Arkadaşım yok diyenler..Bu başlıktan paylaşım yapalım..

gozumuz yollarda kaldı bitanem hosgeldinsositosositoannemde balık benim yazık dinmedi gozunun yası herseye ağliyo:gitme:hadi sende 22 subatta doğdum de

hoşbulduk canım benim..opuyorumnanaktan
ben de 25 şubatta doğdum canım tutturamadık ama yakın bayakaydirigubbakcemile3

ya öyle işte..
bu arada sevgilim de başak burcu...
hangi burç kitabını açsam başakla balık asla anlaşamaz kesinlikle evlenemez falan diyo..
deli oluyorum yaklava:

ben yengec sewgilim de kowa canım bizim için de öle seyler sölenioo ama bazen de inanmamak lazım burçlara..İşimize gelmeyen zamanlar yani hihoyyyt

ya öyle işte..
bu arada sevgilim de başak burcu...
hangi burç kitabını açsam başakla balık asla anlaşamaz kesinlikle evlenemez falan diyo..
deli oluyorum yaklava:

aynı dert bendede var kuzum kovayla yengec anlaşamazmş ama ben yengeclerle ve sevgilimle gayet iyi anlaşıoyorum.aman ya evlenemicez mi yoksa kızklava:

ben yengec sewgilim de kowa canım bizim için de öle seyler sölenioo ama bazen de inanmamak lazım burçlara..İşimize gelmeyen zamanlar yani hihoyyyt

bence de canım...
mesela ben birbirimizi tamamlayacağımızı düşünüyorum mesela..:kedi:
ben duygusal o mantıklı...ohhh...mis gibi:asigim:

aynı dert bendede var kuzum kovayla yengec anlaşamazmş ama ben yengeclerle ve sevgilimle gayet iyi anlaşıoyorum.aman ya evlenemicez mi yoksa kızklava:

kim demiş onu???
alnını karışlarımklava:
şaka bi yana Allah korusun ya..
Allah sevenleri ayırmasın:Saruboceq::Saruboceq:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…