Arkadaşım yok diyenler..Bu başlıktan paylaşım yapalım..

anlaştığını düşündüğün insanla da anlaşamayınca ve bu yüzden bişeyleri yitirmekten korktuğunda da zehir oluyo hayat:gitme:senağlama

Çok iyi biliyorum o hayal kırıklığını yamafoldumben.Ama kimse için kendını üzmeye değmiyor,kendı yıprandığınla kalıyorsun.

Çok merak edıyorum şu kız ısteme olaylarını ya,heycandan bayılırım ben sanırım.sırnaşık şey

Çok iyi biliyorum o hayal kırıklığını yamafoldumben.Ama kimse için kendını üzmeye değmiyor,kendı yıprandığınla kalıyorsun.

Çok merak edıyorum şu kız ısteme olaylarını ya,heycandan bayılırım ben sanırım.sırnaşık şey

doğru söylüyosun ama değmez diyebilmem için bişeylerden vazgeçmiş olmam lazım..
ama vazgeçememmafoldumben

kızlarr duygusallaşmayalım ya bakın ben yeni yenis ayenizde bu topik sayesinde toparlanıyorum lütfen beni yine duygusala bağlamayın :KK43:

Seven ınsana vazgeç denmez zaten,ben de kendımı vazgeçıremedım bı zaman önce bişeylerden.
Ama iyiki de öyle olmuş çünkü herşey çok güzel şimdi.
Eğer içinden bişey vazgeçme dıyorsa o doğru yoldur,ben buna ınanıyorum artık.

Seven ınsana vazgeç denmez zaten,ben de kendımı vazgeçıremedım bı zaman önce bişeylerden.
Ama iyiki de öyle olmuş çünkü herşey çok güzel şimdi.
Eğer içinden bişey vazgeçme dıyorsa o doğru yoldur,ben buna ınanıyorum artık.

haklısın...
bütün yollar aynı yere çıkıyo zaten ben de..mafoldumben

Ben de muhabbete lönnkk dıe daldım kusura bakmayın.Yenı duş aldım da soğuk çarptı sanırım,napcağıımı şaşırdım bı an.laelaelaelaelae

hımm bilmiyorumki kızlar yaa ne giysem sizce? tamam istemiyorum cevabım belli ama ailem için kendim için giyinem lazım sonuçat evimize misafir gelicek ilk kez gelicekler birde...

Saolun kızlar ya,muhabbet güzel şey valla.
Bence sade elbise tarzı bişey yada dizin bıraz altında bı etek hoş olur.Sen bilirsın tabiki de mervecım.

Son düzenleme:
Dikkat et çok beğenmesenler canım,bu sefer de peşinı bırakmazlar.kaydirigubbakcemile

ıddialıyız bi de,öyle olmak lazım tabi :)) Neyse canım sana doyum olmaz,yarın sabahın köründe kalkcam ben mecburen yatıyım en iyisi,iyi geceler sana da.

bir bayram daha bitti

rabbim asıl bayramları kabirde mizanda

defteri amelimiz elimize verildiğinde

sıratta böyle bayramlar yaşatsın inşallah........

iyi geceleropuyorumnanaktan

X