Arkadaşım yok diyenler..Bu başlıktan paylaşım yapalım..

kaç tane kalmış ay yazık boreas nasıl sinir olur insan :teselli:kaydirigubbakcemile3

sorma ya bide ev internet cafeye döndü basarlar mı bizi acep nerde ruhsat diye dumanlı hava sahası oldu burası :nazar:

arkadaşım boşver bu tür şeyler yaşamadıkça sonrasında elimizdeki insanın değerini bilemeyiz, o zaman hayat daha bi güzel olacak inan bana acı çekmeden üzülmeden insan pişemiyo ne yazık ki. benim ki zombi katili falan ama yaşadım gördüm test ettim onun gibisi yok bu dünyada :kedi:

özel bi sebepten dolayı hattımı değiştiremiyorum, yeni numaramı arayıp veremeyeceğim yerler var
o kdr çok yol aldım ki artık son ortak noktaydı. ben sürekli geçmişte kalsam bile hafızam beni yanıltıcak ki unuttum bile coğu şeyi
Rabbim neyler neylerse güzel eylermiş :teselli: biraz daha sabır ve zamana ihtiyacım var cok az kaldı :lepi:
çok sağolun kızlar iyki varsınız ya a.s.

Sabır sadece sabır canım zaman herşeyin en iyi ilacıdır. bugüne kadar pes etmemişsin bundan sonrada pes etme.

Esila karanlığa inat kalk bir mum yak nekadar cılız olursa olsun o ışık aydınlatır senin içinide dünyanıda.. yeterki kabuğuna çekilme sessiz olma hayat küsme kendini soyutlama DEĞMEZ ÇÜNKÜ DEĞECEK İNSAN GİTMEZ YANINDA OLUR ...

aman sakın cevap verme cnm bşwerrrr
geçmişte kalmışş
amaa gördüğüm kadarıyla seviyorsun
neden ayrıldınız
tabi bi mahsuru yoksaa?

yok canım hatta konusmak iyi geliyor, rahatlıkla bahsedebildiğimi görmek beni mutlu ediyor.
öss yi bi türlü aşamamıştı canım, bi yıl biz daha konusmadan önce benden uzaklasmak için istemediği bi yeri yazmış sonra biz konusup görüşmeye başladıktan sonra oraya
gitmedi puanı kırıldı o arada annesi cok rahatsızlandı kalp hastasıydı bir yılda öyle kaybetti biz bu arada benim ailem onun ailesi arasında cok yıprandık yorulduk .. çok büyük bir sebep yok aslında en son bardağı tasıran noktada sınavdan sonra bana işe girdim demesi oldu, görüşemeyecekmiyiz dedim görüşürüz boş zamanlarımda dedi ben kendimi de suçladığım için aşamadım bu konuyu ztn ama sevgi aşmalıydı hepsine çare olmalıydı aşamıyorsak bi problem vardır ikimizede yazık olur

peki o zaman.. Belinay neler oluyoo bana da özetler misinn ecicik gamyoncuiremsu

YOK BEBEĞİM BİŞİ OLMUYO EN SON SEL DEN VODOFONDAN BAHSETTİK ORDAN ZOMBİLERE GEÇTİK ORDAN KÜSLÜKLERE KIRGINLIKLARA GİRDİK ORDANDA ESİLANIN DENGESİZ EX AŞKININ MESAJINA GLDİK:lepi:

Esila karanlığa inat kalk bir mum yak nekadar cılız olursa olsun o ışık aydınlatır senin içinide dünyanıda.. yeterki kabuğuna çekilme sessiz olma hayat küsme kendini soyutlama DEĞMEZ ÇÜNKÜ DEĞECEK İNSAN GİTMEZ YANINDA OLUR ...

:içelim: Özlü söz makinası gibi bu kız yav kaydirigubbakcemile3

doğrusun Belinim, ve herşeyde bi hayır vardır, yolundan dönme asla:eek:lmaz:

alkisalkisalkis alkisalkisalkis alkisalkisalkis alkisalkisalkis alkisalkisalkis

YOK BEBEĞİM BİŞİ OLMUYO EN SON SEL DEN VODOFONDAN BAHSETTİK ORDAN ZOMBİLERE GEÇTİK ORDAN KÜSLÜKLERE KIRGINLIKLARA GİRDİK ORDANDA ESİLANIN DENGESİZ EX AŞKININ MESAJINA GLDİK:lepi:

konular birbiriyle cok baglantısız olmuş yaw :) tesekkür ederim canım..bu gece yine uyku yok bizee..yerimseniben

yok canım hatta konusmak iyi geliyor, rahatlıkla bahsedebildiğimi görmek beni mutlu ediyor.
öss yi bi türlü aşamamıştı canım, bi yıl biz daha konusmadan önce benden uzaklasmak için istemediği bi yeri yazmış sonra biz konusup görüşmeye başladıktan sonra oraya
gitmedi puanı kırıldı o arada annesi cok rahatsızlandı kalp hastasıydı bir yılda öyle kaybetti biz bu arada benim ailem onun ailesi arasında cok yıprandık yorulduk .. çok büyük bir sebep yok aslında en son bardağı tasıran noktada sınavdan sonra bana işe girdim demesi oldu, görüşemeyecekmiyiz dedim görüşürüz boş zamanlarımda dedi ben kendimi de suçladığım için aşamadım bu konuyu ztn ama sevgi aşmalıydı hepsine çare olmalıydı aşamıyorsak bi problem vardır ikimizede yazık olur

aslında çokta ayrılanacak bi problem yokmuş cnm ya
madem seviyosunuz birbirinizi bi şans daha olmazmı

aileleri çok araya katmamak gerek
helee nişan söz olmadan aslaa cnm

Evet canım o kdr haklısın ki herseye rağmen yanımda olmalıydı ben ona cok emek verdim
Aslında gecen kış daha iyiydim ama 2. dönem finaller yaz okulu beni bunalttı gücümü tüketti burdan cıkıyor artık iyice atıcam toparlanıcam beraberce başarıcaz dimi canım benim o mum bi gün güneş olucak :teselli:

herkese iyi geceler bebekkkkler kaydirigubbakcemile5
ben sevdim burayı sevdimmm
yrn da burdayım ondan sonraki günde sonra da sonra da
opuyorumnanaktan

Evet canım o kdr haklısın ki herseye rağmen yanımda olmalıydı ben ona cok emek verdim
Aslında gecen kış daha iyiydim ama 2. dönem finaller yaz okulu beni bunalttı gücümü tüketti burdan cıkıyor artık iyice atıcam toparlanıcam beraberce başarıcaz dimi canım benim o mum bi gün güneş olucak :teselli:

evet bitanem seni şuan en iyi ben alıyorum biliyosund immii?? bende 5 yıllıkbi ilişkiyi bitirdim dolu dolu yaşanmış bi ilişkiyi bitirmek zorunda kaldık sebepse ailelerdi ve benim açık olmamdı.. neyse girmim hiç o konuyaaa ben.. atlatıcaz söz veriyorumopuyorumnanaktan

X