Arkadaşım yok diyenler..Bu başlıktan paylaşım yapalım..

26 yaşında 2 çocukkk..:1shok: Abboooooowwww ben evde kaldımmmmmmmm al işte 1.5 ay sonra 26 oluyorum ee nevar elimde hiç bişi kaydirigubbakcemile3

canım bende henüz 25 yaşında olan ist'de doğma büyüme yaşayan ama aslen giresunlu olan burdaki kızların deyimiyle kıvrak bir belinayım kaydirigubbakcemile2kaydirigubbakcemile3

belınayyyyy en yakınn zamanda beklıyoruz bebemmmm :lepi: kucuk belınay

özür dilerim kötü bi maksatım yoktu elifim sen nasıl istersen burda herzaman görüşemeyiz diye dedim

Kızlar nasılsınız, aşk-ı memnu'yu izlicem gören kişi kim acabaaa... :)

canim ben bir yandanda ozetlere bakiyorum once firdevs diye dusunuyordum ama kendine sevgili yapmis oyuzden aklim karisti acaba besir gibi sanki biraz geri planda -tatlicadiarzu--tatlicadiarzu-

hoşgeldin bamut aramıza bizlerde senin gibi arkadaşsızlıktan muzdarip ama burda çok güzel arkadaşlıklar kuran geyik çılgını hatunlarız. dertleş güzelim hepimiz burdayız. belinay hiç dert etme ben 28 yaşında evlendim ve hala çocuk yapmıyoz tembellikten :kedi:

özür dilerim kötü bi maksatım yoktu elifim sen nasıl istersen burda herzaman görüşemeyiz diye dedim

estafurullah özürlük bişey yok lütfen..
ben hep buradayım hatta şuan msn de bile değil buradayım bu konudada rahatlıkla bulabilirsin sohbet etmek istediğinde beklerim buraya

hoşgeldin bamut aramıza bizlerde senin gibi arkadaşsızlıktan muzdarip ama burda çok güzel arkadaşlıklar kuran geyik çılgını hatunlarız. dertleş güzelim hepimiz burdayız. belinay hiç dert etme ben 28 yaşında evlendim ve hala çocuk yapmıyoz tembellikten :kedi:

geç kalmadın belinayım benim beee

:lepi::lepi: ee diyim anneme turşumu kurmalarına gerek yok ozamankaydirigubbakcemile3

X