Arkadaşım yok diyenler..Bu başlıktan paylaşım yapalım..

Te Allah'ım ya 5 senede görememişler o askıyı 2 gün de görmüşler, aile sorun bulmak isterse bulur ona lafım yok da, bu çocuk bu konumda sana sımsıkı sarılmalıydı, sana destek olmalıydı, ben şöyle düşünüyorum, belinayım bu çocuk bu huyunu burda belli etmeseydi, evlenince ailesi karşısında sana sahip çıkmayacaktı ve o zaman herşey daha yıpratıcı belki de dönülmez olacaktı, her şerde bi hayır vardır, hakkında hayırlısı olmuş ve çok şükür kü Allah sana onun bu yönünü göstermiş:Saruboceq: Sana sahip olamayan, haksızlıklara karşı seni savunamayan birine kocam mı diyecektin? elbette hayır. Duygular bi yere kadar..

çok teşekkür ederim yaaaaa senağlama neyse siz bana bakmayın sıkmim ben sizi boşverin beni​

gerçekten belinay verilmiş sadaka varmış diceksn ilerde..
böyle zayıf karakterli bi insanla bi ömür nasıl geçiricektin
evlenince dönüşü dha da zor olurdu ve onarılmaz yaralar acabilirdi
iyi tarafından bakmaya calıs cnmm lütfen

canım inşallah yarın sabaha huzurlu ve mutlu kalbin rahat bi şekilde yepyeni güne uyanırsın.

Bu zat' da umarım bu şekilde devam etmez, ondan tamamen ilişiği kesmelisin, sana daha fazla zarar vermesin mümkünse.

Ben şimdi çıkmalıyım köpüğüm ve kızlar, herkese hayırlı sahurlar afiyet olsun şimdiden,
meyronuz gider..

iyi geceler..

ailesi biliyordu ailem biliyordu ailesi evime görmeye geldi ablalıryla ve gayet güzel geçti herşey çok güzeldi ama 2 gün sora benim çalışma odamda askılı resmimi görmüşler ve onlar bize göre geniş aile açıklar demiş ailesi'ki beni bu 5 yıl boyunca ailesi hep gördü biliyordu.. ve biz giresunluymuşuz giresundan kız alınmazmış (onlar gümüşhaneli) ufukta ailem dedi bişi demedi ailem istemiyor dedi.. bende o günün ertesi günü aannenini arayıp ona bikaç cümle söyledim.. bekar kızımyok die sevinmeyin torunlarınız var dedim yada inşallh rabbim oğlunuza bi kız evladı versin dedim en büyük ahım bu olsun bana yaptığınızı yapsınlar dedim.. nie bile ble evime geldiniz dedim kadın sustu :KK43: off neyse yaaa :KK43:( aradan 4 ay geçti haziranın 7'sinde oldu bu olaylar..

güzelim bu dünya inan etme bulma dünyası onlar daha beterini yaşayacak inan bana ah almak kolay mı sonra sen akıllarına geleceksin ve içleri sızlayacak. onlar o kadar uygun bir ailede neden öyle yapmışlar peki. eşimin aileside ilk önceleri istanbulluyum nasıl olurum acaba diye ürkmüş benden mırın kırın etmişler şimdi nerdeyse başlarında taşıyacaklar. onlarda eminim ki başlarında taşınacak insanı kaybettiler vah olsun onlara onlar kaybetti güzelim sen içini ferah tut. hep beraber gireriz rüyasına merak etme zebanileri olarak tövbe tövbe

canım inşallah yarın sabaha huzurlu ve mutlu kalbin rahat bi şekilde yepyeni güne uyanırsın.

Bu zat' da umarım bu şekilde devam etmez, ondan tamamen ilişiği kesmelisin, sana daha fazla zarar vermesin mümkünse.

Ben şimdi çıkmalıyım köpüğüm ve kızlar, herkese hayırlı sahurlar afiyet olsun şimdiden,
meyronuz gider..

iyi geceler..

iyi gecelerrrr uykun kaçarsa :Saruboceq: :) bekleriz a.s.

iii geceler meryemcimm
sanada ii sahurlar.

belinayım snn yaşadıklarının aynısını ablamda yaşadı
ablam açıktı onarın ailesi kapalıydı 5 6 yıl birlikteydiler ama snra aynen snn olaylar olduu
ayrıldılar
ablam nişanlandı snra başka biriyle
biz bohçalarını hazırlıyoruz
öncekinin yengesi aradı istemeye gelicez diyee
bizde çok geç istemiyoruz dedik

snra aldıkları gelinde onları evlerine sokmadıı
ablama pardesü giyiceksin diyolardı
gelinleri şimdi grüyoruzz kot pant uzun gömleklerle geziyor
yanlış anlaşılmasın arkadaşlar kimsenin kıyafeti bni ilgilendirmez amaa onlar çok sorun eden insanlardı
o yuzden iyi oldu

bu durumda bile güldürdün yaa gözü yaşlı ve gülen belinay oldum şuanda ikisi bir arada :)

gülen belinay ol tabi ama gözünde yaş olmasın sakın
bak 3.5 milyar zombi var daha atarız o çocuğu içlerine derim benimkilere kurtarmayın ne hali varsa görsün

iii geceler meryemcimm
sanada ii sahurlar.

belinayım snn yaşadıklarının aynısını ablamda yaşadı
ablam açıktı onarın ailesi kapalıydı 5 6 yıl birlikteydiler ama snra aynen snn olaylar olduu
ayrıldılar
ablam nişanlandı snra başka biriyle
biz bohçalarını hazırlıyoruz
öncekinin yengesi aradı istemeye gelicez diyee
bizde çok geç istemiyoruz dedik

snra aldıkları gelinde onları evlerine sokmadıı
ablama pardesü giyiceksin diyolardı
gelinleri şimdi grüyoruzz kot pant uzun gömleklerle geziyor
yanlış anlaşılmasın arkadaşlar kimsenin kıyafeti bni ilgilendirmez amaa onlar çok sorun eden insanlardı
o yuzden iyi oldu
aynı ufuğun ailesi canım anlattığın aileee
belinay silkelen cnm sen de hadi bakalımmmm hoooooooppppp

geniş ailediki mürselin hoooopp tiplemesi :)​

gülen belinay ol tabi ama gözünde yaş olmasın sakın
bak 3.5 milyar zombi var daha atarız o çocuğu içlerine derim benimkilere kurtarmayın ne hali varsa görsün

kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3 iyiki varsınyaaa iyiki varsınızy aaa dedimya burası sayesinde ben kendime geliyorum

snra belinaycım onlarda çalışmak yasaktı bayanların
babaları öldü kız kardeşi işe girdi kocasından boşandı
onlara ters olan şeylerin hepsi başlarına geldi..
allah kimilerine bu dünyada gösterir herşeyi cnmm
dua etsinler bu dünyada göstersinn
eğer öbür dünyaya kalırlarsaa ciddenn korksunlar..
sevenleri ayırmak çok büyük günah

snra belinaycım onlarda çalışmak yasaktı bayanların
babaları öldü kız kardeşi işe girdi kocasından boşandı
onlara ters olan şeylerin hepsi başlarına geldi..
allah kimilerine bu dünyada gösterir herşeyi cnmm
dua etsinler bu dünyada göstersinn
eğer öbür dünyaya kalırlarsaa ciddenn korksunlar..
sevenleri ayırmak çok büyük günah

bnu bilsinler ve RABBİM BANA YAŞATTIKLARINI YA TORUNLARINDAN YADA UFUK EVLENİRSE KIZ EVLADINDAN ÇIKARSIN DİYORUM VE GELİCEK GELİN BENİ MUMLA ARATSIN...:Saruboceq:

X