Arkadaşım yok diyenler..Bu başlıktan paylaşım yapalım..

bazı uyanıklarda kamyon tutmuş porselen fabrikasındaki yemek takımlarını toplamışlar gidiyorlarmış tabi bizim polisler yakalamış gzöaltına alınmış içimden oh olsun dedim yani

selin vurduğu yerler istanbulun merkezi değil sanırım diğer yerden katılan biri olarak soruyorum

sele annesinin elinden ucup giden bebege cok uzuldum yavrum benim allah butun arkada kalanlara sabir versin cok zor gercekten

slm herkese iyi sohbetler iyi geceler simdiden opuyorumnanaktan

teşekkürler, hoşgeldin..

sele annesinin elinden ucup giden bebege cok uzuldum yavrum benim allah butun arkada kalanlara sabir versin cok zor gercekten

ayyy ben bunu izlememiştimmafoldumbenmafoldumben

çok üzülüyorum yaaaaaamafoldumbenmafoldumbenmafoldumben

canim bu yagmacilarda allah korkusu yok vicdan yurek denen bisey kalmamis tabak kurtaracagina birine el uzatsa sinir oldum bende izlerken ne insanlar var hicmi yurekleri yanmaz anlamiyorum

ayyy ben bunu izlememiştimmafoldumbenmafoldumben

çok üzülüyorum yaaaaaamafoldumbenmafoldumbenmafoldumben

canim aynen bende cok uzuluyorum bir adamida sel suruklerken cekmisler yurek dayanmiyor bende burda yaziyorum ama gercekten cok etkilendim uzdugum icin ozur dilerim

iyiym kızçelerr sizler napıyorsunuzz
ben yapmuru çok severim ama sel olunca ordaki insanları düşününce çok üzülüyorum
allah yardım etsn hepsine..

cep tlf nuna kaydetmişler gencin biri sele kapılmış çırpınıp duruyor en sonunda gözden kaybolmuştu ben de ona cok üzüldümhepsini Rabbim korusun yardımcısı olsun

canim aynen bende cok uzuluyorum bir adamida sel suruklerken cekmisler yurek dayanmiyor bende burda yaziyorum ama gercekten cok etkilendim uzdugum icin ozur dilerim

özür dileme canım ya işte hepimiz insanız yürek dayanmıyo ya offffmafoldumbenmafoldumben

Bide huyum olayları hep gözümde canlandırıyorum sanki iyice kendime işkence çektirmek ister gibimafoldumbenmafoldumben

Vodafone hatlı olan var mı kızlar aranızda, bugün sabahtan beri şebeke yok vodafone da ana santral ikitellide olduğu için dsel orayı da etkilemiş ben yeni öğreniyorum

bunlar olacak kizlar hepsinin bir sebebi var tabiki deprem ,sel, kaza bunlar olacak onemli olan bir ders cikarmak sanki ama kabullenilir gibi olmuyor iste allah herkese kolay olumler versin elinde sonunda olacak

bunlar olacak kizlar hepsinin bir sebebi var tabiki deprem ,sel, kaza bunlar olacak onemli olan bir ders cikarmak sanki ama kabullenilir gibi olmuyor iste allah herkese kolay olumler versin elinde sonunda olacak

amin cnm bir daha Rabbim böle afet göstermesin milletimize kızlar bana müsade yarın görüşmek üzer

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…