Arkadaşım yok diyenler..Bu başlıktan paylaşım yapalım..

tamam şekerimmm.. bizde kayınvalide olmadığı için tipik boş oturan genz kızlarızzz kaydirigubbakcemile3 gece beklicem seni sahura kadar :lepi:

sahurdan önce gelirim zaten yarım gibi gider dizi seyrediyoruz yanyana validemle bekleyin beni anacım bu akşam zombide yok psikolojim bozulmadan sizinleyim laelaelaelaelae

tesekkür ederim canımm..Eee ne yaptınız..??
napalım bebem ben anlattım neler yaptığımı yukarda :)​
Hoşbulduk canımm
Nasılsınnn

Hoşbulduk MErve napıosun bakiimmm
iyiyim bitanemmm
ahh benımde ex aşkım menekşe ve halıldeykenn bıtıyodummm ona ya gercı hala begenıyorummm:asigim::asigim:

muehheehe delikafadulden

kızlar kıvancın kaşlarıı çok iğrençleşmişş yaaaa :eek:lmaz:

ahh benımde ex aşkım menekşe ve halıldeykenn bıtıyodummm ona ya gercı hala begenıyorummm:asigim::asigim:

benim gerçek ex aşkım murat boz aslında bunlar yedek ex aşklarım hehe delikafadulden delikafadulden
şaka maka bu ex aşk modları siz değerli bekarlara bıraktık bu kutsal görev sizlerindir sengözlerimebaksanab delikafadulden delikafadulden

benim ex aşkımda nejat işlerdi ahh ahh az mı yandım duymasın benim ki ama şimdi daha bi aşığım goncama nejat işlerde kimmiş :kahve:

kızlar kıvancın kaşlarıı çok iğrençleşmişş yaaaa :eek:lmaz:
[/QUOTE]

nolmus canım dıkkatımı cekmedı hiçç

uff kizlar cok hizli ilerliyor bu topik yetisemiyorum hizina gece bile devam ediyor masallah masallah gece bi sorun aklimiza takilsa gelsek burda kesin birileri vardir paylasacak ne guzel opuyorumnanaktan

evli 26yaşında 2cocuk annesi tatlı cadı biriyim

26 yaşında 2 çocukkk..:1shok: Abboooooowwww ben evde kaldımmmmmmmm al işte 1.5 ay sonra 26 oluyorum ee nevar elimde hiç bişi kaydirigubbakcemile3

canım bende henüz 25 yaşında olan ist'de doğma büyüme yaşayan ama aslen giresunlu olan burdaki kızların deyimiyle kıvrak bir belinayım kaydirigubbakcemile2kaydirigubbakcemile3

X