatsızlıklar belirmiş olanlarda ama sanırım epidural olmak için çok cesaretli sakin olmak lazım .. hayırlısı artık ..

epidural için gerçekten cesaretli olmak lazımmış. acı hissedeceğimden falan korkmuyorum tek korkum orada masada beni keserlerken ve bebeklerimi çıkarırlarken aksi giden birşey olursa ve ben bunları duyarsam vs vs... doğum zamanına yaklaşık 3 haftam kaldı. tabi bir süpriz yapmazsa kızlarım bu kadar beklediler inşallah biras daha beklerler...

hayırlısıyla beklerler inşallah .. evet zaten bütün korkumuz bebeklerimizin sağlığı çekeceğim acı üzmüyor beni bebeklerime bişey olursa düşüncesi korkutuyor. her ne kadar pozitif olmaya çalışsakta beynimizin bi yerlerine yerleşmiş. ama inşallah hiç bi olumsuzluk olmayacak bi çırpıda epiduralde olsa anestezide olsa doğacak miniklerimiz sağlıkla..

canım kaç haftalık hamilesin ben ilk aylarda yasamıstım şimdi sorun yok
kızlar şeker yüklemeniz ne zmana yapılıcak

bebiş kız senin 99 gün gözüküyoda doguma benimki neden 87 acep
yaptırcam yaaa offf offff sıcak ya tavuk gibi pinekliyom anca bakalım

canım benim 40 haftadan hesaplanmış sanırım.. benimkini buradaki dr.günay diye bir arkadaş yapmıştı sağolsun.. benim hedef 36 hafta 29 eylül gibi..yani son 71 günnnnnnnnnnnnnnnnnnnn

kızlar dua edın.......... benım gene kanamam var dualarınızı........... eksik etmeyin...........arkadaslar...........................

canım rabbım yardımcın ols ınş bısey olmaz canım dua ıle..................

olmuyo allah yardımcın olsun canım yat dinlen bol bol ayaga cok kalkma benimde olmustu baslarda kanamam allha emanet ol canım

Canım burda ikiz anneleri neredeyse hep zorunlu sezaryen olucaklar be ben de kısmetse kesinlikle epidural düşünüyorumm.
Veee epidurale kesinlikle öyle bakmıyorum canım ben.Yani öyle ki,hakkaten iyi düşünmek lazım,onların ilk ağlamalarını duymak,o dünyaya geldikleri ilk halleriyle görmek yıkanıp paklanıp uyandıktan sonra kucağıma verilmesinden çok daha kıymetli geliyor bana.Herkesin duygularına saygım sonsuz fakat ben bebeklerimi kesinlikle gözlerim açık karşılamak istiyoruummopuyorumnanaktan
hamilelikte gaz problemi yaşıyan varmı
Canım gaz sorunu angelin söylediği gibi ilk haftalar oluyor.
Sana doktor tavsiyeli kesin çözüm:Rezene+Papatya çayı,ama hazır değilikatardan alınıp demeleme usulü olcak,bana dua edersinyerimseniben
canım kaç haftalık hamilesin ben ilk aylarda yasamıstım şimdi sorun yok
kızlar şeker yüklemeniz ne zmana yapılıcak
Canım şeker yüklemesi 24-26.haftalar arasında yapılması uygundurr,ben 50 lik yaptırdım,sını 140 tı bende 137 çıktı diye doktorum 100lükle dene tekrar dedi,ben de gidip onu yaptırmaya üşeniyorum sen gibi.Ama 23 ünde aşı için gidicem,ozaman gitmişken yaptırırm artık

hymarr sen nereye yaptırcan ki ne aşısı vurunucan

Canım 30 hazşranmıydı neydi tetanos aşısı olmaya gittim sağlıkocağına,beni bu ayın 23ünde tekrar çağırdılar,bir de kart yaptılar,aşı kartı sanırım.Yeni bir aşı sanırım,ama ne olduğunu tam bilmiyorum açıkçası..
Kamu sağlığı var burda onlara yaptırmıştım,sağlık ocağıyla yanyana,önce şekerimi verir sonra aşıya geçerim diyorum canım..

hımmm anladım tatlısım ayyy bende sezeryandan tırsıyom yaaa ben komple bayıltırcam kendmi anam zaten epitural olursa aneztesi yarım verseler bile ben heyecandan bayılırım komple :1shok:

hımmm anladım tatlısım ayyy bende sezeryandan tırsıyom yaaa ben komple bayıltırcam kendmi anam zaten epitural olursa aneztesi yarım verseler bile ben heyecandan bayılırım komple :1shok:

bu konuda senle aynı fikirdeyim panikler bayılırım diye düşünüyorum açıkcası o kadar cesaretim yok benim :bbo:

ayyyy acaba nasıl olucaz dogdukları zaman yaa buraya yazı yazmayı bırak bilgisayarı önünden dahi gecemicez ne yaparsak simdi yapak bence

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…