Arkadaşım yok diyenler..Bu başlıktan paylaşım yapalım..

ayy :roflol::roflol::roflol::roflol:

:)) ben sölemiorum hiç buralara girdigimii kesin der bak okuma etkileniosun aramıs bozuluo :) bana dio zaten herkesten etkileniosun die aman aman :)

ben de çok etkilenirim, duygusalım napıyımmafoldumben

ama bu topicik olduğundan beri ne aldatma okudum ne aile tartışması gayet mutluyumkaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3

Delikız: 20 yaşında evlendim 21 de anne oldum çok acelem vardı sorma :)) kızım süprizle geldi iyikide geldii :ecrin_bebek:

firam ben cahil anlamadım yaaa pardonnnn burnumu çekmekten kaçırmışım muhabbeti uehea :)

İsmi hala gözüküyo kıpırımın sayfayı açık bıraktı bonusunu bir kağıt parçası gbi buruşturup bulaşıklarla kırıştırmaya gitti:gitme:mafoldumben

hadi kızlar ben kaçayım bn garibe bi hasta çorbası bile yapan yok kalkıyimde ben kendime yapıyim bari ((
öpüldünüzzz iyi gecelerrr

ben de 25te istiyorum bakalım ya Allah nasip ederse bacularrr:))

nasipten öteye yol yok ahada burda ne yazıyosa o! neremi gösteriyorum tahmin edin:roflol::roflol::roflol:

evet canım biraz erken ama napcan kısmet bu işler benim oğlan da kaza kurşunu yerimseniben

ben de 25te istiyorum bakalım ya Allah nasip ederse bacularrr:))

nasipten öteye yol yok ahada burda ne yazıyosa o! neremi gösteriyorum tahmin edin:roflol::roflol::roflol:

papatoo ben de bu kalplerden istiyorumm nasıl yapıcamm :çok üzgünüm:

:)))))) tatlıımm hayatıım minnoşşuumm bu yana gell naniknanik

hii bal köpüğüm arkabahçemm yerinde duramayanım gel durduracam seni bu tarafa yönel:jeyyar::jeyyar:

hadi kızlar ben kaçayım bn garibe bi hasta çorbası bile yapan yok kalkıyimde ben kendime yapıyim bari ((
öpüldünüzzz iyi gecelerrr

iyi geceler Eliff, inşallah iyileşirsin tez zamanda, Esila da hastaydı, nasıl olduysa,

iyileşin gelin tez zamanda, bebişi öp benim içinn:kedi:

geldim tontişlerimm:)) vallabi girdim mutfağa bulaşıklarıo dizdim makinaya sonra bi kola bide tel kadayıfın üstünde dondurma yerken buldum kendimi ):)) şimdide annmem elma soyuyo bana :)))

geldim tontişlerimm:)) vallabi girdim mutfağa bulaşıklarıo dizdim makinaya sonra bi kola bide tel kadayıfın üstünde dondurma yerken buldum kendimi ):)) şimdide annmem elma soyuyo bana :)))

off gözümde bi tosun canlandı şu anda beslenen:roflol::roflol:
kürdanım yiyo demekki ama yakıyo hangi ara yakıyosa vicudukaydirigubbakcemile3

eh işte 25 yaş ideal diyelim gönlünüz kalmasın

kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…