Arkadaşlar ikiz hamilelik dönemi nasıl geçiyor?

merhaba kızlar bende yeni geldim hastaneden... bugün şeker ölçümüm yapıldı allahtan 50 gr glukozla atlattım.iyi çıktı..buraya kadar herşey çok normal. drun odasına gittik.. hadi bakalımdedi bu hafta kültür simer testimizide alalım bu arada rahimağzı uzunluğunada bakalımdedi.. ben çok korkuyorum açıp o sandalyeye yatmaktannnn veeee korka korkada olsa alındı fakat o aleti oaradn çıkarırken kanamam olduuu.rahim hassasmışş.. tabii ben dryre güveniyorum ama bunu kendime anlatamıyorum. allahtan kanama fazla olmadı.sonra ult. bakıldı paşalarıma biri 866 diğeri 800 gr olmuş.sonra ver elini hastane serum takıldı biraz sancım var diyeee..allahtan kanama ve ağrı kalmadııı..çok korktum amam

kız ben seni bugün Kadir Hasta gördüm,doğru muuuuCADIARZU

olmuyo o nasıl söz yaa,burda zaman zaman kanaması olan o kadar çok arkadş var kiiii,hepimiz sağlıkla kucağımıza alıcaz tabi ki bebeklerimizi,aksini düşünmen bile yanlış,pozitif ol canım benim yaa

kız ben seni bugün Kadir Hasta gördüm,doğru muuuuCADIARZU

evet kız niye gelmedinn aslında benimde içime doğduuusırnaşık şey
nerede karşılaştıkk.beyaz mı giymiştin evet hastane çıkıiı bebğin termometre ve bi,beron yıkama eksikti annemle onları aldık eksikti

çok geçmiş olsun bebiş istiyoruz .. ne güzle karşılaşmışsınız ohhhh tesadüfün bu kadarı dimi :teytey:

hymarry cim bende araştırıyorum işte nerde yapsma diye sizlere sorayım dedim ama senden başka cevap veren olmadı baksana :KK43:

bu arada sizler birbirinizi tanıyosunuz sanırım karşılaşmalar felan ben sonradan aranıza katıldığım içinmi geri kaldım hiç birinizi tanımıyorum :KK43:

hymarrryy sen nasıl oldun..
iyiyim canım,iyi oldum çok şükür,dikkat etmeye çalışıyorum işte,hepimiz etmeliyiz..
evet kız niye gelmedinn aslında benimde içime doğduuusırnaşık şey
nerede karşılaştıkk.beyaz mı giymiştin evet hastane çıkıiı bebğin termometre ve bi,beron yıkama eksikti annemle onları aldık eksikti
kız emin olamadım ki,ne deseydim bebeiş isyiyoruuuzzz,sen misiniz acabaakaydirigubbakcemile3
aziz bebeden çıkıyorudunuz galiba,yok ben siyah giymiştim,anaaa,demek senimişsin olaya bak
hymarry cim bende araştırıyorum işte nerde yapsma diye sizlere sorayım dedim ama senden başka cevap veren olmadı baksana :KK43:
bu arada sizler birbirinizi tanıyosunuz sanırım karşılaşmalar felan ben sonradan aranıza katıldığım içinmi geri kaldım hiç birinizi tanımıyorum :KK43:

canım muhabbet akıp geçiyor,bazen olabiliyor böyle,kişilerle alakalı değil,
canım ben Medikal de yapıcam işte,ama pek çok laternatif var,maddi manevi olanaklarına,evine ulaşıma göre falan..
Ben doktorum nerdeyse ordayım diyenlerden olduğum için orayı tercih ettim biraz da..
Sen ne düşünüyorsun?
Ya biz birbirimizi tanımıyoruz,bu bebiş istiyoruz yaramazı diğer topiğe göbişini felan koymuştu da,ay bu omu kii,falan oldum,eşim yanımdaydı,ona dedim ki "ay bu bebiş istiyoruzz" eşim dedi,ne var ya bizim bebişimiz daha ne istiyondelikafadulden:roflol:

hymary nasıl oldun canım................dıkkat ert hava cok sıcak................
bebış ıstıyoruz gecmış ols canım.............hasta olmayalım ınş kızlar

canım benimmm inşallah bir gün karşılaırızz.. hayal meyal hatırlıyorumm..bende seviye girdim geçen sormuştum hatırlarsan oyun halısını yine sorayım dedim 1 tane var 2. yok.. kraftın vardı oda güzeld eğildi.. bu arada aklıma sen geldin. demekki aynı saatlerde oradaymışız.. çok yaramazımm yaa..eşininde lafı süper yaa.

kızlar bısey soracam benım buyuk kanamamdan sonra hala kahverengi rengınde lekelenmeme oluyo bu sekılde olupta bebgini saglıkla kucagına alan varmıdr?ıyıce kafayı yedım valla artık

olmuyo canım benımde öle............normalmış............eskı kan onemlı değılmış bı muddet gelırmış..............takma ............ınş guzel olacak hersey.........bu kızlar doğursun arkakarından ınş bız .............hehe onların kıyafetlerınıde alırız kız nasılsa kuçulcekler ıyı fıkır demı.............ınş o gunlerı gorelım de

canım benimmm inşallah bir gün karşılaırızz.. hayal meyal hatırlıyorumm..bende seviye girdim geçen sormuştum hatırlarsan oyun halısını yine sorayım dedim 1 tane var 2. yok.. kraftın vardı oda güzeld eğildi.. bu arada aklıma sen geldin. demekki aynı saatlerde oradaymışız.. çok yaramazımm yaa..eşininde lafı süper yaa.

eşim nerden bilsin ben bebiş istiyoruz deyince adamkaydirigubbakcemile3
sevi de bende sordum valla,bi tane var dedi,birini gördün mü,orda vardı,sen zaten tek istemiyormuydun yaa
belki de biz girerken sen çıkıyordun,ben seni daha nerde görsem tanırım.Bu arada senin de Hastanen Medikal Park mıydı kiCADIARZU?

olmuyo canım benımde öle............normalmış............eskı kan onemlı değılmış bı muddet gelırmış..............takma ............ınş guzel olacak hersey.........bu kızlar doğursun arkakarından ınş bız .............hehe onların kıyafetlerınıde alırız kız nasılsa kuçulcekler ıyı fıkır demı.............ınş o gunlerı gorelım de

muallimim nasılsın canım,kız göz göre göre 11 haftaya deydin maşşalalhhh:nazar::nazar::nazar:

hymary ınş ya.............ama cook var daha ..............ınş rabbım hayr ıle tamamına erdırsın.............cumlemıze kolaylıklar versın

eşim nerden bilsin ben bebiş istiyoruz deyince adamkaydirigubbakcemile3
sevi de bende sordum valla,bi tane var dedi,birini gördün mü,orda vardı,sen zaten tek istemiyormuydun yaa
belki de biz girerken sen çıkıyordun,ben seni daha nerde görsem tanırım.Bu arada senin de Hastanen Medikal Park mıydı kiCADIARZU?
güzeldeğildi canım bana eskimişgibi geldi.. bana bizim buradaki fabrika satış söz verdi getirecek... umarım karşılaşırız..ben bankanın özel drna gidiyorum.. doğum bahçelievler medicanada olacak

X