Arkadaşım yok diyenler..Bu başlıktan paylaşım yapalım..

ben sayfanın ilerlediğini giriş çıkış yaparak ancak görebiliyorum bi sorun mu var yoksa sistem mi böyle?

burdadaa yağıyor süpürgelim, bende camdan biyandan yağmuru izliyorum camıda açtım sesini dinliyorum yağmurun..RABBİM EVSİZ KALANLARIN DIŞARDA KALANLARIN VE BUGÜNKİ KAYBOLAN YAŞAMANI YİTİRENLERİN YAKINLARININ VEE SOKAKTA OLAN KEDİCİKLERİN KÖPEKLERİN YAR VE YARDIMCISI OLSUN :gitme::Saruboceq:

aminnn... Çok güzel yazmışsın canım:Saruboceq:

benim eşimde cok kızıyor ama kk dan kopamıyorum hatta bir ara küsmüştü onları daha cok seviyorsun diye

burdada cok yagdı cnm dün bir saate yakın dolu yagdı içme sularına da yagmur suları karışmış bulanık akıyor hasta olmasak bari
aa allah korusun valla
Burda gündüz bi yağdı ama şimdilik yağmıyo..
iyi durmuş bari
burdadaa yağıyor süpürgelim, bende camdan biyandan yağmuru izliyorum camıda açtım sesini dinliyorum yağmurun..RABBİM EVSİZ KALANLARIN DIŞARDA KALANLARIN VE BUGÜNKİ KAYBOLAN YAŞAMANI YİTİRENLERİN YAKINLARININ VEE SOKAKTA OLAN KEDİCİKLERİN KÖPEKLERİN YAR VE YARDIMCISI OLSUN :gitme::Saruboceq:
eyüptede yağıyor
yağmur sesi dinlemek güzel oluyor gökgürültüsü hariç
amin :gitme:
ben de ben de :)
bende yengecim

ya haberlerde izledim selde yıkılan fabrikaları bir kısım kişiler yağmalamış bu kadar da olmaz ki çok sinirlendim çok ayıpladım yani

ya haberlerde izledim selde yıkılan fabrikaları bir kısım kişiler yağmalamış bu kadar da olmaz ki çok sinirlendim çok ayıpladım yani

benimde sinirlerim zıpladıı birde utanmadan pişkin pişkin gülüp vatandaş sevinsin diyor muhabirin gözlerinin içine baka baka yaaa :mymeka:

sorma ya ablam:eek:klava::eek:klava:

orda insanlar mağdur olmuş, afet geçirmişler çok şükür hayattalar ve yardımlarla oruç açmaya çalışıyolar, spor salonlarında orda burda kalarak, bi takım kendini akıllı sanan çıkarcıların peşinde olduğu ranta bak ...:eek:klava::eek:klava:

her haber izlediğimde sinirlerim bozulur, aşırı etkileniyorum heşreyden:çok üzgünüm:

X