Arkadaşım yok diyenler..Bu başlıktan paylaşım yapalım..

Ooo... Maşallah bu ne böyle. Dün gece coşmuşsunuz :) Çok güzel
ıstanbulda deli yağmur vardı dün gece ya, malum sel. Haberlerde onu izliyorum

İstanbulda deli yağmur vardı dün gece ya, malum sel. Haberlerde onu izliyorum

ay evet yaaa gece neydi olee gökgürültüsüüü şimşeklerr korktumm vallaa akannehir allah yardımcıları olsunnnn evlerını su basan ınsanların:1shok:

tesekkür ederim hoşbulduk belinay opuyorumnanaktan..Bir bakmaya geldim ama dısarı cıkmam gerek akşam katılırım size.. yerimseniben

:içelim: eevt belınaycıımm bız bıze yeterız :teytey:
:teytey:delikafaduldensositososito
İstanbulda deli yağmur vardı dün gece ya, malum sel. Haberlerde onu izliyorum

evet lacivertim yaa dün çok kötüydü ama sabah bi uyandım haberleri izleyiince daha berbat oldum RABBİM herkrsin yardımcı olsun evsizlerin ve en çokta sokakta olan köpek ve kedicklerin:gitme:

eskişehir küçük paris cnm.. öle dio burdakiler . ne arasan war..

sewiorum burayı yaa.. okumak için en güzel yer..nüfusun couu öğrenci zaten :)

yaa kızlar dün amma yazışmıssınız..okurken yetişemedim he

Bodrumdan teyzemler geldi dün akşam sürpriz yapıp memlekettelerdi istanbula geçmişler ve yarın hstaneye yatıyor çapaya, kalça çıkıklığından dolayı yürüyemiyordu zorlanıyordu yürümekte ve riskli olmasına rağmen 4 sene önce doğum yaptı kız evlat çok istediği için ve 18 yıl aradan sonr birde kızımız oldu.. bu bebek onu çok sarstı ve dahada basamaz oldu ayağına.. geçen ay ameliyat sırası aldılar vee şansa sıra teyzeme gelmiş duyup yola çıkmışlar memleketten hemen ve dün gece geldiler.. yarında hastaneye yatışı yapılcak haftaaay da ameliyata giricek .. 3 ay yataktan kalkamicak ve bizler bakıcaz ona.. dayımlarla yengemlerle aynı binada oturduğumuz için bakımı kolay olucak.. bu sabahta kuzenim (1 teyzemin 18 yaşındaki oğklu) annesine ve bizlere sürpriz yapıpp geldi yanında olmak istemiş .. kalabalığız anlicağınız... İNŞALLAH AMELİYATI SORUNSUZ GEÇER TEYZECİĞİMİN:Saruboceq:

Vallahi bende geçmişi bir okuyayım dedim yetişemedim.. Maaşallah dün coşmuşsunuz

çenemiz açıldımı susmak bilemedik kaydirigubbakcemile3​

Belinay Allah bol bol şifa versin. ınşallah kısa zamanda sağlığına kavuşur :Saruboceq:

inşallahh canımm ya:Saruboceq:

Amin canım, dua edeceğim teyzene,Rabbim şifa versin (=
Akşam da gelmiştim ama siz cıkmışsınız
Benide aranıza alırmısınıız :kedi:

Kötü gerçekten canım evet.. Bak kedi dedin aklıma sokak kedisi değil ama, chincilla cinsi kedileri getirdin

Kedi istiyorum ben ya, of...

Suecim şu atvdeki diziyi izliyorum es es :) Güzel şehir ya

Belinay Allah bol bol şifa versin. İnşallah kısa zamanda sağlığına kavuşur :Saruboceq:

inşallahh canımm ya:Saruboceq:

çok çok çok teşekkür ederimmm Şeniz Esila aramızdasın zatenn tatlımm artıkk hoşgeldin a.s.

Alırız tabiii.. Ama önce okul ve bölümünü söylüyorsun, ünide misin lisede misin diye? Burada bu iş benden sorulur sengözlerimebaksanab

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…