Arkadaşım yok diyenler..Bu başlıktan paylaşım yapalım..

Papato kokusuda aldım sankiii:))))

Canımmmmmm nasıl güzel kokuyo myum:roflol:

Ben geldimmmmmm ayyyy bugün çok yedim sanki oturduğum yerden göbeeme bakmak istemiyorum:roflol:

belinay ne kadar pozitif bir insansın ya seni ilk kez bu topicte tanıdım böyle olduğunu gerçekten bilmiyordum çok iyi birisin

Kıpırım on numara yaaa, ondaki ışığı herkes farkediyo:jeyyar::lepi:

benim oğlan yürümüyor malesef ama uğraşıyotuz

valla ne bileyim ben erken doğum yaptım tam kaç haftalıktım onu bile bilmiyorum sen okadar beklediğine göre normal doğum yaptın sanırım çok güzel

benimkide gelmiyordu suni sancıyla zorla yaptım canım
Allah ın işi işte her bünye bir değil
sağlıkla geldilerya o önemli çok şükür :)

kıyamam sana hastamı oldun seni guduuvvvv ben iyileştirirm seni espirilerimleee bu gece şekerparemmmm Şeniz

:kedi: :kedi: :kedi:
bi zayıf bünyem var varya hemen mahvoluyorum mafoldumben
akşam da vardı biraz sizden ayrılamadım bu gece napcam :asigim: :gitme: :gitme:

:gitme:kimse konuşmuyor benle cıkayım bari

canım ya dur nereye yeni geldim daha :eek:

ayy bihterin anasıdamı görmemiş kim görmüş yavvv

bihterin anası yalan söylüo olmasın :nazar:

Canımmmmmm nasıl güzel kokuyo myum:roflol:

Ben geldimmmmmm ayyyy bugün çok yedim sanki oturduğum yerden göbeeme bakmak istemiyorum:roflol:

Kıpırım on numara yaaa, ondaki ışığı herkes farkediyo:jeyyar::lepi:

fındık gibi olmuştuır göbişin abartma lokumummm... bendeki ışığı farketmeyin gözü ne fener tutimmm :teytey:​

:kedi: :kedi: :kedi:
bi zayıf bünyem var varya hemen mahvoluyorum mafoldumben
akşam da vardı biraz sizden ayrılamadım bu gece napcam :asigim: :gitme: :gitme:

:

bugece seni dinlendiricez canım erken yolcu edicez seni..dinlenki sonraki gecelerde dirençli ve enerjik ol muhabbetler tam gaz devam
etsinnn :içelim::lepi:

bakk altta ismi var okuyo saklanıyo ama bi ceee demiyookaydirigubbakcemile3

gelsin sorucam ben ona :eek:klava: :kedi:

bende hiç anlamıyorum ki o işten birtek avatar değiştirmeyi biliyorum fisfisfis

esila zorla sınırlarını yaaa :gitme: hem bak zombide yok yarın akşam olur gerçi 3.5 milyar zombi kalmış da daha kafamçokkarıştı

idil sultanda az nazlı değilmiş çıkmam da çıkmam :) teyzeleri yer onu yer

bakalım ama şimdiden zorluyorum annem hayatta bırakmaz aynı odada beni :roflol: :roflol:

fındık gibi olmuştuır göbişin abartma lokumummm... bendeki ışığı farketmeyin gözü ne fener tutimmm :teytey:​

:roflol: :roflol: :roflol:

tut hatta avize tut :roflol:

teolog gitmeeee, yav ben de yeni yerleştim, elif, tuğba ve herkes merabayın tekrardan, yeni kuruluyorum yerime-tatlicadiarzu-

yav 3 saattir elektrik yoktu sanki Ankara'da yaşıyoz -tatlicadiarzu-

teolog gitmeeee, yav ben de yeni yerleştim, elif, tuğba ve herkes merabayın tekrardan, yeni kuruluyorum yerime-tatlicadiarzu-

canım ben de ankarada 3 sene görev yapmıştım ama sen sanırım ank merkezdesindsir

oo elektirği kesenin seni bizden mahrum edenin bennn :tomato:

banada müsadee sigara içcem mutfakta :)
görüşürüz kızlar hepinize bol muhabbetler.

Elif nereeee? içme şu sigara meretini-tatlicadiarzu-

canım ben de ankarada 3 sene görev yapmıştım ama sen sanırım ank merkezdesindsir

Merkez de değilim adı başkent işte, hala arabada domates satıcıları geçiyo:roflol:

sen nerde görev yapmıştın teologumzemuszemus

ben polatlıda görev yapmıştım polatlı yine iyiydi ama gercekten ankaranın çoğu yeri başkebt olmasına ragmen geri kalmış hala suyu olmayan köyleri vardı polatlını sen öle deyince aklıma o geldi cnm

bu bihterin annesinin bi zımpırtısı var haberiniz olaa.. be bihtere nasıl sölicem die kıvrnıyo kadıncağızz:)))

X