Arkadaşım yok diyenler..Bu başlıktan paylaşım yapalım..

masumumMaşallah cnaım ya..ne mutluluk bir anne için ne güzel ikiside,ne güzel büyümüşler...Güzel günler görsünler inş.

çok güzel topik bu topik........alkisalkisalkis gene görüşelim inş. hepinize iyi geceler canlar....opuyorumnanaktan

benim hep böle yaa sahura kadarr uykum gelmio pekii sen?

bende aynen canım bu ramazan hep ayaktayım bizim evin davulcusuyum :) sahuru ben hazırlıyorum tava böreği falan yapıyorum.. birde bi davulcumuz varki gecenin 3'ünde roman havası çalıyo ben evde oynuyorum :teytey:

masumumMaşallah cnaım ya..ne mutluluk bir anne için ne güzel ikiside,ne güzel büyümüşler...Güzel günler görsünler inş.

Sağol canım Allah razı olsun inşallah Rabbim senin bebişlerede hayırlı uzun ömürler ihsan etsin, ikiz büyütmek zor ama çok zevkli, helede biri kız biri erkek olunca tüm farklılıkları aynı anda yaşıyorsun. Geçen yıl ana sınıfında çocuklar anneler günü kartı hazırlamışlardı ben iki tane alınca öyle mutlu oldumki anlatamam. O an kendimi çok şanslı hissettim. Rabbim bütün anne olmak isteyenlere tattırsın bu güzel duyguyu.

bende aynen canım bu ramazan hep ayaktayım bizim evin davulcusuyum :) sahuru ben hazırlıyorum tava böreği falan yapıyorum.. birde bi davulcumuz varki gecenin 3'ünde roman havası çalıyo ben evde oynuyorum :teytey:

tey tey :teytey: aynen bende yaa...Saolsun bizim dawulcu da enteresan enteresan maniler döktürüyo :)

kızlar faceme ileti yazdım nasıl olmuş?? "Bu da benden erkeklere hizmet olsun. Siz iyisi mi sevdiğiniz kadına kulak verin, biriktirmesine izin vermeyin. Çünkü kadın karar verdi mi arkasında durur. Kendisine saygısı en önemli hazinesidir! 'Mış gibi' yapmaz! Sonradan dökülen gözyaşı ...da fayda sağlamaz! Ben de bir karar aldım! Bu kararımı çok sevdim. Bu sabah aynaya baktığımda gördüğüm kadını daha çok sevdim. Yani GÜNAYDIN GıTTıM BEN..."

kızlar faceme ileti yazdım nasıl olmuş?? "Bu da benden erkeklere hizmet olsun. Siz iyisi mi sevdiğiniz kadına kulak verin, biriktirmesine izin vermeyin. Çünkü kadın karar verdi mi arkasında durur. Kendisine saygısı en önemli hazinesidir! 'Mış gibi' yapmaz! Sonradan dökülen gözyaşı ...da fayda sağlamaz! Ben de bir karar aldım! Bu kararımı çok sevdim. Bu sabah aynaya baktığımda gördüğüm kadını daha çok sevdim. Yani GÜNAYDIN GİTTİM BEN..."

çok güzel

Herkes nereye saklandı kaydirigubbakcemile3
ıı sahur hazırlamaya gittileer buldum kaydirigubbakcemile2

arkadaşlar bende geldim bende aynı dertten şikayetçiyim banada yer var mı aranızda opuyorumnanaktan bu arada herkese iyi sahurlar afiyet olsun

X