Arkadaşlar ikiz hamilelik dönemi nasıl geçiyor?

arkadaşlar selam... nihayet evimi taşıdım ve tekrar döndüm.... ben 3gün önce bebeklerin ufakta olsa pıt pıt atışını hissediyordum ama acil zorlu bir diş operasyonu geçirdim ve bolca ağrıkesici kullandım...şimdi o pıt pıtları hissetmiyorum... çokta evhamlanmak istemiyorum.... bunları hergün hissedicem diye bişey yok dimi?

eneee nerdesiniz yaww... bugün hava serin diye herkes uykuya çekildi sanırsam..

serinmi burda kaynıyo resmenn .. ben senin bebişlerin cicisini gördüğümden beri nette arıyorum çok güzel ve uygun fiyata ciciler almışsın canım burdada varmı diye bakınıp duruyorum :) güle güle iyi günlerd egiydirirsin inşallahhh daha güzelleride bizim olsun dimi :kedi:

serinmi burda kaynıyo resmenn .. ben senin bebişlerin cicisini gördüğümden beri nette arıyorum çok güzel ve uygun fiyata ciciler almışsın canım burdada varmı diye bakınıp duruyorum :) güle güle iyi günlerd egiydirirsin inşallahhh daha güzelleride bizim olsun dimi :kedi:
canım dün çok sıcaktı bugün serin.zemuszemuszemuszemus
daha iyiler, güzelleri sizin olsun inşallah canım benim.wenice ankarada varsa kesin oradada %70 indirim vardır canım. sitesinden bak istersen. ben genelde indirimleri ve outletleri takip ediyorum sonuçta kaliteli ve ucuz ürünler ve hemencik büyüyecek allah izin verirse bebişlerimiz belkide 1 ay bilem giyemeyecekler dimi ama:kedi::nazar:

evet wavy cim çok uygun almışsın bencede cehavirdeki mağazaya baktım ben 30 lira felandı mothercare ye sen fabrika satış mağazasına felanmı gittin bizede söyle yeriniiiiii:kedi:

evet wavy cim çok uygun almışsın bencede cehavirdeki mağazaya baktım ben 30 lira felandı mothercare ye sen fabrika satış mağazasına felanmı gittin bizede söyle yeriniiiiii:kedi:
canım mothercare'in direkt mağazalrında sezon ürünleri var bu yüzden çok pahalı bende bakmıştım. Anadolu yakasında Optimum outlet alışveriş merkezi var. Orda Demstock diye bi mağazanın bi bölümümde mothercare'in outletti var ordan aldım pek çeşit kalmamıştı. bunları bulabilidim. ama kesinlikle yolunuz düşerse kozyatağında da varmış bu iki yere uğrayın. 3 liraya pazardan bile 3 tane o kalitede body alamazsınız.hemde patikli..:kedi:

canım dün çok sıcaktı bugün serin.zemuszemuszemuszemus
daha iyiler, güzelleri sizin olsun inşallah canım benim.wenice ankarada varsa kesin oradada %70 indirim vardır canım. sitesinden bak istersen. ben genelde indirimleri ve outletleri takip ediyorum sonuçta kaliteli ve ucuz ürünler ve hemencik büyüyecek allah izin verirse bebişlerimiz belkide 1 ay bilem giyemeyecekler dimi ama:kedi::nazar:

amin canım.. kesinlikle çok kaliteli aldığın şeyler çok cici cıvıl cıvıl görünüyor .. takipe tmenin faydasını gördün canım ne güzel.. baktım sitesine çıkabilirsem dıaşrı bakıcam gerçi ehnüz cinsiyet bilmiyoruz. bide ben çabucak ağırlaşmaya başaldım sanırım az ayakta duruyum karnım acıyor ağrıyor kasılıyor. çok çabuk kilo aldım belkide ondandır..

bu arada tatlımcım battaniye almamışsınm henüz heralde onlarıda sabırsızlıkal bekliyorum çok güzel olacaklarına şimdiden eminim kaydirigubbakcemile2

hymary cim guzel dileklerin icin sagol

sen nasıl oldun ozledim seni
opuyorumnanaktan canım çok sağol,öpüyorum yanaklarındann,
ben daha iyiyim hamdolsunn,inşallah sen de bebklerinin haberlerini alırsın da biz de seninle seviniriz canımm
eneee nerdesiniz yaww... bugün hava serin diye herkes uykuya çekildi sanırsam..

geldim kuzum geldiim,
eşimle çıktık,şimdilik ikişer biberon,medela elektrikli süt pompası,göğüs pedleri,bebişleri yıkamak için küvet,hijyen malzemeleri,şampuanı,yağı,pişik kremi falan,kuzularıma fırça,tarak,tırnak makası,biberon temizleyicisi,anitalerjik ıslak mendiller falan aldık..
Bayaa az kaldı hastane çantasının tamamlanmasına inşallah..
Cicileri çekicem bu arada,makinemizin pili bitmişte,onları şarj ediyorumm

pamuğum nasılsııınnn,senin alışveriş ne durumdayerimseniben
göbişinin fotosunuda görmedik hı hı hı:eek:?

wavycim ben ikişer hastane çıkışı battaniyesi iki de hastaneye falan giderken kenarda temiz bulunsun diye yedek penye battaniye almıştım,6 penye battaniyem var yani.Onlar çok kullanılıyormuş..
Birer tane annem örmüştü,birer de çin battaniyesi(kadife türden),yada çin battaniyesi yerine,çok şık merserize battaniyeler var,onlardan alıcaz kısmetse..Pamuğum haklı,battaniye önemli..

pamuğum nasılsııınnn,senin alışveriş ne durumdayerimseniben
göbişinin fotosunuda görmedik hı hı hı:eek:?

wavycim ben ikişer hastane çıkışı battaniyesi iki de hastaneye falan giderken kenarda temiz bulunsun diye yedek penye battaniye almıştım,6 penye battaniyem var yani.Onlar çok kullanılıyormuş..
Birer tane annem örmüştü,birer de çin battaniyesi(kadife türden),yada çin battaniyesi yerine,çok şık merserize battaniyeler var,onlardan alıcaz kısmetse..Pamuğum haklı,battaniye önemli..

canım ya geçmiş olsun dilemiştim sana çok üzüldüm gerçekten ama şimdi daha iyisinya önemli olan o.. artık sen rahatsızlığının sebeplerinin olası nedenelrini söyledikten sonra bende dikkat etmeye başladım pencere kapalı uyuyorum klima açmıyorum meyveleri bol boö yıkıyorum.. birde üçüz anneleri topiğinde okuduktan sonra fazla sıcak suyla duş almamaya çalışıcam bundua bilmiyordum ..

bende resim ekleyim diye heves ettim az önce bebişlerimin cicilerini getirdim dolaptan resmini çekiyim diye ama hiç net görünmüyor web camdan çekicektim . gerçi öyle ahım şahım cicilerimiz yok cinsiyet bilmeyincede alamıyor insan birde sanırım artık alışverişe çıkmak benim için hayal olacak çok çabuk daralıyorum .. göbüşümü net olmasada şimdi çekip ekliycem tombiş tombiş ..sanırım en tombişiniz benim hızla kilo alıyorum..

bu arada en gerekli şeyleride almışsınız hymarrcim güle güle kullanın :emir_bebek:

ay ne güzel bizimde böyle alışveriş vaktimiz gelsin zemuszemuszemuszemus
kızlar bu arada doğumu yaklaşanlar nerelerde yapıyolar doğumu karar verdilermi

allah izin verirse hepimizin gelicek vakti zamanı hepimiz hayırlıısyla kucaklarımıza alalım :emir_bebek:

canım ya geçmiş olsun dilemiştim sana çok üzüldüm gerçekten ama şimdi daha iyisinya önemli olan o.. artık sen rahatsızlığının sebeplerinin olası nedenelrini söyledikten sonra bende dikkat etmeye başladım pencere kapalı uyuyorum klima açmıyorum meyveleri bol boö yıkıyorum.. birde üçüz anneleri topiğinde okuduktan sonra fazla sıcak suyla duş almamaya çalışıcam bundua bilmiyordum ..

bende resim ekleyim diye heves ettim az önce bebişlerimin cicilerini getirdim dolaptan resmini çekiyim diye ama hiç net görünmüyor web camdan çekicektim . gerçi öyle ahım şahım cicilerimiz yok cinsiyet bilmeyincede alamıyor insan birde sanırım artık alışverişe çıkmak benim için hayal olacak çok çabuk daralıyorum .. göbüşümü net olmasada şimdi çekip ekliycem tombiş tombiş ..sanırım en tombişiniz benim hızla kilo alıyorum..

bu arada en gerekli şeyleride almışsınız hymarrcim güle güle kullanın :emir_bebek:
Çok sağol canımm,iyiyim iyiym çok şükür,evet sıcak olan herşey sıcak su ve sıcak hava Allah korusun erken doğum sebebi,sakın sakın canım benim..
Ne var ne yok koyalım canım,iyi kötü deme,burda böylece birbirimizden b akarak neye önem vermişiz,neyimiz eksik bunları çıkarabiliriz,inan ben bu saydıklarımın ve şimdiye kadar önem verip almaya çalıştıklarımın hepsini buralardan öğrendim.Canım cinsiyetler belli olmasa da muhakkak bol bol wavynin aldıkları gibi iç badiler al,ortalama krem rengi battaniyeler yada sarı-yeşil gibi-grili mrili ortalama tulumlar alabilirsin canım,yada işin öbğr tarafında olan biberonmuş,süt sağma pompasıymış,kendne lohusa geceliklerinmiş onları alabilirsin ki,bizim bugün sadece bunları almamız küsüratını söylemiyorum 300 lirayı geçti,o yüzden ileride-ki maddi yüklerini hafifletecek ufak alışverişler yapabilirsin canımyerimseniben
Göbişini de öyle yada böyle çek koy,kiloları veririz canım,merak etme,boşverrrkaydirigubbakcemile3
inşallah sizlere de nasip olur,çok da ileri arihlere atmayın canım alışverişlerinizi.Bu indirimlerde iç badiler,alttan çıtçıtlı falan bunlardan alabilirsin ne zararı olru ki dimi..
Bu ara ben doğumu kısmetse Bahçelievler Medikal Parkta yapıcam canım.
Sen?

göbüşümü koydum bende opuyorumnanaktan

haklısın hymarrycimalmak lasım yavaş yavaş maddi bakımdanda yük azalır.. ananemizde inşallah güzel ciciler alır bize alacak pek bişey kalmaz :kedi:

kızlar bısey soracam benım buyuk kanamamdan sonra hala kahverengi rengınde lekelenmeme oluyo bu sekılde olupta bebgini saglıkla kucagına alan varmıdr?ıyıce kafayı yedım valla artık

kızlar bısey soracam benım buyuk kanamamdan sonra hala kahverengi rengınde lekelenmeme oluyo bu sekılde olupta bebgini saglıkla kucagına alan varmıdr?ıyıce kafayı yedım valla artık

geçmiş olsun canım stres yapma .. benim büyük kanamam olmadı ama kahverengi lekelenmem arada olmuştu şimdilerde geçti.. inşallah bişey olmaz sakın üzme kendini dinlen bol bol..

merhaba kızlar bende yeni geldim hastaneden... bugün şeker ölçümüm yapıldı allahtan 50 gr glukozla atlattım.iyi çıktı..buraya kadar herşey çok normal. drun odasına gittik.. hadi bakalımdedi bu hafta kültür simer testimizide alalım bu arada rahimağzı uzunluğunada bakalımdedi.. ben çok korkuyorum açıp o sandalyeye yatmaktannnn veeee korka korkada olsa alındı fakat o aleti oaradn çıkarırken kanamam olduuu.rahim hassasmışş.. tabii ben dryre güveniyorum ama bunu kendime anlatamıyorum. allahtan kanama fazla olmadı.sonra ult. bakıldı paşalarıma biri 866 diğeri 800 gr olmuş.sonra ver elini hastane serum takıldı biraz sancım var diyeee..allahtan kanama ve ağrı kalmadııı..çok korktum amam

X