Arkadaşım yok diyenler..Bu başlıktan paylaşım yapalım..

Canım ikiz annesisin demekki..ŞenizNe kadarlık oldular canım şimdi Normal vakitlerindemi doğdular peki?

Evet ikiz annesiyim ama benimkiler büyüdü bugün 8 yaşına girdiler. Normal zamanlarında doğdular ben çok rahat hamilelik geçirdim. Sadece taşımak zordu.

Evet ikiz annesiyim ama benimkiler büyüdü bugün 8 yaşına girdiler. Normal zamanlarında doğdular ben çok rahat hamilelik geçirdim. Sadece taşımak zordu.

allah bağışlasın canımm ikisi bir olup ne yaramazlık yapıyorlardır kimbilirr

Ay maşallah ya ne güzel..Allahım bana göstersin o günleri inş..Bugün doğum günleriydi demek...Allah sağlıklı uzun ömür versin,acıalrını göstermesin,hayırlı evlet olsunlar inş.Doğum günleri kutlu olsun..

Sağolun arkadaşlar Allah razı olsun. Evet çok yaramazlar birde benimkiler bir kız bir erkek o yüzden hiç anlaşamıyorlar.

masumumanlatsana canım nasıllardı bebekken..ıkisi etkilenirmiydi birbirlerinden ağlarken?

Benimkilerde 1 kız 1 erkek anlaşamıyorlar öylemi?abowwwww..:gitme:

Evet ilk aylarda hemen hemen 1 yaşına kadar etkilenirlerdi ama en çok hastalandıklarında ikisi aynı hastalanırdı dr.umuz büyüyünce azalır etkilenmeleri demişti öylede oldu. 6 aylıkken ikisi aynı anda zatürre olmuştu. Ama en güzeli ikisi kendlerince birşeyler söyler sonra kahkahalarla gülerlerdi. tabi biz anlamazdık dediklerini bizim dedikodumuzu yapıyorlar diye gülerdik.

Canım ikizler kendi aralarında sadece kendilerinin anlayabileceği bir dil geliştirirlermiş genelde.Benim ikiz kızları olan arkadaşım var.Onun kızlarıda öyle kendi aralarında konuşuyorlar anlamsız anlamsız sonra bir gülüyorlarlarki. ilginç bir şey ya...Benziyorlarmı peki birbirlerine?Huyları nasıl,derslerdeki başarıları?İlk bir kaç ay yanımda yatırmayı düşünüyorum,sonra odalarına alacağım karşılıklı yatakları var?Sence baştan mı ayrı odaya almalıyım?

Ben çocuklar bebekken lojmanda oturuyordum zaten iki odam vardı. Çalıştığım için eşimin yeğeni bakıyordu yanlarında o yatıyordu. Şimdi ikisinin odasıda ayrı çok şükür derslerinde ikiside iyi ama kızım daha başarılı, daha cadı, herşeyin ilkini o yaptı. Bence hemen ayırma odalarını 6 aydan sonra ayırabilirsin. Birbirlerine benziyorlar ama kızım daha büyük duruyor, profilimde resimleri var. Birde söyleyim ikizlerin kız olanları daha cadı oluyor,

Ah canlarım benim ya Maşallah kuzulara..Hep kızlar için öyle diyorlar.Bakacağım şimdi canım resimlerine..

:))) kimsecikler kalmamış bizden baska..Muhabbet bayagı koyuydu ama..Millet uykuya yenildi sanırım zemuszemus

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…