Arkadaşım yok diyenler..Bu başlıktan paylaşım yapalım..

çok gecmiş olsun cnm bel cok dikkat edilmesi gereken yerlerden biri ben de bir kere eşya taşırken incittim bir hafta agrı cektim en ufak bişi taşısam hemen agrır sonuçta bizi ayakta tutan belimiz

sagol canım evet aynen butun vucudu tasıyan bel .Allahtan fazla kilolu sayılmam.Ama birazcık versem herhelde cok daha rahatlarım herhelde.Yengemde bel fıtıgı vardı.dedigin gibi bel fıtıgında 15 gun yatıp ilaclaını kullanırsan yada fizik egzersizlrini duzenli yaparsan daha iyi oluyor.Sadece soguk havalarda iyi korumak gerekiyor.Cunku agrılar atıyor.

yok canım yasım daha genc diye doktor onermedi.birde cok ilerlemis durumarda yapılıyormus.Yani cekcem agrıyı sadece fizikle yuzde 40 azalma saglanıyormus.gerci okadar olmadı bende anca 20 *30 civarında.İnslalh canım :Saruboceq:

Kızlar mrb. dün akşamdan beri vodafone arızalı olduğu için eşime ulaşamıyordum. Yarım saat önce görüştüm kendisiyle Allaha şükür rahatladım.

ya burası çok hızlı ilerliyor yetişemiyorum..dün mesaj yazdığımda 64. sayfadaydı...bugün bi baktım 135. sayfaya gelmiş..maşallahınız var arkadaşlar. akannehir

Kızlar mrb. dün akşamdan beri vodafone arızalı olduğu için eşime ulaşamıyordum. Yarım saat önce görüştüm kendisiyle Allaha şükür rahatladım.

ohhh hadi gözünaydın canım....
Kızlar merhaba bu aradaaaa bugün temizlik yaptım sonrada yemekleri ben yaptım giremedim nete.. iftardan sonra sizleyim çok özledim sizi...

ohhh hadi gözünaydın canım....
Kızlar merhaba bu aradaaaa bugün temizlik yaptım sonrada yemekleri ben yaptım giremedim nete.. iftardan sonra sizleyim çok özledim sizi...

ohhh ohh hadi geçmiş olsun mis gibidir ortalık. bende çok özledim sizleri ya. opuyorumnanaktan a.s.

Artık başka konulara başka topiklere uğramaz oldum burası sayesinde.. çünkü burda daha önemli insanlar var benim napim sevdim ve merak ediyorum sizleriii neyse iftar saati :))

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…