Arkadaşım yok diyenler..Bu başlıktan paylaşım yapalım..

Esila'm hasta mı oldun sen ben kaçırdım:çok üzgünüm:

Dikkat et kendine, ayacıklarına çorap giy, havalar sıcak diye ihmal etme bu aralar cereyanda falan kalmalmaz:

yağmur Ankaraya geliomuş, evi dere yatağında olanlar üst komşuda yatcakmış tövbe tövbe yaa -tatlicadiarzu-
Melih Gökçeğin açıklaması

Dikkat et kendine, ayacıklarına çorap giy, havalar sıcak diye ihmal etme bu aralar cereyanda falan kalmalmaz:

ne bu özel ilgiii :gitme: benimde karnım ağrıyooo malum günümdeyim ayaklarımdada terlik var hatta kısa şortumu çıkardım uzun eşoftman altımı giydimm ee bende sırtımı karnımı sıcak tuttim barii kendi kendimle ilgilenim benn :gitme: ( kıskanç üye şeysi kaydirigubbakcemile3)

yağmur Ankaraya geliomuş, evi dere yatağında olanlar üst komşuda yatcakmış tövbe tövbe yaa -tatlicadiarzu-

sen al papatoyuda kaçın bize gelin evimiz dere yatağındada değil bak sel burdan size doğru geliyoo kaçın geinl bacımmm başımın üstünde yeriniz varrr kaydirigubbakcemile5

arkadaşlar merhaba hepinize iyi akşamlar bende yeni üye oldum bu siteye ve hiç arkadaşım yok hepinizi bekliyorum:)

hoşgeldin arkadaşım a.s.

ay ay ayyy papatoda gelmiş anca görüyorum arkadaşım arada kalkıp ortalık topluyorum malum oruç olunca ben gündüzleri iptal oluyorum :bbo:

sağol canım ya bu gece başbaşasınız :gitme: :gitme:
ah ah hepsine dikkat ediyorum ama artık çok geç :roflol:
boynuma peçete rulosu ascam ya off :1closedeyes: :teytey:

mecburen sansürrrrr kaydirigubbakcemile3 yok görmedim taklidini benn ayy onundamı çakması çıkmış yaaakaydirigubbakcemile3

bişeyi de taklit etmesek :dance: :dance:

başka ricası varmıymış bu şekilde mi halledecekmiş sel sorununu önce altyapıyı çözsün senlerdir sadece fıskiye yaptı bnm bildiğim bir de altgecit

aynen öyle ya, su elektrik arıza hep herşey... Etimesgutttayım ben de, hala don falan satıyolar mahalle aralarında, biz de yeni ev aldık burdan bakalım hayırlısı, nelerle karşılaşırsak artık:)
arkadaşlar merhaba hepinize iyi akşamlar bende yeni üye oldum bu siteye ve hiç arkadaşım yok hepinizi bekliyorum:)
Hoşgeldinnnn, topiciğimizde daimi olman dileğiyle a.s.

yok görmedim taklidini benn ayy onundamı çakması çıkmış yaaakaydirigubbakcemile3

ya taklid yaptı ya behlül nerdesin hep merak ediyoruz seni yaaa gibilerinden nihalin önünde koptum ona:lepi::roflol:

boynuma peçete rulosu ascam ya off :1closedeyes: :teytey:

bişeyi de taklit etmesek :dance: :dance:

kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3

başka ricası varmıymış bu şekilde mi halledecekmiş sel sorununu önce altyapıyı çözsün senlerdir sadece fıskiye yaptı bnm bildiğim bir de altgecit

ben beklerim o adamdan, sular yokken geçen yaz, daha az banyo yapın, leğende yıkayın ayağınızı falan diyen adamdan ne beklenir, çok yaratıcı maşallah beyninin kıvrımlarına nazar değmesinklava:

canım ben ankarayıı hiç sevemedim ya ne zaman ankara merkeze gitsem başıma agrı cökerdi kalabalıklığı beton yığınları filan ankara denince direkt aklıma o gelir suyu olmayan köyler demiştim ya cocuklar okjula gelirdi inanırmısınız küçücük cocuklarn dişleri aferdersiniz kahverengiydi sarı da değildi hiç iyi bir izlenim bırakmadı acıkcası

kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3 daha neler göreceğiz bakalım

kıııss naniknanik naniknanik naniknanik
hii kıyamam ya sanaa :asigim: :asigim:

sen al papatoyuda kaçın bize gelin evimiz dere yatağındada değil bak sel burdan size doğru geliyoo kaçın geinl bacımmm başımın üstünde yeriniz varrr kaydirigubbakcemile5

ayy kuşumm :asigim: :asigim: iftar yaparıız sahur yaparıız sen bize tava böreğide yaparsıın cokacimcoook cokacimcoook :lepi:

ankaralı olanlar bize de gelebilir melih beyimiz in hem başı agrımaz hem de siz de rahat edersiniz garantisi vardır rahat olursunuz

amoooo yerim ben bu kızı yaaaaaaaaopuyorumnanaktanopuyorumnanaktan

kıskanç üye smileyini yidiğim:lepi:

ben hepinizle ilgilenirim sıcacık çorbalar yaparım siz hasta olmayın kim yazcak topiciğimize, kim alıntılayacak alıntılarımızı

hele sen olmasan kim kıpırtadatack kıpırım buralarıopuyorumnanaktanzemuszemus:kedi:a.s.

Belin'im kaç kilosun sen ya pekmez yedirecem ben sana bir kırşehirli ve pekmezakıllı olaraktan, kürdanım benim ya oynak kürdan:roflol::roflol:

ankaralı olanlar bize de gelebilir melih beyimiz in hem başı agrımaz hem de siz de rahat edersiniz garantisi vardır rahat olursunuz

kaydirigubbakcemile3 kaydirigubbakcemile3 kaydirigubbakcemile3

kıslaar ben kaçtım dayanamıyorum gidip dinleneyim öpüyorum hepinizi inş yarına iyileşirim
umutsuz vaka ama :1closedeyes: -tatlicadiarzu-

:kedi: :1hug: :asigim:

elleme kıs manken gibi o kilo mu aldırcan dett laelaelaelaelae laelaelaelaelae

napmışım ben ya alıntıları karıştırmışım -tatlicadiarzu-

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…