Arkadaşım yok diyenler..Bu başlıktan paylaşım yapalım..

bana hepsi uzak, pek bi uzak hissettim kendimikaydirigubbakcemile3

Kızlar ben yavaştan kaçayım sahura kadar oyalanıyım biraz-tatlicadiarzu-

kaydirigubbakcemile3 kaydirigubbakcemile3
çok sevdim ben sizi yaa :asigim:

banada uzak yaa napsak ki. iyi geceler afiyet olsun uykun kaçarsa :Saruboceq: bekleriz

ankarada buluşalım kaydirigubbakcemile3
yada sapancadaaa :lepi:

kaydirigubbakcemile3 kaydirigubbakcemile3
çok sevdim ben sizi yaa :asigim:

ben de sevdim valla, bağımlılık yapacaksınız, hiç bi bağımlılığım yok tek kötü alışkanlığım olacaksınız diye korkuyorumkaydirigubbakcemile3Şeniz

ben de sevdim valla, bağımlılık yapacaksınız, hiç bi bağımlılığım yok tek kötü alışkanlığım olacaksınız diye korkuyorumkaydirigubbakcemile3Şeniz

bende sevdim yaa. kendime geldim valla özlemişim kız kıza geyik muhabbetlerini a.s.

gitmeseydin dicektim tam kitap diince beni kalbimden vurdun :lepi: ne okuyorsun canım

boşveer kaydirigubbakcemile5
bari bizimki nadir bulunan bağımlılıklardan kaydirigubbakcemile3

gidiyim ya biraz da kitap okuyum:kedi: balkona çıkıyım odada mahsur kaldım sanki atmosferi bi çekiyim içimekaydirigubbakcemile3

hayır bennn:lepi:

tamam tamam kavga etmeyin ben ben ben :lepi: :lepi: :lepi:

ankarada hic arkadasim yokkkk:gitme:benide alin araniza

hoşgeldin sürmeli ben de ankarada okuyorum biliomusun

Ben görmedim yav sapanca göl evi vs kendimi çok görmemiş hissettim:roflol::roflol:

Az daha burdayım Belinim, deli oynak bırakamıyom zaten beee:lepi:

Ben görmedim yav sapanca göl evi vs kendimi çok görmemiş hissettim:roflol::roflol:

Az daha burdayım Belinim, deli oynak bırakamıyom zaten beee:lepi:

ben sapancada okudum ordakaldım 2 sene ve göl evi beni 2 adresimdiii kesinlikle şiddetleta vsiye ederimm. gitme bırakma bu oynak belini :jeyyar:zemuszemus

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…