Arkadaşım yok diyenler..Bu başlıktan paylaşım yapalım..

Gerçekten boş oturmak felaket bir şey.Mezuniyetten sonraki yıllarımda kafayı yemedim ya daha hiç yemem..

Ben ing. bilmiyorum daha, öğrenicem umarım. 3. sınıfta kurs olayı olur sanırım. Ya da başka türlü. Bakalım...

Kötü canım ya bu durum... arkadaş gerekli..Olsun burada takılalım oda yeter..

Evet kötü oldugunun farkindayim ve git gide daha da kötü hissettiriyor bu durum. Artik normal arkadasliklar kurmayi o kadar cok istiyorum ki..:çok üzgünüm:

kızlar bende muhasebe ve bilgisayar işletmenliği kurslarına gittim ehliyete gittim ve şimdide kısmetse tekrr kursa ayzılıcam ama kararsıızm ya grfikerlikmi modelistlikmi yoksa sitilistlikmi hangisine gitsem hangisinde çok zorlanırımm birde benim kara kalemim berbattır çizimim berbattır grafikerlik yine bilgisayrda olur zevkli olur.. ?? :uhm:

Evet kötü oldugunun farkindayim ve git gide daha da kötü hissettiriyor bu durum. Artik normal arkadasliklar kurmayi o kadar cok istiyorum ki..:çok üzgünüm:

Hımm.. :çok üzgünüm:
Öğrencisin sanırım, yok mu okuduğun yerde arkadaşın hiç

kaswacım hayrlısıylaa kucağına al inş.
bnm diğer ablamda hamile bu arada
ama onunki tek:)
ama onun hamileleği çok sorunlu geçiyor
17 haftalık hamile
11. haftadan beri kanaması var
bebek çok sağlıklı diyorlaaar
taa prof.lara kadar gittii amaa çaresi yok
plesantasıı ayrılmış bebeğinin maalesef:S

aminn belinaycım aminn:)
sen nasıl oldun kuzum
iyi görüyorum senii bi kaç haftadırr?

kızlar bende muhasebe ve bilgisayar işletmenliği kurslarına gittim ehliyete gittim ve şimdide kısmetse tekrr kursa ayzılıcam ama kararsıızm ya grfikerlikmi modelistlikmi yoksa sitilistlikmi hangisine gitsem hangisinde çok zorlanırımm birde benim kara kalemim berbattır çizimim berbattır grafikerlik yine bilgisayrda olur zevkli olur.. ?? :uhm:

Çizimim ''berbat'' diyorsan, grafikerlik denemen daha mantıklı olur sanırım canım, zevkli sanırım kuzenimde yapıyor öyle bir şeyler

X