Arkadaşım yok diyenler..Bu başlıktan paylaşım yapalım..

canım benin gülüver azıcık bak ben geldiim :)

okudum yazdıklarını..Ufuk'unu karakteri oturmamış belli..ılerde de eminim aynı şeyler olurdu ailesii bu kez de sizi ayırmak için türlü türlü girişimlerde bulunurdu.hayırlısı olsun canım be..Hersey de wardır bir hayır derler ya sıkma sen canını canım benim...

canım benin gülüver azıcık bak ben geldiim :)

okudum yazdıklarını..Ufuk'unu karakteri oturmamış belli..İlerde de eminim aynı şeyler olurdu ailesii bu kez de sizi ayırmak için türlü türlü girişimlerde bulunurdu.hayırlısı olsun canım be..Hersey de wardır bir hayır derler ya sıkma sen canını canım benim...

tamam bitanemm.. teşekkür ederim herşey için hepinizea.s.

emin ol ki yaşayacaklar bu dünyada adalet var mı var ben yaşadım biliyorum. tesettürlü olmakla iş bitmiyo ki önemli olan açık ya da kapalı olsun farketmez insan olsun öncelikle. ben tesettürlü olupta (ailesini zoruyla) ataist olan biliyorum. ben orucumuda tutuyorum namazımıda kılıyorum ama tesettürlü değilim kot tişört yazın mayomuda giyiyorum

emin ol ki yaşayacaklar bu dünyada adalet var mı var ben yaşadım biliyorum. tesettürlü olmakla iş bitmiyo ki önemli olan açık ya da kapalı olsun farketmez insan olsun öncelikle. ben tesettürlü olupta (ailesini zoruyla) ataist olan biliyorum. ben orucumuda tutuyorum namazımıda kılıyorum ama tesettürlü değilim kot tişört yazın mayomuda giyiyorum

aynen bende öylee canımm...Rabbimm ilahi adeletini göstersin onlara biran öncee..​
:Saruboceq:

kahvenizde ben olim :) kahven olim anammm gibi oldu bu üfff canım çekti ben kahve yapıyorum kendime isteyen var mı :içelim:

X